Ellamama: Tiszta,rendes szálláshely - Gábor Vendégház Eger

Gábor Vendégház Eger értékelése
5. helyezett a 165 egri szállás közül

Tiszta,rendes szálláshely

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Csendes,kellemes környezet. Jó, hogy bababarát. Meglepetés volt a sok játék.Kényelmes fürdőszobák,tágas szobák. A város érdekességeitől csak néhány perc kellemes séta.A tv is jó,rengeteg adót lehet fogni. Hosszútávon kíváló minden

Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Ellamama felhasználót?    Igen

Gábor Vendégház Eger
3300 Eger
Mély út 1.

2019. szeptember 30.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, pont mint amit vártunk a leírás és a képek alapján. Jó hely, jó helyen, kedves vendégbarát szállásadó. Máskor is szívesen!

2018. szeptember 17.
Turelmes aranyos tulajdonos, rugalmas szallas elfoglalas. Tiszta rendes kornyezetben szep rendezett szobaval belvarosban csak ajanlani tudom mindenkinek.

Gábor Vendégház, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-11 - 2020-11-11
 - Napi ár 4 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-11 - 2020-11-11
 - Ugorjon el Egerbe! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2019-04-01 - 2019-11-30