Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

2. helyezett a 161 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Minden tekintetben kiváló. Ragyogó a wellness, rendkívül sokféle szolgáltatással. Sokat utazom, de még egyetlen helyen sem találkoztam a wellnessnél ennyiféle szolgáltatással. Az étel kitűnő, a pincérek és a személyzet többi tagjai ragyogóan, figyelmesen végzik munkájukat. Szuper helyen van, csendes, de pár perc alatt a belváros nyüzsgésében van az ember.

Értékelt: 2019. március 25.
A személyzet segítőkészsége, udvariassága maximális volt.
Az nagyon ételek finomak. Elégedetten távoztunk családommal.
Tervezzük a vissza térést.
Marika
Válasz az értékelésre - 2019. április 1.
Kedves Gagna Lászlóné!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt értékelésünkre, örülünk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
A szoba nagyon kényelmes volt .Welnes kitünő,minden megvolt a pihenéshez.Egyedül a bárban a kiszolgálás nagyon hevenyészet volt. A koktélt csak odadobták, se szivószált ,sem szalvétat nem adtak Karácsonyt is ott szeretnénk tölteni a családdal.
Válasz az értékelésre - 2019. április 1.
Kedves Veszelka Nándorné!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, örülünk,hogy összességében elégedettek voltak.

Értékesítésünk szeretettel várja szállásfoglalásukat!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk el 2018 december 15-től. A szállodában a kényelmes szobák zárt parkoló a tisztaság a személyzet kedvessége a gyönyörű panoráma a wellness részleg tágassága(szerintem telt ház volt de mégsem volt zsúfoltság. . . ) bőséges reggeli vacsora minden makszimális pontot érdemel! Mindegy hogy pároknak vagy családnak gyermekekkel tökéletes úti cél,javaslom mindenkinek!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodás napokat töltöttünk Egerben. A város volt a fő desztináció, a szállás kiválasztásánál cél volt a belváros közelsége, mégis nyugodt környezet. Maximálisan meg voltunk elégedve a szállodával. A wellness remek, elég nagy volt az úszómedence. A gyerekek is nagyon élvezték.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Kedves Domokos Andrea!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, és Egerben is.

Reméljük a közeljövőben ismét találkozunk!

Minden jót kíván a Hotel Eger & Park csapat!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Tágas, zsúfoltság nélküli wellness részleg. Kényelmes szobák, megfizethető árak.
Bőséges reggeli, finom vacsora. A vacsora sütemény választéka viszont lehetne jobb minőségű és változatosabb (pl. házi meleg desszert).
A szabadidőt változatosan lehet eltölteni: ping-pong asztalok, csocsó, minigolf stb.

Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen pozitív értékelését, mely mindig megerősíti a csapatunkat abban, hogy jó az irány, amit képviselünk.

A süteménnyel kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékes Vezető részére, hiszen minden megfogalmazott észrevétel a fejlődésünket szolgálja.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Eger belvárosában, kellemes városias környezetben. Szép nagy a wellnese,kellemes és rendszeresen működő élményelemekkel, változatos szaunavilággal. Nagyon jó, hogy van külön-jó hőmérsékletű-úszómedencéje! Az étkezés változatos és ízletes. A reggeli választéka még bővebb, mint a vacsoráé. Kifogástalanul udvarias és készséges a személyzet, a recepcióstól a szobalányokig!

Katalin és János TOP szállásértékelő
Katalin és János TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Imádom a szállodát, a kedvencünk! Már törzsvendégként érkezünk, van kedvenc szobánk is! Nagyon jó helyen van a szálloda, az Érsekkertre néző szobákból csodás a látvány! Minden nevezetes hely rövid sétával elérhető! A wellness, a személyzet, a szoba, az étkezés tökéletes! Most voltunk, de májusban a Black&White hétvégére is lefoglaltuk már a szobánkat!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Kedves személyzet,tisztaság, kényelmes szoba, bőséges, finom reggeli. A wellnessrészleg minden igényt kielégítő, felnőtteknek, gyerekeknek egyaránt kiváló.
Válasz az értékelésre - 2019. március 2.
Kedves Csákváriné Bartos Marianna!

Köszönjük szépen értékelését, örülünk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.

Reméljük a jövőben ismét lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

Minden jót kíván a Hotel Eger & Park csapat!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Elégedett voltam a személyzettel a kínálattal, finomak voltak a reggelik és a vacsorák. A wellnes részleg nagyon jo volt. A szoba nagyon szép és tiszta volt. A hotel nagyon jo helyen van, kozel a centrumhoz. Mindenkinek nagyon ajánlom. Remélem,hogy még vissza megyunk.
Válasz az értékelésre - 2019. február 28.
Kedves Tibor!

Köszönjük szépen értékelését és pozitív visszajelzését, hiszen Vendégeink véleménye nagyon fontos az egész csapat részére, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.

Reméljük hamarosan ismét lesz alkalmunk Vendégeink között köszönteni Önöket.

Minden jót kíván a Hotel Eger & Park team!

Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 20.474 - 31.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.05.09. - 2019.05.11.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 22.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg használattal, múzeum belépővel, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Eger Ködmön
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcskosár és csokoládé bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.04.20-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.11-ig
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

EgerX