Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

1. helyezett a 162 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Eger & Park pár perces sétára van Eger belvárosától, nagyon jó az elhelyezkedése. Nemrég felújították és a wellness részleget is bővítették. Az Eger szárny standard szobái szűkösek, néhány napra kellemes, de hosszabb tartózkodás esetén már gond lett volna. Persze ez az épület adottsága, nehéz lett volna változtatni.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Évek óta rendszeresen vendégei vagyunk a szállodának.
A szolgáltatások minden igényt kielégítőek,
Az étkezés kitűnő, változatos ,a személyzet figyelmes, udvarias.
A wellness télen - nyáron kiváló.
A szobák kényelmesek, jól felszereltek.
Mindenkinek ajánlom ( fiatal, idős, család vagy pár ).

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Nagyszerű 3napot töltöttünk a Park Hotelben, minden nagyon jó a Wellnes tökéletes, az étkezés bőséges és finom, valamint változatos.
A szoba tágas volt 3 felnőtnek, és modern.
A bár szerintünk korábban nyithatna, mert aki reggel korábban kell és szeretne kávézni az nem tud.
Összességében szuper szállás, jövöre is elmegyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. április 20.
Kedves Horváth István!

Köszönjük szépen, hogy időt szakított szállodánk értékelésére, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Bárunkkal kapcsolatos észrevételét felülvizsgáljuk, köszönjük szépen.

Bízunk benne, hogy hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Minden tekintetben kiváló. Ragyogó a wellness, rendkívül sokféle szolgáltatással. Sokat utazom, de még egyetlen helyen sem találkoztam a wellnessnél ennyiféle szolgáltatással. Az étel kitűnő, a pincérek és a személyzet többi tagjai ragyogóan, figyelmesen végzik munkájukat. Szuper helyen van, csendes, de pár perc alatt a belváros nyüzsgésében van az ember.

Értékelt: 2019. március 25.
A személyzet segítőkészsége, udvariassága maximális volt.
Az nagyon ételek finomak. Elégedetten távoztunk családommal.
Tervezzük a vissza térést.
Marika
Válasz az értékelésre - 2019. április 1.
Kedves Gagna Lászlóné!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt értékelésünkre, örülünk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
A szoba nagyon kényelmes volt .Welnes kitünő,minden megvolt a pihenéshez.Egyedül a bárban a kiszolgálás nagyon hevenyészet volt. A koktélt csak odadobták, se szivószált ,sem szalvétat nem adtak Karácsonyt is ott szeretnénk tölteni a családdal.
Válasz az értékelésre - 2019. április 1.
Kedves Veszelka Nándorné!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, örülünk,hogy összességében elégedettek voltak.

Értékesítésünk szeretettel várja szállásfoglalásukat!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk el 2018 december 15-től. A szállodában a kényelmes szobák zárt parkoló a tisztaság a személyzet kedvessége a gyönyörű panoráma a wellness részleg tágassága(szerintem telt ház volt de mégsem volt zsúfoltság. . . ) bőséges reggeli vacsora minden makszimális pontot érdemel! Mindegy hogy pároknak vagy családnak gyermekekkel tökéletes úti cél,javaslom mindenkinek!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodás napokat töltöttünk Egerben. A város volt a fő desztináció, a szállás kiválasztásánál cél volt a belváros közelsége, mégis nyugodt környezet. Maximálisan meg voltunk elégedve a szállodával. A wellness remek, elég nagy volt az úszómedence. A gyerekek is nagyon élvezték.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Kedves Domokos Andrea!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, és Egerben is.

Reméljük a közeljövőben ismét találkozunk!

Minden jót kíván a Hotel Eger & Park csapat!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Tágas, zsúfoltság nélküli wellness részleg. Kényelmes szobák, megfizethető árak.
Bőséges reggeli, finom vacsora. A vacsora sütemény választéka viszont lehetne jobb minőségű és változatosabb (pl. házi meleg desszert).
A szabadidőt változatosan lehet eltölteni: ping-pong asztalok, csocsó, minigolf stb.

Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen pozitív értékelését, mely mindig megerősíti a csapatunkat abban, hogy jó az irány, amit képviselünk.

A süteménnyel kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékes Vezető részére, hiszen minden megfogalmazott észrevétel a fejlődésünket szolgálja.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Eger belvárosában, kellemes városias környezetben. Szép nagy a wellnese,kellemes és rendszeresen működő élményelemekkel, változatos szaunavilággal. Nagyon jó, hogy van külön-jó hőmérsékletű-úszómedencéje! Az étkezés változatos és ízletes. A reggeli választéka még bővebb, mint a vacsoráé. Kifogástalanul udvarias és készséges a személyzet, a recepcióstól a szobalányokig!

Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 31.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.04-ig
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019.12.22-ig
Romantik Hotel
3-5 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum és fürdőbelépőkkel, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Eger Ködmön
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.117,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 3 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szent Flórián Vendégház
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Eger környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

EgerX