Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

1. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a véleményetek egy olyan helyről, ahol 2 db 6.000 forintos masszázst igénybe véve 2x2500 forintos kupon kedvezménnyel + 15 %-os szintén kupon kedvezménnyel 11.250 forintot fizettünk!? Szerintünk szélhámosság! Többször voltunk itt, többet nem megyünk! Ennyi volt a véleményünk! Ennyi volt!

mary-anna TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Erkélyes szobát kértünk, ami, mint utólag kiderült, nagy hiba volt. Annyira kicsi volt a szoba, hogy egyszerűen nem lehetett benne elférni. Nem volt hely a bőröndnek, kicsi volt a szekrény, a fürdőszobáról nem is beszélve. Az erkélynek semmi haszna nem volt, ablakot se lehetett nyitni, tele volt poloskával. A nem erkélyes szobák sokkal nagyobbak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sokadik alkalommal jártunk itt, a szokásos módon meg vagyunk elégedve, a hosszú hétvégére tekintettel elég nagy volt a zsúfoltság, de erre számítottunk is. Amin javítani lehetne, az a kommunikáció a személyzet tagjai között. Először is a sokadik foglalást sem sikerült úgy abszolválni, hogy a dátum/éjszakák száma/fő adatok közül valahol el ne csúszott volna a rendszer.

Katalin és János TOP szállásértékelő
Katalin és János TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Már nagyon sokszor áradoztam erről a szállodáról, amely örök kedvenc marad! Ezüstkártyás törzsvendégként már ismerősen köszöntenek bennünket! Az apropó, amiért most mentünk, az Érsekkertben megrendezésre került, Fenyő Miklós által írt darab bemutatója volt! Természetesen csak is ebben a szállodában szállhatunk meg!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Minden , mint mindig rendben volt. Sok esetben foglal itt Önöknél nejem is/Krisztina. Szavaival éljek, és ahogyan Lilla kislányom szokta mondani ,gyönyörű 2 napot tölhettünk el ismét a "Béke szigetén". Megint alig tudtunk választani a sok-sok ételből ,a pincérek folyamatosan lesték ,mit kérünk ,mi a kívánságunk.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 8.
Kedves Puskás Tibor!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt Szállodánk értékelésére!

Nagyon köszönjük elismerő és szép szavait, amelyeket továbbítani fogunk a illetékes Kollégák felé.

Reméljük legközelebb sikerül több napra is foglalniuk és várjuk Önöket vissza minél hamarabb!
Pintér Máté (Hotel Eger & Park)

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Februárban voltunk barátokkal a hotelben. Az Eger részben volt a szobánk amit elég szűkösnek találtunk. De a Park rész gyönyörű. Ott volt az étterem, ami több helyiségből állt. Volt zöld és vörös terem is. Minden este élőzene szólt. És az ételek nagyon finomak voltak. Nemcsak a szokványos ételekkel készültek hanem különlegességekkel is.

linda59 TOP szállásértékelő
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel maximálisan meg voltam elégedve. A szálloda gyönyörű, minden igényt kielégítő. Központi helyen van, mégis csendes, nyugodt környezetben, az Érsek park közvetlen szomszédságában. Ár-érték arányban kiváló. A személyzet nagyon profi, kedvesek, udvariasak és nagyon figyelmesek. Az ételek választéka bőséges, és nagyon finom volt minden.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű három napot töltöttünk a Hotelben. Dobó tértől pár perc sétára van. Szolgáltatások nagyon jók. Ételek bőségesek,finomak és változatosak. Személyzet figyelmesek, udvariasak és segítőkészek. Szoba tiszta jól felszerelt és kényelmes. Kondicionálóterem jól felszerelt. Wellness részleg kiváló. Ajánlom mindenkinek (idős, fiatal, család vagy pár)

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Eger & Park pár perces sétára van Eger belvárosától, nagyon jó az elhelyezkedése. Nemrég felújították és a wellness részleget is bővítették. Az Eger szárny standard szobái szűkösek, néhány napra kellemes, de hosszabb tartózkodás esetén már gond lett volna. Persze ez az épület adottsága, nehéz lett volna változtatni.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen vendégei vagyunk a szállodának.
A szolgáltatások minden igényt kielégítőek,
Az étkezés kitűnő, változatos ,a személyzet figyelmes, udvarias.
A wellness télen - nyáron kiváló.
A szobák kényelmesek, jól felszereltek.
Mindenkinek ajánlom ( fiatal, idős, család vagy pár ).

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Érvényes: 2020.12.05-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX