Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
77.220 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Eger & Park Eger - Egy éjszakás ajánlat fürdőbelépővel
Egy éjszakás ajánlat fürdőbelépővel
37.050 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Eger & Park Eger - Pihenés Egerben, masszázzsal, fürdőbelépővel! (min. 2 éj)
Pihenés Egerben, masszázzsal, fürdőbelépővel!
111.240 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Eger & Park Eger - Lazító hétköznapok, egri borkóstolóval, fürdőbelépővel! (min. 2 éj)
Lazító hétköznapok, egri borkóstolóval, fürdőbelépővel!
123.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Eger & Park Eger - Augusztus 20. (min. 3 éj)
Augusztus 20.
188.300 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Eger & Park Eger - Pihenés Egerben bowlingozással, fürdőbelépővel (min.2 éj)
Pihenés Egerben bowlingozással, fürdőbelépővel
111.240 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Eger & Park Eger - Mindenszentek (min. 3 éj)
Mindenszentek
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Kiváló 2024. június 20.a párjával járt itt
A svédasztalos reggeli és vacsora kiváló volt, az ételek elképesztően finomak. A személyzet nagyon barátságos. Mindenhol tisztaság. Én személy szerint 5 csillagra értékelném a szállodát nagyon jól éreztük magunkat. Biztosan visszatérünk még ide!
Szívből ajánlom mindenkinek!
Köszönjük a szállodának a vendéglátást!
2024. június 20.a párjával járt itt
Miután törzsvendégnek számítunk, különösebb meglepetés a "megszokotthoz" képest most sem ért minket. A wellness nagyon jó, több medence és egyéb szolgáltatások. A konyhája továbbra is első-osztályú, a kiszolgálás kifogástalan. A szoba a maga nemében, mint klasszikus (még szobainas is volt) megfelelő volt számunkra.
Átlagos 2024. június 17.a párjával járt itt
A Park rész szobáiban, legalábbis amelyikben mi kerültünk elhelyezésre az ágy matracok nagyon megértek a cserére. Kényelmetlen, kemény matrac, ami nem alkalmas jó éjszakai pihenésre messze lemaradva a négy csillagos szállodák színvonalától. Ez különösen kellemetlen meglepetés, amikor az ember öt éjszakát tölt el az adott helyen pihenés céljából.
2024. május 30.a párjával járt itt
Már voltunk a szállodában a férjemmel, azért jöttünk újra, mert akkor jól éreztük magunkat. Most is jó volt a szállás, személyzet, wellness és az étkezés is. Volt választék és ízletesek voltak az ételek. Az ottlétünket bosszússá tette, hogy az utolsó előtti napon már reggel elromlott a lift a Barokk szárnyban és szinte egész nap javították.
Kiváló 2024. április 13.gyerekekkel járt itt
Gondolkoztam, hogy mibe tudnánk belekötni de nem találtam ilyet. Annyira elégedettek voltunk, hogy hosszabbítottunk. A wellness részleg olyan tökéletes volt, hogy a városi strandra csupán egyszer mentünk ki. Kiemelendő még a gyönyörű bútorok, a tágas helységek, a szállás stílusa és a szobánk nagysága.
Hotel Eger & Park válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.
Örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2024. április 16., Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park
2024. április 9.egyedül járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Park Hotel részben. 2. napra már kiigazodtunk a labirintusszerű folyosókon. A szoba régies stílusú, kicsit zsúfoltan berendezett volt. Alig tudtuk kinyitni az ajtót, mert túl közel volt az asztal meg a szék. A minibár forgó asztala nem célszerű, mert ha nem vigyázunk, leesik róla az üveg, pohár stb.
Hotel Eger & Park válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.
Negatív észrevételeit mindenképp kivizsgáljuk, és meghozzuk a szükséges intézkedéseket.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2024. április 16., Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park
2024. március 12.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk. A szálloda az előző utazásokhoz képest egy -egy területen gyengébb színvonalú volt. A wellnessben a medencék vizét délután 5-re sikerült úgy felmelegíteni, hogy az kellemes legyen. Egész nap nagyon langyos volt csak. Ugyanez mondható el a wellnessben a levegő hőfokára.
Hotel Eger & Park Eger - Egyéb
2024. március 3.a párjával járt itt
A Hotel Eger szállodában már megfordultunk pár alkalommal. A recepción tartózkodó személyzet kedves és segitőkész minden gördülékenyen ment. A szoba tiszta a reggeli illetve a vacsora mennyisége minősége kifogástalan. Egy pár mondatot szeretnék azért a nem igazán pozitiv dolgokról is szót ejteni.
Kiváló 2024. január 6.a párjával járt itt
Az elmúlt héten már sokadszorra jártunk Egerben, mivel a kedvenc városunk, de ebben a szállodában most voltunk először. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak minket, tájékoztattak mindenről, majd felmentünk az Eger szárny 4. emeletén található szobánkba.
Hotel Eger & Park Eger - Egyéb
Kiváló 2023. december 31.a párjával járt itt
Jó hangulat volt a szállodában. Jó programok. (VR szemüveg. ) az előadó türelmes,jó kedvű, volt. Bereczki Zoltán előadó szuper hangulatú műsort adott elő. A reggelik változatosak, jó ízűek, kiadósak. Gondoltak a vegákra is. Vacsorára a sokfele étek mellé,, azonnal felajánlottak hogy készítenek vega menüt amikor jeleztük hogy szeretnénk.
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár