Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

3. helyezett a 156 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Szerencsés választás volt a gyerekeink részéről, hogy egy éve ide küldtek pihenni. Azóta már kétszer voltunk itt. Mindig nagy szeretettel és elégedettséggel gondolunk az itt töltött napokra. Persze nemcsak a hotel, hanem a város és a környező települések is szenzációsak, csinosak, szépek, tiszták. Tapasztalataim szerint Magyarországban egyre több település is ilyen, szerencsére.

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
A nyár utolsó hosszú hétvégét 4/3éj töltöttük a Hotel Eger-ben ,nosztalgiáztunk. Megérkezésnél kedves,udvarias,tájékoztató személyzet,gyors szoba elfoglalása után kezdődhet a pihenés. hatalmas nagy szálloda régi és új résszel. A párommal a várra néző szobát kaptuk egy kis terasz résszel,este mivel napközben nagy forróság-jól esett kiülni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Alapvetően jól éreztük magunkat a szállodában. Megvoltunk elégedve a szálloda elhelyezkedésével a tisztaságával és a személyzet is nagyon készséges volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Tökéletesen megvoltam elégedve a szállásssal, az ellátással, minden remek volt. Nagyszerü munkatársak, akik készséggel segitettek mindenben. Nem beszélve arról a kényelemről amit kaptunk, ez megfizethetetlen. csodálatos fürdési lehetőségek, só szobák szaunák stb. Egyszóval minden nagyon csodálatos volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. A Hotel csodaszép helyen van,a hátsó teraszról közvetlen kapcsolat nyílott az érsekkertre, mely gondosan rendbentartott virágoskertjeivel és szökőkútjával kápráztatott el. A strand mindössze 5 perc sétára van, termálvize jót tett a fáradt izmoknak, de csúszdázni is lehetett. A hotel személyzete kiemelkedően kedves, udvarias.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Egy tökéletes szálloda, mely minden igényt kielégít, legyen az fiatal, gyermekes család,idősebb korosztály. Még a mozgásukban korlátozottakra is gondolnak. A wellnes részleg is kiváló.Csak egy apró hiányosság, a medencék, szaunák mellé egy ivókút jó lenne.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Az eltelt 3 nap csodás kikapcsolódást és feltöltödést jelentett. Minden a vendég kényelmét szolgálta! Kedves, előzékeny, segítőkész személyzet állt a rendelkezésünkre. A szálloda elhelyezkedése is nagyon kedvező, néhány perc séta után már a város szívében részesei lehettünk az egri hangulatnak. A wellness minden igényünket kielégítette.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 10.
Köszönjük Önnek, hogy értékelte szállodánkat. Örülünk, hogy Nálunk jártak és bízunk benne, találkozhatunk még Önökkel.
Kollegák (Hotel Eger & Park)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Kellemes félpanziós 3 napot töltöttünk a szállodában. Elhelyezés
Szobáink tiszták, kellemesek voltak, az utcára néző szobából is szép volt a kilátás. Elegáns megjelenésű, ízléses kinézetű hotel kívül-belül, rendkívül tiszta hotel, szoba/fürdőszoba. A személyzet, az éttermi felszolgálók nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Barátaink ajánlására látogattuk meg a szállodát. mivel elég nívós szállodáról volt szó, ennek megfelelően alakultak az elvárásaink is. A fogadtatás kedves volt,a meglepetés a szobába lépés után ért bennünket. A képet az Önök oldaláról töltöttem le, ez egy standard szoba, tehát csak erről tudok véleményt írni. A többi szoba valószínűleg ennél kényelmesebb volt.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Már harmadszor szálltunk meg ebben a szállodában. Nagyon szép, tiszta, finomak az ételek, kedvesek, segítőkészek a szálloda dolgozói. Nagyon jó a wellness részleg is. Közel van a város nevezetességeihez. Szomszédságában helyezkedik el az Érsek kert, ami nagyon gyönyörű.

Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, változatos programokkal, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.26.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.12.23.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 22.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, elő-szilveszteri téli partyval, pincelátogatással, múzeumbelépővel, szilveszteri mulatsággal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 15.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral és mézeskaláccsal, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
2017.12.22. - 2017.12.29.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.06.30.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 17.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, élőzenés ünnepi vacsorákkal, karácsonyi programokkal
2017.12.24. - 2017.12.29.
Ködmön Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hölgyeknek arc- és dekoltázsmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés esttel, szilveszteri gálavacsorával, bűvész show-val, forralt borozással, tombolahúzással, tüzijátékkal
2017.12.29. - 2018.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék itallal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, őszi szünet idején programokkal, éttermi kedvezménnyel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.30. - 2017.12.23.

Szállodák Eger környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hotel Residence Ózon Mátraháza
A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szilveszter a Tisza-tónál (min. 3 éj)
Őszi napok (1 éjtől)
Akciós holiday (min. 2 éj)

EgerX