Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

1. helyezett a 162 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Katalin és János TOP szállásértékelő
Katalin és János TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Már nagyon sokszor áradoztam erről a szállodáról, amely örök kedvenc marad! Ezüstkártyás törzsvendégként már ismerősen köszöntenek bennünket! Az apropó, amiért most mentünk, az Érsekkertben megrendezésre került, Fenyő Miklós által írt darab bemutatója volt! Természetesen csak is ebben a szállodában szállhatunk meg!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Februárban voltunk barátokkal a hotelben. Az Eger részben volt a szobánk amit elég szűkösnek találtunk. De a Park rész gyönyörű. Ott volt az étterem, ami több helyiségből állt. Volt zöld és vörös terem is. Minden este élőzene szólt. És az ételek nagyon finomak voltak. Nemcsak a szokványos ételekkel készültek hanem különlegességekkel is.

linda59 TOP szállásértékelő
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel maximálisan meg voltam elégedve. A szálloda gyönyörű, minden igényt kielégítő. Központi helyen van, mégis csendes, nyugodt környezetben, az Érsek park közvetlen szomszédságában. Ár-érték arányban kiváló. A személyzet nagyon profi, kedvesek, udvariasak és nagyon figyelmesek. Az ételek választéka bőséges, és nagyon finom volt minden.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű három napot töltöttünk a Hotelben. Dobó tértől pár perc sétára van. Szolgáltatások nagyon jók. Ételek bőségesek,finomak és változatosak. Személyzet figyelmesek, udvariasak és segítőkészek. Szoba tiszta jól felszerelt és kényelmes. Kondicionálóterem jól felszerelt. Wellness részleg kiváló. Ajánlom mindenkinek (idős, fiatal, család vagy pár)

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Eger & Park pár perces sétára van Eger belvárosától, nagyon jó az elhelyezkedése. Nemrég felújították és a wellness részleget is bővítették. Az Eger szárny standard szobái szűkösek, néhány napra kellemes, de hosszabb tartózkodás esetén már gond lett volna. Persze ez az épület adottsága, nehéz lett volna változtatni.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen vendégei vagyunk a szállodának.
A szolgáltatások minden igényt kielégítőek,
Az étkezés kitűnő, változatos ,a személyzet figyelmes, udvarias.
A wellness télen - nyáron kiváló.
A szobák kényelmesek, jól felszereltek.
Mindenkinek ajánlom ( fiatal, idős, család vagy pár ).

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Nagyszerű 3napot töltöttünk a Park Hotelben, minden nagyon jó a Wellnes tökéletes, az étkezés bőséges és finom, valamint változatos.
A szoba tágas volt 3 felnőtnek, és modern.
A bár szerintünk korábban nyithatna, mert aki reggel korábban kell és szeretne kávézni az nem tud.
Összességében szuper szállás, jövöre is elmegyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. április 20.
Kedves Horváth István!

Köszönjük szépen, hogy időt szakított szállodánk értékelésére, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Bárunkkal kapcsolatos észrevételét felülvizsgáljuk, köszönjük szépen.

Bízunk benne, hogy hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Minden tekintetben kiváló. Ragyogó a wellness, rendkívül sokféle szolgáltatással. Sokat utazom, de még egyetlen helyen sem találkoztam a wellnessnél ennyiféle szolgáltatással. Az étel kitűnő, a pincérek és a személyzet többi tagjai ragyogóan, figyelmesen végzik munkájukat. Szuper helyen van, csendes, de pár perc alatt a belváros nyüzsgésében van az ember.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
A személyzet segítőkészsége, udvariassága maximális volt.
Az nagyon ételek finomak. Elégedetten távoztunk családommal.
Tervezzük a vissza térést.
Marika
Válasz az értékelésre - 2019. április 1.
Kedves Gagna Lászlóné!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt értékelésünkre, örülünk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
A szoba nagyon kényelmes volt .Welnes kitünő,minden megvolt a pihenéshez.Egyedül a bárban a kiszolgálás nagyon hevenyészet volt. A koktélt csak odadobták, se szivószált ,sem szalvétat nem adtak Karácsonyt is ott szeretnénk tölteni a családdal.
Válasz az értékelésre - 2019. április 1.
Kedves Veszelka Nándorné!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, örülünk,hogy összességében elégedettek voltak.

Értékesítésünk szeretettel várja szállásfoglalásukat!

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.076 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 13.564,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019.12.22-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.23. - 2019.12.29.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.01. - 2019.12.22.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Flórián Vendégház
Érvényes: 2020.08.18-ig
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.04-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet 2=3
2 éjszakás senior pihenés
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

EgerX