4,6
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
9. helyezett
városi Múzeum közül
Kategória
Múzeum

Város a Város Alatt - Az egykori érseki pincerendszer Eger bemutatkozása

A Város a Város alatt pincetúra korábban is érdekes propgram volt, de immáron új látványelemekkel és történetekkel egészült ki, sőt! A 2 órás túra már az Időalagút időutazást,és az “Élet a szocializmusban” o kiállítást is magába foglalja. És hogy mik is ezek?
Tovább olvasom >>

34 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

34 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.24-ig
Hunguest Saliris Egerszalók
136.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Város a Város Alatt - Az egykori érseki pincerendszer Eger vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. szeptember 20.a párjával járt itt
Nemrég Egerben jártunk és felkerestük a Város a város alatt kiállítást. A program két részből áll, az egyikben bemutatják az elképesztő hosszúságú pincerendszert mely a város alatt húzódik, a másik egyfajta "időutazás" A pincerendszernek természetesen csak egy kis része látogatható, de a rendkívül felkészült és kitűnő előadó készségű vezető igen részletesen és élvezetesen mutatta be annak történetét és a jelenét.
Időpazarlás 2023. július 22.a párjával járt itt
Semmi érdekes sötét és hideg a hely.Az idegenvezető egy unalmasan monotonon beszélő férfi néha akart vicces lenni de nem nagyon jött össze szörnyű volt
Itt fényképeztem:
Város a Város Alatt - Az egykori érseki pincerendszer Eger - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. május 10.a párjával járt itt
Nagyon jó és érdekes volt, mindenkinek ajánlom! Gyereknek és felnőttnek egyaránt érdemes ott járni és a túravezetők is profik voltak.Csak dícsérni tudom az egész vállalkozást.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 31 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.