3300 Eger, Mély út 1.

Gábor Vendégház Eger a térképen

Gábor Vendégház Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Gábor Vendégház Eger bemutatkozása

Az egri termál-és strandfürdő közvetlen közelében, szinte karnyújtásnyira a városka látványosságaitól és történelmi belvárosától várja vendégeit a Gábor Vendégház. Könnyű sétával megközelíthető Eger színe-java, gyorsan elérhető a macskaköves főutca is. Ha már a törökök nyomába eredt a vendég, és mindent látott, később feltérképezheti a közeli Szépasszony-völgy borospince kínálatát is.

Gábor Vendégház Eger képei

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Gábor Vendégház Eger vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, pont mint amit vártunk a leírás és a képek alapján. Jó hely, jó helyen, kedves vendégbarát szállásadó. Máskor is szívesen!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Turelmes aranyos tulajdonos, rugalmas
szallas elfoglalas. Tiszta rendes kornyezetben szep rendezett szobaval belvarosban csak ajanlani tudom mindenkinek.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Csendes,kellemes környezet. Jó, hogy bababarát. Meglepetés volt a sok játék.Kényelmes fürdőszobák,tágas szobák. A város érdekességeitől csak néhány perc kellemes séta.A tv is jó,rengeteg adót lehet fogni. Hosszútávon kíváló minden

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 9.
Kétszer jártunk itt, legutóbb a kisfiúnkkal, nagyszerűen éreztük magunkat. Tiszta, kulturált vendégház, közel a gyógyfürdőhöz, városközponthoz, szuper volt. Gyerekeknek mindenféle játék, könyv rendelkezésre áll, van kábeltévé, ami az esős napokon kifejezetten jól jöhet, de szerencsére nem volt rá szükség.

Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2019.11.30-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX