Fő hogy fizess!

Ostorosbor Látványpince & Kóstolócentrum EgerOstorosbor Látványpince & Kóstolócentrum Eger a térképen

Gyenge 2017. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 7.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Betértünk a pincébe egy bagett- bor kombóra.A rendelésnél kértem a felszolgálót,hogy mivel az édes bort szeretem,a bagett mellé ajánlott száraz fehér bor helyett kaphatnánk esetleg vörös édeset?Természetesen cserélhető volt a bor,csak azt mondták most sül a bagett kicsit várni kell.Ez érthető!Kb 20 perc múlva a kapott vörös bor elkortyolgatása után,egy újabb adag ezúttal rozé bor rendelésekor rákérdeztem,kb mikor kaphatjuk meg a bagettet?Közölték,hogy készen van,hamarosan kapjuk.Újabb 25 perc elteltével szóvá tettem,hogy szerintük mikor juthatok hozzá a megrendelt bagetthez,mivel rajtunk kívül már mindenkit kiszolgáltak aki utánunk érkezett.A pultos akinél megrendeltem és kifizettem erre annyit kérdezett egyáltalán kértünk bagettet?Kissé felment a pumpa bennem,és elmagyaráztam hogy kérem vissza a bagett árát és már ott sem vagyunk.Szó szót követett,és nagy nehezen,mikor elmondtam a rendelés teljes folyamatát az árral együtt,elismerte hogy akkor valóban rendeltem bagettet.Még jó,hogy nem nekem kell elnézést kérnem,hogy a felszolgálás trehány,nem jegyzik fel,hogy a 3 asztallal odébb ülő vendég mit rendelt.Sajnos azt kell mondanom,hogy a személyzet a lehető legrosszabb amivel eddig találkoztam.Szerintem a vendégből élnek,és ha valaki azt szeretné hogy visszatérő vendégei legyenek,nem így kellene hozzáállni a dolgokhoz.Kifelé jövet még hallottuk amint egymás közt beszélgették,hogy jó volna tudni hol tartanak,mert a gépben még semmi nincs rögzítve.Egy órát voltunk odabent,az alatt kb 30 vendég volt.Lehet hogy az adóhivatal sem lenne elnéző az ilyen számlázástól,és a fogyasztóvédelem a kiszolgálás modorától és formátumától!Természetesen a barátoknak akik utánunk érkeztek,rögtön tudtak keríteni a bagettből is.Lehet hogy régi cég ,de a személyzet nagyon is tanításra szorulna!
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű

Ostorosbor Látványpince & Kóstolócentrum további értékelései

2022.08.25a párjával
Kellemesen éreztük magunkat. 4 tételes borkóstoló sajt-sonka-oliva tállal.Bőséges finom volt. Akkor épp csak ketten voltunk. Nagyon lelkesen beszéltek a pincészetről, szölökről,családi borászatról.
Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.