Hauser-Bodnár Vendégház Eger

Vendégház
Hauser-Bodnár Vendégház Eger
Hauser-Bodnár Vendégház EgerHauser-Bodnár Vendégház Eger
Hauser-Bodnár Vendégház EgerHauser-Bodnár Vendégház Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hauser-Bodnár Vendégház Eger vélemények

Kiváló 2019. december 28.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. Elhelyezkedése tökéletes, minden látványosság könnyen megközelíthető gyalogosan is, mégsem zajos helyen van. Nagyon barátságos, kedves fogadtatásban volt részünk. Tiszta szoba, illatos ágynemű. Parkolás az udvarban. Számunkra tökéletes volt, biztosan visszatérünk. Csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Én és családom, már többször jártunk ezen a szálláson. Mostani írásomban nem magáról a szállásról szeretné írni, hanem azokról az emberekről, akik nem ismerik a jó modort, és a tisztaság fogalmát. Két dolgot szeretnék kiemelni. Az egyik az amúgy is kicsi parkoló használata.
Hauser-Bodnár Vendégház Eger - Külső képHauser-Bodnár Vendégház Eger - BelsőHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - Medence/kertHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - KörnyékHauser-Bodnár Vendégház Eger - Külső képHauser-Bodnár Vendégház Eger - EgyébHauser-Bodnár Vendégház Eger - Belső
Kiváló 2017. január 8.barátokkal járt itt
Tavaly januári kétnapos boros turnénk egy szem éjszakáját töltöttük a Hauser bodnárt vendégházban, melyről csak jót tudok mondani. A pozicionáltsága kiváló, ott van a város szívében, nem kell a késő estében nyúló kocsmaturné után kigyalogolni a messzeségbe, a berendezés lakájos, tetszetős, a kontaktember nagyon kedves, szívélyes, mindemellett pedig nagyon olcsó. Ha Egerben keresek szállást, ezentúl mindig itt fogom kezdeni.
Hauser-Bodnár Vendégház Eger - Külső képHauser-Bodnár Vendégház Eger - BelsőHauser-Bodnár Vendégház Eger - BelsőHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - BelsőHauser-Bodnár Vendégház Eger - SzobákHauser-Bodnár Vendégház Eger - BelsőHauser-Bodnár Vendégház Eger - Szobák