Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

3. helyezett a 155 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Barátaink ajánlására látogattuk meg a szállodát. mivel elég nívós szállodáról volt szó, ennek megfelelően alakultak az elvárásaink is. A fogadtatás kedves volt,a meglepetés a szobába lépés után ért bennünket. A képet az Önök oldaláról töltöttem le, ez egy standard szoba, tehát csak erről tudok véleményt írni. A többi szoba valószínűleg ennél kényelmesebb volt.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Már harmadszor szálltunk meg ebben a szállodában. Nagyon szép, tiszta, finomak az ételek, kedvesek, segítőkészek a szálloda dolgozói. Nagyon jó a wellness részleg is. Közel van a város nevezetességeihez. Szomszédságában helyezkedik el az Érsek kert, ami nagyon gyönyörű.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Többször jártunk már a hotelben, mely minden alkalommal lenyűgözött, elkényeztetett bennünket. A személyzet barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges, és nagyon finom. A felújított wellness szolgáltatás kitűnő! Élményekkel teli 3 napot töltöttünk ott párommal, már nem először, és remélem nem utoljára!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Kedves, segítőkész személyzet,bőséges és finom svédasztalos reggeli és vacsora,szép kilátás,tisztaság az egész szálloda területén és sokszínű wellness szolgáltatás.
Köszönjük.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Családommal jártunk itt,4 napot,5 éjszakát töltöttünk remek körülmények között. Többször is jártunk már itt,mindig jó benyomásunk volt a szolgáltatásról,ezért gondoltuk,hogy most az egész családot,többek közt a 3 és fél éves unokánkat is meglepjük egy kitűnő,szórakoztató,pihentető élménnyel. Fő szempont volt a gyerekeknek kialakított vízi részleg és játékszoba csábítása,amiben nem is csalódtunk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Nagyon kellemesen telt a két éjszaka három nap a szállodában.Nem volt zsúfoltság mindent lehetett használni hiaba hétköznap volt.Nagyon jo a szálloda elhelyezkedése a belváros öt perc sétára van.Nagyon jo volt a kaja is. Fogom ajánlani másoknak is.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A szoba szép és tiszta , a személyzet nagyobb resze kedves, udvarias segítökész. Az ételek változatosak voltak, mindenki talált magának megfelelőt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Hétvégén pihentünk Párommal a Hotel Eger épültében. Minden igényünket kielégítette a szálloda, minden tiszta és rendezett volt. A wellness rész is igényes, minden megvolt benne amire szükségünk volt, csak a víz volt kicsit hideg, hőmérséklete ingadozott. Az ételek kiválóak voltak minden nap.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Az ott töltött 4 nap alatt kifogástalan vendéglátásban volt részünk. A wellness részlegben különösen tetszett, hogy mindent várakozás nélkül kilehetett próbálni. Az ételek finomak, változatosak. A személyzet segítőkész

Katalin és János TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2017. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Immár 5-ször voltunk itt, a véleményem még mindig az, hogy az egyik legjobb hotel, ahol jártunk! Szuper programok, finom ételek, tisztaság, klassz wellness! Szóval nagyon jól éreztük magunkat most is! Külön pozitívum, hogy végre benne volt az árban a parkolás is! ! ! A rock hétvége pedig kimondottan a legjobb programjaink egyike volt!

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szauna világ és fitnesz terem használattal, masszázzsal, süteménykuponnal, játszótér és gyermek játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2017.09.30.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.08.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2018.03.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2017.12.21.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.740,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel és limonádéval, egy pohár rozéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.08.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel, romantikus vacsorával, ajándék borral, parkolással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2017.04.01. - 2017.12.23.

Szállodák Eger környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)

EgerX