Bajajani: Rossz emlék Egerről! - Arany Oroszlán Étterem Eger

Arany Oroszlán Étterem Eger értékelése
49. helyezett a 118 egri étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Rossz emlék Egerről!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy kassai feledhető kirándulás utáni estén megéhezve, fáradtan ültünk be egy vacsorára. A választás a kiállított étlap miatt esett az Arany Oroszlánra. Lehet, hogy mégis tovább kellett volna menni? A limonádé szörnyen édes volt, a gyerekek étele (paprikás csirke, valami frissen sült borzacska) semmi extra, olyan hagyományos menza! A párom tarjája kissé vastag szörnyen rágós, és ami a legszörnyűbb volt, a csülök! Általában ezt szoktam választani, de! A ropogósra sült csülök nálunk nincs megfőzve! Ez főtt csülök volt, kissé átpirítva (inkább megégetve), a káposzta (bajornak nevezett) főzelékszerűen szétfőzve, odaégetve, az egészet leöntötték az odaégetett pecsenyelével! Szívem szerint visszaküldtem volna, de az éhség nagy úr! A legmegdöbbentőbb meglepetés a fizetésnél várt! 3 ft-ra végződött a számla! Ez hogy lehet? Egyszerű! A számlán szerepelt a 10%-os mértékű szerviz díj, mint a kötelező borravaló! Ezek után ft-ra pontosan kiszámolva fizettem és csalódással eltelve hagytuk magunk után Eger felfordított belvárosát, és ezt a valamikor szebb napokat látott "éttermet" ami valójában még egy útszéli kamionos büfé minőségét sem volt képes aznap a vacsoránknál előállítani!

Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek / Italok: Gyenge