Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

6. helyezett a 157 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Nagyon jól éeztük magunkat a párommal szoba minden igényt kielégit tisztaság mindenütt a welnesz részleg osztályzata csillagos ötös!Étkezés elsöosztályu volt ha ismét Eget választom úticélként ez a szálloda lesz amit igénybe fogok venni!Szivesen ajánlom a baráti körömnek! Egyetlen negativ momentum a parkoló dij kissé borsos

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Elősszőr is szeretném megköszönni a születésnapi ajándékot nagyon jól esett amit a szállodától kaptam :)Nagyon jol éreztük magunkat mindennel elégedettek voltunk! ! ! az ételek nagyon finomak és a választék is kíváló volt egy kicsit a szobával volt gondunk mi 250 szobába voltunk a fürdőszoba ablakot nem lehetett kinyitni amit jeleztünk de a hiba nem lett elháritva.

2017. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Már másodjára vettem igénybe a hotel szolgáltatásait (először családdal, 2017. márciusában), ezúttal sem csalódtam. A wellness részlege az országban az egyik legjobbnak mondható. Az úszómedence vize nagyon kellemes, egyáltalán nem hideg. Minden szolgáltatás maximálisan megfelelő a 4 csillagnak. A személyzet kedves, szolgálatkész. Az ételek finomak, változatosak.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Kb. 2-3 évvel ezelőtt voltunk itt és akkor ez a hotel volt számunkra az egyik legjobb ahol jártunk. Ezért nagyon örültünk, hogy sikerült helyet kapnunk karácsonyra. Hát nagyot csalódtunk, a minőség, kiszolgálás nagyon leromlott. Szürke fürdőköpeny, törülközők. Köpenycsere csak pénzért, ami eddig nem volt. Csorba tányérok az étkezésnél.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Először, de úgy gondolom, hogy nem utoljára jártunk az egri szállodában. Csodás és pihentető Karácsonyban volt részünk. A szálloda/szoba jól felszerelt, tiszta. A reggeli és a vacsora változatos és ízletes volt, rendkívülien kedves személyzettel. A karácsonyi programok változatosak és színvonalasak voltak (pl. koncert, városi túra).

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Kiváló szolgáltatások, kedves és segítőkész alkalmazottak voltak. A szálloda a központban van, gyalogosan is elérhetőek a főbb látványosságok. A szoba tiszta és jól felszerelt. A karácsonyi programok színvonalasak voltak. Különösön kedves személyzet az étteremben. Igazi feltöltődés volt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 15.
Kedves Judit!

Nagyon köszönjük, hogy értékelte szolgáltatásainkat. Bízunk benne, hamarosan újra találkozhatunk Önökkel!
Értékesítési vezető (Hotel Eger & Park)

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Nagyon kellemes karácsonyi napokat töltöttünk az Eger Hotelben. Már másodszor választottuk a hotel, de nem utoljára úgy érezzük. Jó helyen van, közel a történelmi látnivalókhoz, a Bazilikához, a fürdőhöz. A személyzet előzékeny, figyelmes az étteremben éppúgy mint más területeken. Első nap finom süteményekkel, forralt borral, punccsal vártak minket a bárban, karácsonyfa díszítéssel a kicsiket.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Csodálatos karácsonyt töltöttünk el a családommal a Hotel Eger&Parkban. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A személyzet kedves,segîtőkész. Azért választottuk elsősorban ezt a szállodát, mert központi helyen van, Bazilika stb. így az éjféli szentmise egy kis sétával elrrhető. A wellness részleg is nagyon tetszik. Visszatérő vendégek leszünk.

Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már negyedszer voltunk a hotelban, és ugyanolyan jól éreztük magunkat mint első alkalommal. Voltunk már mind a két részében a hotelnak de mind a két rész nagyon jó volt. Egyszer voltunk a gyerekekkel,háromszor barátokkal,mindig pozitiv élményekkel jöttünk haza. Még soha nem mentünk vissza egy szállodába sem , csak ide.

Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Belvároshoz közeli, Park Hotel rész ódon hangulatú szobával, nem túl kényelmes ülő alkalmatossággal, rosszul elhelyezett TV-vel. Összességében kellemes, jó ár/érték arány, sok hasznos szolgáltatással. A wellness rész lassacskán felújításra vár, a gőzfürdő erősen kellemetlen szagú volt, egyik reggel nem is működött.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.04.04. - 2018.06.30.
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 25.400 - 30.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.24. - 2019.04.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, pezsgőzéssel, hölgyeknek masszázzsal, tárlatvezetéssel, múzeum-belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 14.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.11.03.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 19.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2018.07.01. - 2018.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
3-4 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.08. - 2018.06.30.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 3 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.31.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egri bor bekészítéssel, program ajánlással, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.02.03. - 2018.12.22.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.764 - 26.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.24. - 2019.04.30.

Szállodák Eger környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hűsítő felfrissülés (min. 4 éj)
Szenzációs kikelet pihenés (min. 2 éj)
Senior csomag (1 éjtől)

EgerX