Demeter Borbár 44 Vinoteka Eger

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Demeter Borbár 44 Vinoteka Eger vélemények

Kiváló 2022. szeptember 21.a párjával járt itt
Örömmel vettem a hírt évekkel ezelőtt, hogy Demeter Csaba pincét nyitott a Szépasszonyvölgyben. A beltér hangulatos, miként Hamvas Béla is írta, pincében bort kóstolni a legjobb, a helyszínválasztás szempontjából. A terasz kellemes, valójában itt minden teraszról gyönyörű a kilátás. Hanga cuvéet ittam, párom rosét. Az árak reálisak. Remek élmény volt.
Csillagos ötös.
Demeter Borbár 44 Vinoteka Eger - EgyébDemeter Borbár 44 Vinoteka Eger - EgyébDemeter Borbár 44 Vinoteka Eger - EgyébDemeter Borbár 44 Vinoteka Eger - Egyéb
Gyenge 2021. november 23.családjával járt itt
Hűvős őszi délután pincetúránk első állomásaként egyedüli vendégként ültünk le a teraszon. Az ablakon át láttuk, ahogy a felszolgáló a benti térben pakolászik. Ő is látott minket, de ez nem zavarta "fontos" munkájában. Bementem rendelni. A rendelés leadása után további több perc dobozpakolás, majd láttuk, hogy végre elkezdi kimérni az italokat. A rendelt bor nem volt rossz, de nme volt kedvünk újabb kört rendelni.