Hotel Aqua Eger Eger

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
3. helyezett Eger

3300 Eger, Maklári út 9.

Hotel Aqua Eger Eger a térképen

Hotel Aqua Eger Eger értékelése:

3. helyezett a 157 egri szállás közül

Hotel Aqua Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Hotel Aqua Eger Eger képei

Hotel Aqua Eger Eger vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Jól éreztük magunkat, a kaja is igazán bőséges és finom volt. A környéken sok a látnivaló, csak ajánlani tudom mindenkinek.Szép vidék, kár, hogy Tőlünk (Sopron) kicsit messze van.
De ennek ellenére, amikor újra lehetőségünk lesz rá, ismét elmegyünk, hosszabb időre is. Sajnos csak 2 napot tudtunk ott tölteni.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Második alkalommal szálltunk meg itt. Igazából minden rendben volt a személyzet nagyon udvarias és segítőkész a szobánk tiszta volt az ágy nagyon kényelmes. Remek helyen van séta távolságra a centrumtól. Csak az a fránya wifi! Két csatlakozási lehetőség van de mindkettő nagyon lassú. Azt gondolom a 21. században az alap hogy az internet elérhetőség tökéletes legyen.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
A Szálloda elhelyezkedése kiváló 10-15 perces sétával minden látnivaló elérhető.Az udvarra néző szobát kaptuk.A kilátás szép rendezett tiszta.A szoba tiszta.A reggeli lehetett volna változatosabb a vacsora finom volt.A személyzet udvarias segitőkész csak gratulálni tudok.Mi nagyon jól éreztük magunkat.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Az elhelyezés szörnyű volt büdös dohos szoba, fürdő penészes, lepedő foltos.
Az étterem jó az étel az finom volt, udvarias volt a kiszolgálás.
Eger városa nagyon szép még vissza fogunk menni, csak nem ide.
Látnivaló sok minden van.
Termál fürdő nagyon szép.
A borok finomak voltak a szépasszony völgyben

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom másoknak is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Családias, csendes helyen lévő szálloda. A központ 15 perc sétára van tőle. A szoba kissé hűvös volt. A legnagyobb probléma az étkezéssel volt, ugyanis nem volt széles a választék. Vacsorára ugyanazt a menüsort kínálták, amit ebédre adtak. Ételkülönlegességeket, vidékre jellemző ételeket nem ajánlottak.

2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Nagyon tetszett,hogy a látnivalók könnyen meg közelíthetők voltak. A csomagban foglalt szolgáltatások több mint kielégítőek voltak. Figyelmes és kedves volt a kiszolgálás. Köszönet érte.

Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.20.
Hotel Aqua Eger
2-3 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.02. - 2018.05.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, pezsgőzéssel, hölgyeknek masszázzsal, tárlatvezetéssel, múzeum-belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
2016.12.20. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.11.03.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 14.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2018.01.01. - 2018.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, teával, kedvezményes fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.30.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 44.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, szabadulószoba belépővel, lovaskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.05.14. - 2018.09.30.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.22.
Hotel Aqua Eger
2-6 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, az éjszakák számától függően kisvonatozással, fagylalt kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.09.02.

Szállodák Egerben és környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Nyári pihenés egész héten (min. 6 éj)
Szenzációs kikelet pihenés (min. 2 éj)
Kalandokkal teli nyári vakáció (min. 4 éj)

EgerX