3. helyezett Eger

Hotel Aqua Eger Eger a térképen

Hotel Aqua Eger Eger értékelése:

4. helyezett a 159 egri szállás közül

Hotel Aqua Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Hotel Aqua Eger Eger képei

Hotel Aqua Eger Eger vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Jól éreztük magunkat, a kaja is igazán bőséges és finom volt. A környéken sok a látnivaló, csak ajánlani tudom mindenkinek.Szép vidék, kár, hogy Tőlünk (Sopron) kicsit messze van.
De ennek ellenére, amikor újra lehetőségünk lesz rá, ismét elmegyünk, hosszabb időre is. Sajnos csak 2 napot tudtunk ott tölteni.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Második alkalommal szálltunk meg itt. Igazából minden rendben volt a személyzet nagyon udvarias és segítőkész a szobánk tiszta volt az ágy nagyon kényelmes. Remek helyen van séta távolságra a centrumtól. Csak az a fránya wifi! Két csatlakozási lehetőség van de mindkettő nagyon lassú. Azt gondolom a 21. században az alap hogy az internet elérhetőség tökéletes legyen.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
A Szálloda elhelyezkedése kiváló 10-15 perces sétával minden látnivaló elérhető.Az udvarra néző szobát kaptuk.A kilátás szép rendezett tiszta.A szoba tiszta.A reggeli lehetett volna változatosabb a vacsora finom volt.A személyzet udvarias segitőkész csak gratulálni tudok.Mi nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Az elhelyezés szörnyű volt büdös dohos szoba, fürdő penészes, lepedő foltos.
Az étterem jó az étel az finom volt, udvarias volt a kiszolgálás.
Eger városa nagyon szép még vissza fogunk menni, csak nem ide.
Látnivaló sok minden van.
Termál fürdő nagyon szép.
A borok finomak voltak a szépasszony völgyben

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom másoknak is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Családias, csendes helyen lévő szálloda. A központ 15 perc sétára van tőle. A szoba kissé hűvös volt. A legnagyobb probléma az étkezéssel volt, ugyanis nem volt széles a választék. Vacsorára ugyanazt a menüsort kínálták, amit ebédre adtak. Ételkülönlegességeket, vidékre jellemző ételeket nem ajánlottak.

2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Nagyon tetszett,hogy a látnivalók könnyen meg közelíthetők voltak. A csomagban foglalt szolgáltatások több mint kielégítőek voltak. Figyelmes és kedves volt a kiszolgálás. Köszönet érte.

Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.20.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, műsorral
2018.12.23. - 2018.12.29.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel,kerti jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, ajándék kávéval és süteménnyel, éttermi kedvezménnyel, kedvezményes parkolással, Wi-FI internet elérhetőséggel
2018.07.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcskosár és csokoládé bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2016.01.04. - 2018.12.17.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.24. - 2019.08.18.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, ünnepi vacsorával, díjtalan csomagmegőrzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.

Szállodák Egerben és környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)

EgerX