Bogyóka39: Megyek, amikor csak lehet - Hotel Aqua Eger Eger

Hotel Aqua Eger Eger értékelése
11. helyezett a 165 egri szállás közül

Megyek, amikor csak lehet

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Jól éreztük magunkat, a kaja is igazán bőséges és finom volt. A környéken sok a látnivaló, csak ajánlani tudom mindenkinek.Szép vidék, kár, hogy Tőlünk (Sopron) kicsit messze van.
De ennek ellenére, amikor újra lehetőségünk lesz rá, ismét elmegyünk, hosszabb időre is. Sajnos csak 2 napot tudtunk ott tölteni.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Bogyóka39 felhasználót?    Igen

Hotel Aqua Eger Eger
3300 Eger
Maklári út 9.

2018. április 2.
Második alkalommal szálltunk meg itt. Igazából minden rendben volt a személyzet nagyon udvarias és segítőkész a szobánk tiszta volt az ágy nagyon kényelmes. Remek helyen van séta távolságra a centrumtól. Csak az a fránya wifi! Két csatlakozási lehetőség van de mindkettő nagyon lassú.Azt gondolom...

2018. március 3.
A Szálloda elhelyezkedése kiváló 10-15 perces sétával minden látnivaló elérhető.Az udvarra néző szobát kaptuk.A kilátás szép rendezett tiszta.A szoba tiszta.A reggeli lehetett volna változatosabb a vacsora finom volt.A személyzet udvarias segitőkész csak gratulálni tudok.Mi nagyon jól éreztük...

2018. február 8.
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!

Hotel Aqua Eger, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Egri kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Egri hétköznapi kiruccanás - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2019-12-18
 - Meghitt karácsonyi ünnepek (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, ünnepi vacsorákkal, karácsonyi mozidélutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27