Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

1. helyezett a 166 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Gábor1 TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsonyi ajándéķként kaptuk a lehetőséget a pihenésre. A szálloda nagyon jó helyen van, csendes utcában, de innen minden jól megközelíthető. A szoba egyszerű, de praktikus berendezésű, legközelebb a patinás barokk szárnyba megyünk. A wellness sok solgáltatással bír, ha sokan vannak, akkor is kellemes. A barokk szárnyban lévő étterem zárt folyosón megközelíthető.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Kis állattal mentünk és ebben a tekintetben is elégedett voltam mind az elhelyezéssel mind a hozzáállással. Ajánlom a szállást mindenkinek aki nem feltétlenül csak pihenni akar, mert a szállás a városközpontban helyezkedik el és így városlátogatással is egybe lehet kötni a kikapcsolódást.

Katalin és János TOP szállásértékelő
Katalin és János TOP fotófeltöltő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 29.
Sokadszor látogattunk el a szállodába és nem utoljára! Most az apropó a Borbál volt, amit ebben a szállodában rendeztek, nem véletlenül! Gyönyörű környezetben, csodás terítés és ételek, udvarias pincérek, szóval jó választás egy ilyen nívós rendezvénynek! A szállodáról már nem tudok több jót írni, sokszor írtam, hogy a kedvencünk!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 11.
Pihi Pakk ajándékutalványal érkeztünk. Az egy éjszaka hosszabbításért és a hétvégi felárral még rá kellett fizetnük kb. 30eFt-ot. . . . A szálloda nagyon jó helyen van, minden látványosság, program percek alatt elérhető. A szobák kicsik, szellőztetni csak az erkélyajtón lehet, mert az ablakok fixek. Viszont tisztaság volt, az ágyak is nagyon kényelmesek.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a véleményetek egy olyan helyről, ahol 2 db 6.000 forintos masszázst igénybe véve 2x2500 forintos kupon kedvezménnyel + 15 %-os szintén kupon kedvezménnyel 11.250 forintot fizettünk!? Szerintünk szélhámosság! Többször voltunk itt, többet nem megyünk! Ennyi volt a véleményünk! Ennyi volt!

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Erkélyes szobát kértünk, ami, mint utólag kiderült, nagy hiba volt. Annyira kicsi volt a szoba, hogy egyszerűen nem lehetett benne elférni. Nem volt hely a bőröndnek, kicsi volt a szekrény, a fürdőszobáról nem is beszélve. Az erkélynek semmi haszna nem volt, ablakot se lehetett nyitni, tele volt poloskával. A nem erkélyes szobák sokkal nagyobbak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sokadik alkalommal jártunk itt, a szokásos módon meg vagyunk elégedve, a hosszú hétvégére tekintettel elég nagy volt a zsúfoltság, de erre számítottunk is. Amin javítani lehetne, az a kommunikáció a személyzet tagjai között. Először is a sokadik foglalást sem sikerült úgy abszolválni, hogy a dátum/éjszakák száma/fő adatok közül valahol el ne csúszott volna a rendszer.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Minden , mint mindig rendben volt. Sok esetben foglal itt Önöknél nejem is/Krisztina. Szavaival éljek, és ahogyan Lilla kislányom szokta mondani ,gyönyörű 2 napot tölhettünk el ismét a "Béke szigetén". Megint alig tudtunk választani a sok-sok ételből ,a pincérek folyamatosan lesték ,mit kérünk ,mi a kívánságunk.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 8.
Kedves Puskás Tibor!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt Szállodánk értékelésére!

Nagyon köszönjük elismerő és szép szavait, amelyeket továbbítani fogunk a illetékes Kollégák felé.

Reméljük legközelebb sikerül több napra is foglalniuk és várjuk Önöket vissza minél hamarabb!
Pintér Máté (Hotel Eger & Park)

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Februárban voltunk barátokkal a hotelben. Az Eger részben volt a szobánk amit elég szűkösnek találtunk. De a Park rész gyönyörű. Ott volt az étterem, ami több helyiségből állt. Volt zöld és vörös terem is. Minden este élőzene szólt. És az ételek nagyon finomak voltak. Nemcsak a szokványos ételekkel készültek hanem különlegességekkel is.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel maximálisan meg voltam elégedve. A szálloda gyönyörű, minden igényt kielégítő. Központi helyen van, mégis csendes, nyugodt környezetben, az Érsek park közvetlen szomszédságában. Ár-érték arányban kiváló. A személyzet nagyon profi, kedvesek, udvariasak és nagyon figyelmesek. Az ételek választéka bőséges, és nagyon finom volt minden.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.058 - 19.118,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 13.874 - 16.411,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.05.26-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel vagy borral, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.23. - 2020.12.29.
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.16-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Panoráma
2-4 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.05.26-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 24.533 - 29.608,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

EgerX