Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

2. helyezett a 171 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
A szobánk szép,stilusos és tiszta volt.A szemelyzet figyelmes és udvarias.
Az ételek finomak,változatosak és bőségesek voltak. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Csendes,tiszta környezet! Elhelyezkedés kiváló! Ételek finomak!
A használt evőeszközök elvitele és az italrendelés-felszolgálás kissé vontatott!
Jól éreztük magunkat,ajánljuk másoknak is.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Visszatérő vendégek vagyunk és egyik kedvencünk ez a hotel. most is minden tökéletes volt. Várjuk a következő alkalmat,hogy újra mehessünk. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 30.
Kedves Kucsera Miklós!

Köszönjük értékelését.
Örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük szállodánkban.
Bízunk benne, hogy legközelebb is minket választanak!
Üdvözlettel:
Kovács Vivien (Hotel Eger & Park)

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a hotelben, de nem utoljára. Jól megközelíthető, látnivalókhoz közeli elhelyezkedés, őrzött zárt parkolóval. A személyzet kedves, segítőkész, dicséretes. Az új szárnyban kértünk szobát, parkra, várdombra néző kilátással. A wellnessrészleg jó, szauna szuper, de a medencékből lehetne több, mert teltház esetén zsúfolt.

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
Első alkalommal jártunk a szállodában, de nem utoljára, nagyon szép, kedves személyzettel, finom választékos ételekkel. Közel a város nevezetességeihez. Minden igényt kielégítő wellness, fitness részleggel. Az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de a szálloda maximális ellazulást biztosított. Visszavágyunk!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Szép helyen van a szállás. Minden nevezetesség könnyen megközelíthető. A személyzet segítőkész volt. A wellness rész nagyon jó volt. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és bőséges volt, minden igényt kielégítette. Remélem, lesz még rá alkalmunk, hogy máskor is ellátogassunk ide.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 30.
Köszönjük pozitív értékelését!
Reméljük minél hamarabb vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Kovács Vivien (Hotel Eger & Park)

Andibaba76 TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Sokadjára vagyok ebben a hotelben /korábban céges bulik kapcsán/,de férjemmel először.Az ágy dupla,de sajnos nem egyben matrac,így gyakran kellett összetolni.A wellness nem zsúfolt,mindig volt szabad ágy napozni is.Kipróbálhattunk 15 perces láb és testmasszírozót. Az ételek főleg a reggeli bőséges.Környék központi hátul az Érsekkert megnézendő.

Gábor1 TOP szállásértékelő
Gábor1 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsonyi ajándéķként kaptuk a lehetőséget a pihenésre. A szálloda nagyon jó helyen van, csendes utcában, de innen minden jól megközelíthető. A szoba egyszerű, de praktikus berendezésű, legközelebb a patinás barokk szárnyba megyünk. A wellness sok solgáltatással bír, ha sokan vannak, akkor is kellemes. A barokk szárnyban lévő étterem zárt folyosón megközelíthető.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Kis állattal mentünk és ebben a tekintetben is elégedett voltam mind az elhelyezéssel mind a hozzáállással. Ajánlom a szállást mindenkinek aki nem feltétlenül csak pihenni akar, mert a szállás a városközpontban helyezkedik el és így városlátogatással is egybe lehet kötni a kikapcsolódást.
Válasz az értékelésre - 2020. július 20.
Nagyon szépen köszönjük, visszavárjuk Önöket.
Harmati Judit (Hotel Eger & Park)

Katalin és János TOP fotófeltöltő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 29.
Sokadszor látogattunk el a szállodába és nem utoljára! Most az apropó a Borbál volt, amit ebben a szállodában rendeztek, nem véletlenül! Gyönyörű környezetben, csodás terítés és ételek, udvarias pincérek, szóval jó választás egy ilyen nívós rendezvénynek! A szállodáról már nem tudok több jót írni, sokszor írtam, hogy a kedvencünk!

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.327 - 22.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 25.016 - 30.301,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.372 - 15.503,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.11.06-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 26.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.08.31-ig
Erika Vendégház
Érvényes: 2022.03.03-ig
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 40.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, értékmegőrzéssel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 20.083,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, turista térképpel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Eger környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Húsvéti hétvége (min. 3 éj)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

EgerX