3300 Eger, Maklári út 9.

Aqua Villa Eger Eger a térképen

Aqua Villa Eger Eger értékelése:

7. helyezett a 169 egri szállás közül

Aqua Villa Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Aqua Villa Eger Eger képei

Aqua Villa Eger Eger vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Hol is kezdjem? Újra megszálltunk itt, már talán említettem nyáron, hogy milyen szép lett a szálloda a felújítást követően. Most mikor becsekkoltunk több meglepetés is ért. A recepciós Hölgy felkísért a szobánkba, ott átadta a kulcsot, és mondta ha bármit tehet értünk csak szóljunk. A szobában kézzel írt névre szóló üdvözlő kártya fogadott és egy kis tál friss antipasti.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
Nagyon jó helyen van a Hotel, közel mindenhez (Vár, sétáló utca, éttermek, boltok, stb.) A Hotel személyzete minden kívánságunkat leste, mindenben a segítségünkre volt. A svédasztalos/kontinentális reggeli kifogástalan. A szobánk tiszta, kényelmes volt. Rengeteg ötletet és segítséget kaptunk szabadidőnk eltöltéséhez. Mindenkinek ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 18.
Kedves Tímea!
Köszönjük a pozitív visszajelzést és örülünk , hogy jól éreztétek magatokat nálunk!
Reméljük, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetünk Titeket!

További szép nyarat kívánunk,
az Aqua Villa csapata!
Karkus Kinga (Aqua Villa Eger)

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három csillagos szálláshely, bájos kis kastélynak kinéző épület, mögötte meglepően hangulatos kerttel, ahol – ez kiemelendő az egri parkolási nehézségeket látva – a vendégek parkolhatnak. És valóban látszik a belső tereken is, hogy frissen van felújítva. A fogadtatás végtelenül kedves, és a recepciós hölgyek a későbbiekben is rendkívül megértőek, segítőkészek.
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Érkezéskor kedvesen fogadtak, készségesen tájékoztattak a recepción, a szobánk erkélyes, udvarra néző, zuhanyzós volt, aminek nagyon örültünk. Szép tisztaság és jó meleg volt az egész hotelben. Az ételek nagyon ízletesek, modernek és ízlésesen tálalták, a felszolgálók készségesek és udvariasak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Jól éreztük magunkat, a kaja is igazán bőséges és finom volt. A környéken sok a látnivaló, csak ajánlani tudom mindenkinek.Szép vidék, kár, hogy Tőlünk (Sopron) kicsit messze van.
De ennek ellenére, amikor újra lehetőségünk lesz rá, ismét elmegyünk, hosszabb időre is. Sajnos csak 2 napot tudtunk ott tölteni.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Második alkalommal szálltunk meg itt. Igazából minden rendben volt a személyzet nagyon udvarias és segítőkész a szobánk tiszta volt az ágy nagyon kényelmes. Remek helyen van séta távolságra a centrumtól. Csak az a fránya wifi! Két csatlakozási lehetőség van de mindkettő nagyon lassú. Azt gondolom a 21. században az alap hogy az internet elérhetőség tökéletes legyen.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
A Szálloda elhelyezkedése kiváló 10-15 perces sétával minden látnivaló elérhető.Az udvarra néző szobát kaptuk.A kilátás szép rendezett tiszta.A szoba tiszta.A reggeli lehetett volna változatosabb a vacsora finom volt.A személyzet udvarias segitőkész csak gratulálni tudok.Mi nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 40.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, értékmegőrzéssel, parkolással
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.10.31-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.189 - 13.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.196 - 24.092,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.05-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.10.31-ig
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 13.005,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)

EgerX