Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

5. helyezett a 159 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Kedves személyzet, finom ételek, kiváló elhelyezkedés, kellemes wellnes...szuper nyaralás!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
A hotel már nem egy "mai darab", de szépen karbantartott, rendezett,
az elhelyezkedése is kiváló közel a belvároshoz,és egyhatalmas parkhoz ahol folyamatosan rendezvények vannak! A wellnws kiváló, tiszta és tágas. A hoteel tele volt mégsem volt tolongás a pihenőágyakért! Az étterem KIVÁLÓ izletes házias a kiszolgálás gyors és udvarias.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Nyereményjáték fődíja volt - hát elmentünk. Aztán kapkodtuk a fejünket. Szép épület, jó hangulatű közösségi terek, remek fürdő. Akkorát "kapcsolódtunk ki" hogy haza sem akartunk menni. Egy gondom akadt csupán. Egerben a belvárosban, februárban egy nymvadt fröccsöt sem tudtam inni, mindenhol csak sörözőkbe botlottunk az asszonykámmal. Könyörgöm, ez borvidék!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Szuper három éjszakát töltöttünk el lányommal a Hotel Eger szárnyban. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. A szoba kényelmes, tiszta, felszerelt. A svédasztal nagyszerű volt, az ételek változatosak és nagyon finomak voltak, a pincérek udvariasak, segítőkészek. A wellness részleg kifogástalan volt. Nagyon jól éreztük magunkat, még biztosan visszatérünk.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
A szálloda nem 4 csillagos! A színvonal és a minőség már a fogadtatásnál gyenge - már itt szembesültünk vele, hogy a csomagban meghirdetett programok közül az egyik nem elérhető :( persze pont az, amit a legjobban vártunk. A többi programról később derült ki, hogy gyerekekkel nem ajánlott, ill. hogy elérhetetlen az időpontfoglalás.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Öt éjszakát töltöttünk el a családdal itt. Szerintem jó lehetett volna a nyaralás, de sajnos az egészet beárnyékolja a fürdőszoba kritikán aluli állapota. A szobába érkezve dobtunk egy hátast a fürdőszobától a wc ülőke burkolata sérült volt. A csúszásmentes padlóburkolat koszos, sérült, gyakorlatilag takaríthatatlan (szerintem nem a takarítók hibája).
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 6.
Kedves Fejes Csaba!

Köszönöm Önnek, hogy véleményét a helyszínen a szállodában és most itt a nagyközönség előtt is megosztotta. Az Önnek felajánlott kedvezményt nem azért adtuk, mert teljesen egyet értettünk felvetésével, hanem mert nem volt lehetőségünk, egy hiba mentes szobába átköltöztetnünk Önt.
Vendégkapcsolat (Hotel Eger & Park)

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Családommal a hotel Park elnevezésű részben kaptunk szobákat, az hotel Egerről nem tudok véleményt írni. A személyzet nagyon kedves, barátságos, az ételek kiválóak és bőséges a választék. A szobák tiszták és kényelmesek. Mivel tényleg nagy szállodáról van szó, sajnos kétszer is eltévedtünk benne. A wellness részlegük is nagy, bár a jakuzzi túl vegyszerezték, amitől kiütéseim lettek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes három éjszakát töltöttünk a modern szállodarészben annak ellenére, hogy talán a legrosszabb fekvésű (kilátású) szobát kaptuk. (Aki ide megy ne menjen a 213-as szobába. . . ) A szoba erkélye egy falra, illetve egy (feltehetően klíma) csőrendszerre nyílik, álló helyzetben ellátni felette a városra is.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Nyári kikapcsolódásnak ajánlom gyerekekkel is.Kiváló volt a svédasztalos étkezés,a személyzet nagyon kedves volt.A szobák tiszták kényelmesek voltak.Ide visszatérünk mindenképpen.Köszönjük.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
A személyzet nagyon udvarias, segítőkész és kedves. A wellness kitűnő, tiszta, nagy, a hidromasszázs ágy (aminek használata benne volt a csomagajánlatban) külön említést érdemel. Az ételek ízletesek, finomak. A szálloda cukrászdájában különleges, kézműves sütemények fogyaszthatók. A szoba mérete (classic szoba az Eger szárnyban) eléggé kicsi, de kettőnknek megfelelt.

Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, ajándék kávéval és süteménnyel, éttermi kedvezménnyel, kedvezményes parkolással, Wi-FI internet elérhetőséggel
2018.07.02. - 2018.12.21.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.764 - 22.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.24. - 2019.04.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, ünnepi vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, műsorral
2018.12.23. - 2018.12.29.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel,kerti jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcskosár és csokoládé bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2016.01.04. - 2018.12.17.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.24. - 2019.08.18.
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.21. - 2019.08.18.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, változatos programokkal, parkolással
2018.12.21. - 2018.12.26.

Szállodák Eger környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes nyaralás a mátrai hegyekben (min. 2 éj)

EgerX