Lecsó Burger Eger

Hotel Eger Park
Kérd ajánlatunkat!

Lecsó Burger Eger vélemények

2020. február 16.a párjával járt itt
lassan egy éve jártunk itt, persze bevásárlás céljából. Mivel az étterem -inkább büfé egy Tesco területén van. Fejlődést vettem észre, tisztább rendezettebb a büfé. Az önkiszolgálás tálcával, és műanyag késsel villával történik,. De az étel jelleg, minősége jobb lett. Sztrapacska, savanyú káposztaival- csak a tejfel hiányozott róla.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
Gyenge 2019. március 1.a párjával járt itt
Egy átlagos nap, délutáni bevásárlás a tescoban. . Az éhes embernek ebédelni si ekll, kiprobáltuk a lecsó burgert. . A pultnál gusztusos ételek közül lehet választani, a műanyag tálca választása után jött a java. . A földi halndő kéri a váasztott adagot. . Mikor kis adagot kér, nagy adagra sikerül a mérlegen. .
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás