3300 Eger, Érsek u. 2.

Agria Vintage Apartman Eger a térképen

Agria Vintage Apartman Eger értékelése:

9. helyezett a 165 egri szállás közül

Agria Vintage Apartman Eger bemutatkozása

Az Agria Vintage Apartman, alig 1 kilométerre helyezkedik el Szépasszony-völgytől, mely Eger legnagyobb kiterjedésű, összefüggő borpincés területe. A belváros szívében található Agria Vintage Apartman, a régmúlt berendezéseivel, használati tárgyaival kellemes, nosztalgikus hangulatot áraszt.

Agria Vintage Apartman Eger képei

Agria Vintage Apartman Eger vélemények

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Véletlenül akadtam erre a szálláshelyre. Nagyon jó helyen van, az utca végén a Dobó tér pár perc séta. A vár sincs messze. A patinás belvárosban egy régi épület, belmagasság kb. 6 méter, olyan igazi 19. századi körfolyosós lakás berendzeve a régmúlt és a jelen jellegzetes tárgyaival, melyek jól megférnek egymás mellett. A lábbalhajtós varrógépen a legmodernebb telezvízió.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Szuper apartman a belvárosban,
de csendes helyen. Parkolás az udvarban.
Tökéletes tisztaság.
A tulajdonos kedves, rugalmas.
Mindenkinek ajánlani tudom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Az egri belváros szívében-mindenhez közel-található kedves, bájos kis lakás. A régmúlt emlékeivel és szívhez szóló tárgyakkal díszített apartman, amely minden kényelemmel felszerelt. Korrekt szállásadó.

Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2020.11.15-ig
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék egri borral, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX