Demeter Borbár 44 Vinoteka Eger

2,5Kiszolgálás
3Hangulat
5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.22-ig
Szent István Hotel Eger
64.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Demeter Borbár 44 Vinoteka Eger vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 334 városban járt márFelfedező - 2093 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 18504 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 21.a párjával járt itt
Örömmel vettem a hírt évekkel ezelőtt, hogy Demeter Csaba pincét nyitott a Szépasszonyvölgyben. A beltér hangulatos, miként Hamvas Béla is írta, pincében bort kóstolni a legjobb, a helyszínválasztás szempontjából. A terasz kellemes, valójában itt minden teraszról gyönyörű a kilátás. Hanga cuvéet ittam, párom rosét. Az árak reálisak. Remek élmény volt.
Csillagos ötös.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Demeter Borbár 44 Vinoteka Eger - EgyébDemeter Borbár 44 Vinoteka Eger - EgyébDemeter Borbár 44 Vinoteka Eger - EgyébDemeter Borbár 44 Vinoteka Eger - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
Gyenge 2021. november 23.családjával járt itt
Hűvős őszi délután pincetúránk első állomásaként egyedüli vendégként ültünk le a teraszon. Az ablakon át láttuk, ahogy a felszolgáló a benti térben pakolászik. Ő is látott minket, de ez nem zavarta "fontos" munkájában. Bementem rendelni. A rendelés leadása után további több perc dobozpakolás, majd láttuk, hogy végre elkezdi kimérni az italokat. A rendelt bor nem volt rossz, de nme volt kedvünk újabb kört rendelni.
4Ételek / Italok
1Kiszolgálás