Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

2. helyezett a 160 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Minden tökéletes volt, mindent megkaptunk, ami a csomagban foglaltatott. A wellness nagyon szép volt, az ételek finomak. A szobalányok előtt le a kalappal, nagy tisztaság fogadott minket. Sajnos a wifi a Park szárnyba nagyon ritkán ért el, talán ez az egy hiányosság volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12.
Nagyon szép szálloda tiszta kedves személyzet,fantasztikus ételek a félpanzióban! Negatív tapasztalat. délután nem tudtunk semmi ennivalót venni a szállodában,mert 300 fös rendezvényre főztek és még egy melegszendvicst vagy salátát sem voltak hajlandók készíteni! Kúldöztek a welnesből köntösbe mindenhová még a bárba is de ott sem volt egy árva szelet sütemény sem!
Válasz az értékelésre - 2018. október 21.
Kedves Tünde!

Köszönöm Önnek, hogy szállodánkat választották és megosztották Velünk tapasztalataikat. Sajnálom, hogy az alábbi "éhez" veszélyeztette Önöket szállodánkban, de sajnos, vannak olyan időszakok, amikor a zártkörű rendezvények végett konyhánk napközben zárva tart. Ezen célra üzemeltet a szálloda a Park épületszárny alatt Vadásztanya Étterem néven egy a la carte éttermet, ahol 11.
Vendégkapcsolat (Hotel Eger & Park)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az időjárás nem volt kegyes hozzánk de a hotelben kellemesen eltöltöttünk 3 éjszakát. A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak és a választék bőséges. Hiányoltuk a szobából a szúnyoghálót és a ruhaszárítót. Máskor is szeretnénk elmenni, így ajánlani tudjuk mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2018. október 21.
Kedves Csaba!

Nagyon köszönöm Önnek, hogy visszajelzett számunkra. Bízunk benne, találkozhatunk még Önökkel.

/Ruhaszárító igény szerint igényelhető, a szúnyogháló kivitelezése pedig folyamatban van, de fontos, hogy tűzvédelmi előírások betartása mellett megtaláljuk a legjobb megoldást./
Kovács - Szalók Adrienn (Hotel Eger & Park)

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
Hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában minden nagyon jó volt kedves a személyzet, finomak az ételek ha később vacsoráztunk is mindig volt választék csak ajánlani tudom. A parkolás is megoldott zárt parkolóban, a szobák tiszták kedves személyzettel.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
A hotelben az " Aranyőszi napok Egerben" csomag keretében töltöttem szeptember első hétvégéjét a családommal. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Kiváló wellness részleg jellemzi. Nagyon szép környezet, gyönyörű park veszi körbe a hotelt. Az éttermi ellátás is megfelelő volt és nagyon készségesek voltak a pincérek férjem születésnapja megünneplésében.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Nagyon jó helyen van a hotel, a városban, mindenhez közel, és a közvetlen szomszédságában elhelyezkedő Érsekkert gyönyörű sétálóhely. A személyzet udvarias, az ételek mindig finomak voltak és bőséges volt a választék is. Tiszta és rendezett, ide még visszajövünk :).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Aki pihenni feltöltődni, szeretne annak tökéletes választás. Nagyon segítőkész a személyzet, finom ételek, őrzött parkoló. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. augusztus utolsó hetében voltunk feleségemmel és 11 hónapos kislányunkkal. 4 nap, 3 éjszakát töltöttünk el a Hotelben, mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet korrekt, a kéréseket a lehetőséghez mérten megpróbálták teljesíteni. (pl: mivel vittünk a babának gyógyszert amit hűteni kell, betették a jégaksikat a fagyasztójukba, vagy 10 perc alatt jött a karbantartó bekapcsolni a hűtőt a szobában).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Remek elhelyezkedés, közel mindenhez. A wellness részleg nagyon jó. Mi szeptember első hetében voltunk, ezért nem volt zsúfolt. Mindenhol tisztaság volt. A szauna kiváló. Az ételek lehetnének változatosabbak, ezt főleg a reggelinél tapasztaltam. Mindent összevetve, nagyon jó hely, ajánlani tudom mindenkinek.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Most voltunk harmadszorra ebben a hotelben, nagyon szép, tiszta szobát kaptunk, az ételek továbbra is finomak, a wellness részleg számunkra tökéletes. A személyzet kedves, segítőkész. Reméljük jövünk még

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.764 - 30.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.04.30-ig
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 21.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, karácsonyi gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, változatos programokkal, parkolással
2018.12.21. - 2018.12.26.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2-4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel és forralt borral, karácsonyi vacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 28.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, sztárvendéggel,wellness részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.250 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, ajándék kávéval és süteménnyel, éttermi kedvezménnyel, kedvezményes parkolással, Wi-FI internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Mindenszentek (min. 3 éj)

EgerX