Van ami érdekes és van ami kevésbé

Város a Város Alatt - Az egykori érseki pincerendszer EgerVáros a Város Alatt - Az egykori érseki pincerendszer Eger a térképen

Átlagos 2023. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 20.
Nemrég Egerben jártunk és felkerestük a Város a város alatt kiállítást. A program két részből áll, az egyikben bemutatják az elképesztő hosszúságú pincerendszert mely a város alatt húzódik, a másik egyfajta "időutazás" A pincerendszernek természetesen csak egy kis része látogatható, de a rendkívül felkészült és kitűnő előadó készségű vezető igen részletesen és élvezetesen mutatta be annak történetét és a jelenét. Az "időutazás" elnevezésű rész meglehetősen gyermeteg, az "idegenvezető" idősebb időutazó teátrális elemekkel gazdagon tűzdelt előadása kevésbé volt élvezetes. Különösen nem hiányoztak a politikai meggyőződéséből fakadó, jópofának szánt kis megjegyzései. Ezeket jobb lenne, ha az agitprop gyűlésen vezetné elő és fejtegetné bővebben a régi hallgatóság körében. A pinceredszert bemutató rész miatt másoknak is ajánlom.

Város a Város Alatt - Az egykori érseki pincerendszer további értékelései

2023.07.22a párjával
Semmi érdekes sötét és hideg a hely.Az idegenvezető egy unalmasan monotonon beszélő férfi néha akart vicces lenni de nem nagyon jött össze szörnyű volt
2023.05.10a párjával
Nagyon jó és érdekes volt, mindenkinek ajánlom! Gyereknek és felnőttnek egyaránt érdemes ott járni és a túravezetők is profik voltak.Csak dícsérni tudom az egész vállalkozást.
Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza