Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

4. helyezett a 156 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Kb. 2-3 évvel ezelőtt voltunk itt és akkor ez a hotel volt számunkra az egyik legjobb ahol jártunk. Ezért nagyon örültünk, hogy sikerült helyet kapnunk karácsonyra. Hát nagyot csalódtunk, a minőség, kiszolgálás nagyon leromlott. Szürke fürdőköpeny, törülközők. Köpenycsere csak pénzért, ami eddig nem volt. Csorba tányérok az étkezésnél.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Először, de úgy gondolom, hogy nem utoljára jártunk az egri szállodában. Csodás és pihentető Karácsonyban volt részünk. A szálloda/szoba jól felszerelt, tiszta. A reggeli és a vacsora változatos és ízletes volt, rendkívülien kedves személyzettel. A karácsonyi programok változatosak és színvonalasak voltak (pl. koncert, városi túra).

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Kiváló szolgáltatások, kedves és segítőkész alkalmazottak voltak. A szálloda a központban van, gyalogosan is elérhetőek a főbb látványosságok. A szoba tiszta és jól felszerelt. A karácsonyi programok színvonalasak voltak. Különösön kedves személyzet az étteremben. Igazi feltöltődés volt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 15.
Kedves Judit!

Nagyon köszönjük, hogy értékelte szolgáltatásainkat. Bízunk benne, hamarosan újra találkozhatunk Önökkel!
Értékesítési vezető (Hotel Eger & Park)

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Nagyon kellemes karácsonyi napokat töltöttünk az Eger Hotelben. Már másodszor választottuk a hotel, de nem utoljára úgy érezzük. Jó helyen van, közel a történelmi látnivalókhoz, a Bazilikához, a fürdőhöz. A személyzet előzékeny, figyelmes az étteremben éppúgy mint más területeken. Első nap finom süteményekkel, forralt borral, punccsal vártak minket a bárban, karácsonyfa díszítéssel a kicsiket.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Csodálatos karácsonyt töltöttünk el a családommal a Hotel Eger&Parkban. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A személyzet kedves,segîtőkész. Azért választottuk elsősorban ezt a szállodát, mert központi helyen van, Bazilika stb. így az éjféli szentmise egy kis sétával elrrhető. A wellness részleg is nagyon tetszik. Visszatérő vendégek leszünk.

Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már negyedszer voltunk a hotelban, és ugyanolyan jól éreztük magunkat mint első alkalommal. Voltunk már mind a két részében a hotelnak de mind a két rész nagyon jó volt. Egyszer voltunk a gyerekekkel,háromszor barátokkal,mindig pozitiv élményekkel jöttünk haza. Még soha nem mentünk vissza egy szállodába sem , csak ide.

Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Belvároshoz közeli, Park Hotel rész ódon hangulatú szobával, nem túl kényelmes ülő alkalmatossággal, rosszul elhelyezett TV-vel. Összességében kellemes, jó ár/érték arány, sok hasznos szolgáltatással. A wellness rész lassacskán felújításra vár, a gőzfürdő erősen kellemetlen szagú volt, egyik reggel nem is működött.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk itt, nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. A finom ételek, a wellness részleg kiváló, nagyon jókat csobbantunk. Tehát összességében imádunk az unokámmal ebbe a szállodába jönni. Eger városa egyébként is gyönyörű szép, érdemes ide jönni, máskor isbiztosan megyünk majd.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen voltunk az ételek finomak voltak, mindig sürögtek körülöttünk a pincérek és nagyon kedvesek voltak. Az ajándék masszázs inkább csak egy relaxációs átsimogatásnak felelt meg, és hiányoltuk a gyógymedencét. Ezen kívül minden szuper volt.
Válasz az értékelésre - 2017. december 13.
Köszönjük Önnek, hogy értékelte szállodánkat, visszajelzése fontos számunkra.
Mi is hiányolunk egy gyógymedencét, de sajnos ennek "nem mi vagyunk az okai". Viszont a szomszédunkban, mindössze 850 m-re Tőlünk található a csodálatos Török fürdő valamint Termál- és Standfürdő is. Próbálják ki, ha erre járnak!
Vendégkapcsolat (Hotel Eger & Park)

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagyon meleg volt, a klíma túl hangos, a második napon du. fél órán keresztül fúrtak a felettünk lévő szobában. Az árban foglalt "masszázs" nulla volt egy beteg, krákogó masszőrnővel. Éttermi szolgáltatás kiváló.

Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszgépek használatával, kedvezménykuponnal, koncert belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.04. - 2018.05.06.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, teával, kedvezményes fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.08. - 2018.12.23.

Szállodák Egerben és környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

EgerX