rózsaszál: Vintage élmény a belváros szívében - Agria Vintage Apartman Eger

Agria Vintage Apartman Eger értékelése
9. helyezett a 165 egri szállás közül

Vintage élmény a belváros szívében

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Az egri belváros szívében-mindenhez közel-található kedves, bájos kis lakás. A régmúlt emlékeivel és szívhez szóló tárgyakkal díszített apartman, amely minden kényelemmel felszerelt. Korrekt szállásadó.

Szeretnéd követni rózsaszál felhasználót?    Igen

Agria Vintage Apartman Eger
3300 Eger
Érsek u. 2.

2019. október 7.
Véletlenül akadtam erre a szálláshelyre. Nagyon jó helyen van, az utca végén a Dobó tér pár perc séta. A vár sincs messze. A patinás belvárosban egy régi épület, belmagasság kb. 6 méter, olyan igazi 19. századi körfolyosós lakás berendzeve a régmúlt és a jelen jellegzetes tárgyaival, melyek jól...

2018. szeptember 4.
Szuper apartman a belvárosban, de csendes helyen. Parkolás az udvarban. Tökéletes tisztaság. A tulajdonos kedves, rugalmas. Mindenkinek ajánlani tudom.

Agria Vintage Apartman, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár 4 vagy több főre (min. 2 éj)
Érvényes: 2019-11-20 - 2020-11-20
 - Hétköznapi pihenés Egerben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék egri borral, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-05-31