Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

3. helyezett a 156 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
A szoba nagyon meleg volt, a klíma túl hangos, a második napon du. fél órán keresztül fúrtak a felettünk lévő szobában. Az árban foglalt "masszázs" nulla volt egy beteg, krákogó masszőrnővel. Éttermi szolgáltatás kiváló.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Alapjában kellemesen éreztük magunkat.Érkezéskor kicsit meglepődtünk mert a recepciótól a legtávolabbi szobába kerültünk a Park Hotel részbe,de a személyzet felajánlotta, hogy másnap átköltözhetünk egy 3 ágyasba.Az ételek finomak voltak, a személyzet nagyon kedves. A wellness részleg is tiszta és rendezett volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Mindenki nagyon kedves, mosolygós! A pincérek figyelmessége, gyorsasága nem mindennapi! Pár pillanat alatt bármelyik asztalt rendelkezésre bocsájtják! Az ételeknél nem fordul elő, hogy"kifogy", hamarabb töltik fel mint ahogyan az edény kiürül. Este 1/2 9-kor is bármiből lehet választani! Nagyon finom minden, bőséges választék! A sütik is nagyon jók!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Nagyon kedves volt a személyzet. A wellness is jó bár jó lenne egy két fogas ,mert kevés helyre lehet lerakni a köntöst. Az ételek finomak és mindig volt mindenből.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Először látogattunk a szállodába, de nem utoljára. Két éjszakát töltöttünk itt, és pozitív élményekkel tértünk haza. A szálloda tökéletes kikapcsolódást biztosított mind a felnőttek, mind a gyerekek számára. A wellness részleg szuper, bár kicsit zsúfolt volt az ünnepi hétvége miatt. Az étteremben az ételek finomak és bőségesek, mind a reggeli, mind a vacsora alkalmával.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
6 napot töltöttünk Egerben a "Hotel Eger Parkban". Mindennel meg voltunk elégedve, az étterem, a személyzet, a wellness, a szoba, talán egy kis hibát tudnék megjegyezni, a fürdőszobában a masszázsfal nem működött.

Értékelt: 2017. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tájékoztatnak a házirendben sem személyesen arról a lehetőségről, hogy a kijelentkezés után a welness részleget este 10 óráig használhatjuk. A Pihi pak csomag tartalmaz 6000 Ft-os masszázs jegyet. Nem használtuk fel. A porta személyzetnek semmi ötlete nem volt a kártalanításra. Kértünk helyette egy plusz vacsorát.

renimeli TOP étteremértékelő
2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Szeptemberben töltöttünk itt kollégáimmal 3 nap/2 éjszakát. A recepcióhoz érve szembesültem azzal, hogy ez a szálloda a senior korú emberek véleménye által díjnyertes szálloda, így egy pillanatra elbizonytalanodtam, hogy jó ötlet volt e ide szervezni egy bortúrás hadd el hadd-ot :D
De szerencsére a személyzet türelmes volt, és a társaságnak sem szaladt szét a ménes.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
A szállás a klasszikus 4 csillagos szolgáltatásokat adja. Az elhelyezkedése kifejezetten jó, hisz 10 perc alatt gyalog elérhető a legtöbb látnivaló a városban. főleg, ha a parkra néző szobában van az elhelyezés. A wellness részlegen minden megvan, mi elvárható lenne. Az étkezéshez elég sokat kell sétálni, de attól függ, mely részében kap az ember szobát.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
A szoba gyönyörű és tiszta! A személyzet udvarias,kedves,mosolygós. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Igazi profi pincérek akik valóban mindent megtesznek a vendégekért! A wellness részlegének ezt nem igazán éreztem! Sajnos 3 nap alatt nem jutottam sorra 30 perces masszázsra, miközben a masszőr hölgy kb 1 órán át támasztotta a falat vagy járkált.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, őszi szünet idején programokkal, éttermi kedvezménnyel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.30. - 2017.12.23.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.12.23.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2-4 éjszaka 20.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg használattal, múzeumbelépővel, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.27.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.11.03.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 17.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, élőzenés ünnepi vacsorákkal, karácsonyi programokkal
2017.12.24. - 2017.12.29.
Ködmön Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hölgyeknek arc- és dekoltázsmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés esttel, szilveszteri gálavacsorával, bűvész show-val, forralt borozással, tombolahúzással, tüzijátékkal
2017.12.29. - 2018.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Hotel Rubinia
7 nap/6 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, éjszakai fürdőzéssel, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2017.12.26. - 2017.12.29.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Thermál Park Hotel Egerszalók
A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres...
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Kikelet 2=3, 3=4, 4=5 akció
Élményteli termálfürdőzős ajánlat (min. 2 éj)
Őszi wellness (min. 2 éj)

EgerX