Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

2. helyezett a 161 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kényelmes tiszta szoba, kedves, barátságos személyzet, választékos, ízletes svédasztalos étkezés, nagyon szép, tiszta és bőséges szolgáltatást nyújtó wellness részleg, kiemelt hosszú nyitvatartással (este 10-ig).
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Juhász Attila!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, örülünk, hogy pozitív élményekkel távoztak.

Reméljük hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket!

Minden jót kíván a Hotel Eger & Park csapat!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
A szálloda remek helyen fekszik. Az egész wellness részleg jó volt, az úszómedencét kifejezetten imádtuk (feltétele volt az úticélunknak). A személyzet kedvessége az eddigi szálláshelyeink közül kiemelkedő volt, az ételek is nagyszerűek voltak. Negatívumként azonban meg kell említenem, hogy a szoba fürdőjében csatornaszag érződött.
Válasz az értékelésre - 2019. február 6.
Kedves László!

Köszönjük szépen értékelését, örülünk, hogy összességében elégedettek voltak, jól érezték magukat nálunk.

A fürdővel kapcsolatos észrevételét köszönettel fogadtuk, és mindenképp kivizsgáljuk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kedves személyzet.Pazar Szilveszteri program.Gyors ügyintézés.Tisztaság,csendes,kényelmes meleg szobák. Nagyon bőséges, finom a reggeli és a vacsora.A városközponthoz közeli elhelyezkedés.Kitűnő a welnesrészleg.
Köszönjük Hotel Eger & Park legközelebb megismételjük !!!
Válasz az értékelésre - 2019. január 15.
Kedves Demián András!

Köszönjük szépen értékelését a Hotel Eger & Park teljes csapata nevében, örülünk, hogy mindennel elégedettek voltak.

Reméljük, hogy hamarosan ismét találkozunk.

Minden jót kívánunk!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Az úszómedence vize/mert csak 28-30 fokos. . . . / ha lehetne a jövőben kérni ,legyen egy kicsikét melegebb, mert páran fáztunk. /30-32 fokos/. Egyébként én vagyok az a hotelvendég ,aki azt szokta írni ,ahogyan a 10 éves kislányom hívja ,imádunk a "Béke szigetén" lenni. Minden minden csillagos 5 t érdemel. Kiváló a wellness, az ételek olyan sokféle van.
Válasz az értékelésre - 2019. január 15.
Kedves Mészáros Krisztina!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, külön büszkeséggel tölt el, hogy kiemelte Kollégák segítőkészségét, mivel nap mint nap az egész csapat igyekszik Vendégeink kényelmét szolgálni.

Továbbra is szeretettel várjuk vissza Önöket a "béke szigetére".

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Kényelmes szállás, kiváló ételek. Udvarias segítőkész személyzet. Gyönyörű környezet mindenhez közel. Csodálatos város. Már többször jártunk itt,és mindig elégedetten távoztunk. Az Érsekkertben jólesett a séta. Külön figyelmesség,hogy a csomag borkóstolást is tartalmazott. A welness szolgáltatás igen sokrétű, más szállodákéval összehasonlítva kiemelkedő.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Évente eljárunk vagy Karácsony vagy Szilvesterre valahová.Az idén Eger&Park hotelt választottuk.Nem bántuk meg,nagyon jól éreztük magunkat.Minden szuper volt,a személyzet nagyon kedves előzékeny,rend-tisztaság kiváló,étkezés bőséges,finom.Merjük ajánlani mindenkinek. Köszönjük a törődést,kivánunk az egész személyzetnek
minden nagyon jót.
Válasz az értékelésre - 2019. január 5.
Kedves Mária!

Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését és jókívánságát a személyzetre vonatkozóan, örülünk, hogy az elvárásoknak megfelelt mind a szálloda, mind a személyzet is.

Reméljük hamarosan ismét találkozunk!

Minden jót kíván a Hotel Eger & Park csapat!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 23.
Igazán csak jót tudok/ tudunk erről a szállóról mondani. Mindíh tiszta szobák, kényelmes ágyak. A svédasztalos reggeli és vacsora választéka bőséges, kiváló konyha és nyersanyagok, aki nem talál magának megfelelő ételt az vajon mit eszik otthon? ! nem talált birkapörköltet? (hallottam, hogy valaki azt hiányolta. . . ) nos, az rossz helyre jött. . .
Válasz az értékelésre - 2018. december 25.
Kedves Gaál-Kántor Tamás!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, örömünkre szolgál, hogy elégedettek szállodánkkal, hiszen a csapatunkat mindig motiválják Vendégeink visszajelzései.

Továbbra is szeretettel várjuk Önöket!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Mint eddig mindig, most is minden tökéletes volt, szoba rendben, ellátás remek, wellness kellemes. A szálloda elhelyezkedése remek, egyetlen apró probléma, hogy az őszi szünet miatt sok gyerek volt és ahogy ez minden hasonló helyen megtörténik, soha nem a gyerekmedencében pancsolnak, ez időnként kicsit zavaró. A Szállásvadász akciója keretében voltunk, az ár így elfogadható volt.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
A Hotel kiváló helyen van, mindenhez közel. A város gyönyörű. A Hotel szomszédságában helyezkedik el az Érsekkert, mely csodaszép sétálóhely. A személyzet nagyon udvarias. Az ételválaszték bőséges, és finom. A szobák, és az egész szálloda nagyon tiszta, a wellness kiváló. Soha jobban nem voltam elégedett még egyetlen szállodában sem.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Minden tökéletes volt, mindent megkaptunk, ami a csomagban foglaltatott. A wellness nagyon szép volt, az ételek finomak. A szobalányok előtt le a kalappal, nagy tisztaság fogadott minket. Sajnos a wifi a Park szárnyba nagyon ritkán ért el, talán ez az egy hiányosság volt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 24.
Kedves Ágnes!

Köszönöm Önnek szíves visszajelzését. Bízunk benne, ha máskor is Egerben járnak, Bennünket választanak.

Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 20.367,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, turista térképpel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 8.276 - 10.805,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 22.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg használattal, múzeum belépővel, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2019.03.31. - 2019.12.22.
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.15-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.02.17-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.11-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.17-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 31.990 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Eger környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Napi ár 2 vagy több főre
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

EgerX