3300 Eger, Maklári út 9.

Hotel Aqua Eger Eger a térképen

Hotel Aqua Eger Eger értékelése:

15. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Aqua Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Hotel Aqua Eger Eger képei

Hotel Aqua Eger Eger vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Érkezéskor kedvesen fogadtak, készségesen tájékoztattak a recepción, a szobánk erkélyes, udvarra néző, zuhanyzós volt, aminek nagyon örültünk. Szép tisztaság és jó meleg volt az egész hotelben. Az ételek nagyon ízletesek, modernek és ízlésesen tálalták, a felszolgálók készségesek és udvariasak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Jól éreztük magunkat, a kaja is igazán bőséges és finom volt. A környéken sok a látnivaló, csak ajánlani tudom mindenkinek.Szép vidék, kár, hogy Tőlünk (Sopron) kicsit messze van.
De ennek ellenére, amikor újra lehetőségünk lesz rá, ismét elmegyünk, hosszabb időre is. Sajnos csak 2 napot tudtunk ott tölteni.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Második alkalommal szálltunk meg itt. Igazából minden rendben volt a személyzet nagyon udvarias és segítőkész a szobánk tiszta volt az ágy nagyon kényelmes. Remek helyen van séta távolságra a centrumtól. Csak az a fránya wifi! Két csatlakozási lehetőség van de mindkettő nagyon lassú. Azt gondolom a 21. században az alap hogy az internet elérhetőség tökéletes legyen.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
A Szálloda elhelyezkedése kiváló 10-15 perces sétával minden látnivaló elérhető.Az udvarra néző szobát kaptuk.A kilátás szép rendezett tiszta.A szoba tiszta.A reggeli lehetett volna változatosabb a vacsora finom volt.A személyzet udvarias segitőkész csak gratulálni tudok.Mi nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Az elhelyezés szörnyű volt büdös dohos szoba, fürdő penészes, lepedő foltos.
Az étterem jó az étel az finom volt, udvarias volt a kiszolgálás.
Eger városa nagyon szép még vissza fogunk menni, csak nem ide.
Látnivaló sok minden van.
Termál fürdő nagyon szép.
A borok finomak voltak a szépasszony völgyben

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom másoknak is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Családias, csendes helyen lévő szálloda. A központ 15 perc sétára van tőle. A szoba kissé hűvös volt. A legnagyobb probléma az étkezéssel volt, ugyanis nem volt széles a választék. Vacsorára ugyanazt a menüsort kínálták, amit ebédre adtak. Ételkülönlegességeket, vidékre jellemző ételeket nem ajánlottak.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.19-ig
Siesta Vendégház
Érvényes: 2021.02.19-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX