3. helyezett Eger

Hotel Aqua Eger Eger a térképen

Hotel Aqua Eger Eger értékelése:

5. helyezett a 156 egri szállás közül

Hotel Aqua Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Hotel Aqua Eger Eger képei

Hotel Aqua Eger Eger vélemények

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
Adventi hétvégét töltöttem Egerben, ezt a szállodát válaszottam. Nem bántam meg. Bár a neve alapján wellnes-t vár az ember, de a fürdők és az uszoda miatt keta nevét. A szoba nagyon ízléses, kényelmes és ugyanakkor praktikus volt. A személyzet rendkívül udvarias, az egész szálloda tiszta. A regeli átlagos, de a vacsora (a la carte) ízletes, bőséges, a kiszolgálás remek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Évek óta itt töltjük az őszi pihenésünket .Mint mindig most is nagyon elégedettek voltunk mindennel ,tisztasággal, ételek minőségével és mennyiségével , a személyzet szolgálatkészségével, kedvességével.továbbra is maradunk vendégek !!!

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Az elhelyezés szörnyű volt büdös dohos szoba, fürdő penészes, lepedő foltos.
Az étterem jó az étel az finom volt, udvarias volt a kiszolgálás.
Eger városa nagyon szép még vissza fogunk menni, csak nem ide.
Látnivaló sok minden van.
Termál fürdő nagyon szép.
A borok finomak voltak a szépasszony völgyben

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A hétvégét töltöttük a szállodában. A szoba tökéletes volt, tiszta, rendezett.Az ablakunk az utcára nézett, de a zaj egyáltalán nem hallatszott be.A fépanzióval is meg voltunk elégedve, a reggeli bőséges és folyamatosan töltötték fel, a vacsora menü választásos volt, és finom.Összegezve ajánlom másoknak is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Családias, csendes helyen lévő szálloda. A központ 15 perc sétára van tőle. A szoba kissé hűvös volt. A legnagyobb probléma az étkezéssel volt, ugyanis nem volt széles a választék. Vacsorára ugyanazt a menüsort kínálták, amit ebédre adtak. Ételkülönlegességeket, vidékre jellemző ételeket nem ajánlottak.

2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Nagyon tetszett,hogy a látnivalók könnyen meg közelíthetők voltak. A csomagban foglalt szolgáltatások több mint kielégítőek voltak. Figyelmes és kedves volt a kiszolgálás. Köszönet érte.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
A szálloda elhelyezkedése kifogástalan kb. 5-10 perc sétával minden nevezetesség és látnivaló elérhető.
A vár közelsége felejthetetlen élmény volt az eltöltött napok alatt.
Az étkezések során a vacsora menüválasztásos ami kifogástalan volt, de a reggeli svédasztalos megoldás kevésbé változatos, több tejtermék és zöldségféle szerepelhetne benne.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel! A szobánk tiszta kényelmes,minden igényt kielégítő volt.A hotel munkatársai kedvesek udvariasak.Felejthetetlen nászút volt. Jövőre szeretnénk a családdal és barátainkkal visszatérni a hotelba!

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A szálloda épülete varázslatos. Egyszerre ódon és korszerű. A berendezés pont arra elég amire tervezték ,bár itthon nagyobb ágyban alszunk,mégsem jelentett gondot,mert a matrac és az ágynemű szuper kényelmes. Az erkélynek köszönhetően,gyakorlatilag a szabadban tartózkodhatunk,ha az időjárás is kegyegyes hozzánk. A kilátás a parkra pazar.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 17.
A Hotel Aqua az egri vár déli bejáratától néhány percre, az egri Török Fürdő és a Bitskey Aladár Uszoda szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei. Elégedettek voltunk mindennel. Az egri fürdő és az egerszalóki is kellemes élmény volt; kivéve az egri fürdő büféje-az szörnyű volt az étel és a bor.

Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz bekészítéssel, ünnepi vacsorával, fürdő belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.27.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.20.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 22.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, elő-szilveszteri téli partyval, pincelátogatással, múzeumbelépővel, szilveszteri mulatsággal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.11.03.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2017.09.01. - 2018.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3-4 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.08. - 2018.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes wellness kezeléssel, hidromasszázságy használatával, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.29. - 2018.04.30.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ásványvíz bekészítéssel, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.21.

Szállodák Eger környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Akciós holiday (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)
Advent és téli szünet (min. 2 éj)

EgerX