Gyenge
2018. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. július 24.Ajánlom a helyet másoknak is!
A szálloda nem 4 csillagos! A színvonal és a minőség már a fogadtatásnál gyenge - már itt szembesültünk vele, hogy a csomagban meghirdetett programok közül az egyik nem elérhető :( persze pont az, amit a legjobban vártunk. A többi programról később derült ki, hogy gyerekekkel nem ajánlott, ill. hogy elérhetetlen az időpontfoglalás.
Összenyitható szobában laktunk, melyben még így is alig fértünk el, annyira szűk. A fürdő szinte használhatatlan, annyira kicsi - ha nem a kezem, akkor a fejem vertem be valamiben... azon kívül rendkívül elavult mind a burkolat, mind a csapok, mind a szaniterek - egyáltalán nem tükrözik a négy csillagot...
A recepción a kiszolgálás borzasztó: bármit kértünk (pl. egy terítőt az erkélyen lévő asztalra, mert koszos volt), semmiben sem tudtak segíteni. Múlt századi a kiszolgálás, pl. fizetésnél csúnyán néztek, mert nem átadtam a kártyámat, hanem én szerettem volna a terminálba helyezni.
A szálloda wellness részlege viszont jó, szuper az úszómedence és a szaunák is, van napozóterasz stb.
Ugyanígy nagyon jó az étterem is, bőséges és finom a kaja, kedvesek a pincérek, minden este élő zene van, ami növeli a színvonalat. Itt leginkább az evőeszközök elavultak, javaslom a mielőbbi frissítést.
Több programot is a csomagárba soroltak, de ezeket nem tudtuk igénybe venni, városvezetés épp nem volt az ottlétünk 5 napja alatt, a lovaglóhely nem volt elérhető telefonon csak neten, de a weboldaluk meg nem telefonbarát... így nem tudtuk őket elérni.
A szálloda erkélyéről rálátni az Érsek kert szabadtéri színpadára, ahol minden este előadás volt - erről egy szót sem szól a szálloda, mi fedeztük fel, remek program volt.
Eger szép, de azért érződik, hogy úgymond keleten van, a szolgáltatások színvonala, a szolgáltatók hozzáállás még fejlesztendő. Hajrá Eger!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Hotel Eger & Park további értékelései
2026.06.19barátokkal
Kiváló
![]()
Meg voltam elégedve mindennel! A szobából a kilátás a házakra volt .De nem sokat voltunk a szobába. A város csodás még vissza kell jönnöm , hogy a többi látnivalót is meg tudjam nézni! Aszemélyzet udvarias és kedves! A welnes szuper, az ellátás és a tisztaság is rendben volt! Csak ajánlani...
2026.05.11a párjával
Átlagos
![]()
Többször voltam már vendég itt, a hiányosságok változatlanok: A szobák hangszigetelése a 80-as évek színvonala. A klíma hatástalan, viszont hangos. Csak egy köntös volt a szobában kettőnknek-ezt hamar pótolták. Reggelinél csak langyos a tojásrántotta-virsli-kolbász. A gőzkabin alig működött,...
2026.05.07gyerekekkel
Kiváló
![]()
A személyzet kedves és segítőkész volt. A szuperior szobával nagyon meg voltam elégedve, izléses és jól felszerelt, jó kialakítású, + az ágy nagy és kényelmes volt. A wellness részleg is szépen kialakított és igényes,modern és kellemes hangulatot biztosít. A svédasztalos ételek nagyon finomak és...
A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai
Kedvezményes ajánlat
84.960 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Október 23.
109.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Flóra Eger
114.926 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
184.680 Ft / 2 fő / 3 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
97.357 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval