3300 Eger, Érsek u. 2.

Agria Vintage Apartman Eger a térképen

Agria Vintage Apartman Eger értékelése:

7. helyezett a 166 egri szállás közül

Agria Vintage Apartman Eger bemutatkozása

Az Agria Vintage Apartman, alig 1 kilométerre helyezkedik el Szépasszony-völgytől, mely Eger legnagyobb kiterjedésű, összefüggő borpincés területe. A belváros szívében található Agria Vintage Apartman, a régmúlt berendezéseivel, használati tárgyaival kellemes, nosztalgikus hangulatot áraszt.

Agria Vintage Apartman Eger képei

Agria Vintage Apartman Eger vélemények

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Véletlenül akadtam erre a szálláshelyre. Nagyon jó helyen van, az utca végén a Dobó tér pár perc séta. A vár sincs messze. A patinás belvárosban egy régi épület, belmagasság kb. 6 méter, olyan igazi 19. századi körfolyosós lakás berendzeve a régmúlt és a jelen jellegzetes tárgyaival, melyek jól megférnek egymás mellett. A lábbalhajtós varrógépen a legmodernebb telezvízió.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Szuper apartman a belvárosban,
de csendes helyen. Parkolás az udvarban.
Tökéletes tisztaság.
A tulajdonos kedves, rugalmas.
Mindenkinek ajánlani tudom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Az egri belváros szívében-mindenhez közel-található kedves, bájos kis lakás. A régmúlt emlékeivel és szívhez szóló tárgyakkal díszített apartman, amely minden kényelemmel felszerelt. Korrekt szállásadó.

Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2021.06.02-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.06.02-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

EgerX