Hotel Aqua Eger Eger

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
3. helyezett Eger

3300 Eger, Maklári út 9.

Hotel Aqua Eger Eger a térképen

Hotel Aqua Eger Eger értékelése:

2. helyezett a 156 egri szállás közül

Hotel Aqua Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Hotel Aqua Eger Eger képei

Hotel Aqua Eger Eger vélemények

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Az elhelyezés szörnyű volt büdös dohos szoba, fürdő penészes, lepedő foltos.
Az étterem jó az étel az finom volt, udvarias volt a kiszolgálás.
Eger városa nagyon szép még vissza fogunk menni, csak nem ide.
Látnivaló sok minden van.
Termál fürdő nagyon szép.
A borok finomak voltak a szépasszony völgyben

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom másoknak is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Családias, csendes helyen lévő szálloda. A központ 15 perc sétára van tőle. A szoba kissé hűvös volt. A legnagyobb probléma az étkezéssel volt, ugyanis nem volt széles a választék. Vacsorára ugyanazt a menüsort kínálták, amit ebédre adtak. Ételkülönlegességeket, vidékre jellemző ételeket nem ajánlottak.

2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Nagyon tetszett,hogy a látnivalók könnyen meg közelíthetők voltak. A csomagban foglalt szolgáltatások több mint kielégítőek voltak. Figyelmes és kedves volt a kiszolgálás. Köszönet érte.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
A szálloda elhelyezkedése kifogástalan kb. 5-10 perc sétával minden nevezetesség és látnivaló elérhető.
A vár közelsége felejthetetlen élmény volt az eltöltött napok alatt.
Az étkezések során a vacsora menüválasztásos ami kifogástalan volt, de a reggeli svédasztalos megoldás kevésbé változatos, több tejtermék és zöldségféle szerepelhetne benne.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel! A szobánk tiszta kényelmes,minden igényt kielégítő volt.A hotel munkatársai kedvesek udvariasak.Felejthetetlen nászút volt. Jövőre szeretnénk a családdal és barátainkkal visszatérni a hotelba!

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A szálloda épülete varázslatos. Egyszerre ódon és korszerű. A berendezés pont arra elég amire tervezték ,bár itthon nagyobb ágyban alszunk,mégsem jelentett gondot,mert a matrac és az ágynemű szuper kényelmes. Az erkélynek köszönhetően,gyakorlatilag a szabadban tartózkodhatunk,ha az időjárás is kegyegyes hozzánk. A kilátás a parkra pazar.

Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.20.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3-4 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.08. - 2018.06.30.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.24. - 2018.12.20.
Park Hotel Minaret
3-4 éjszaka 10.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, élő zenével
2018.03.29. - 2018.04.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.16. - 2018.02.18.

Szállodák Egerben és környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Év eleji hétköznapok (min. 4 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

EgerX