Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

5. helyezett a 158 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Fantasztikus. Családommal többször jártunk itt, mindig nagyon jól érezzük magunkat. A wellness részleg tökéletes, esetleg egy kültéri medence tehetné még teljesebbé, de így is maximális. Az ár kicsit magas, mindenképp többször mennénk egy évben ha kevesebb lenne, vagy több akciós csomagok hirdetnének. A szobák gyönyörűek, és kényelmesek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
A szoba elhelyezkedése nem volt szerencsés miután egy 3 éves gyermekkel töltöttük el ezt a pár napot. A szoba színvonalas, kényelmet nyújtó, de a 3. emeletet kizárólag csak több lépcsőfokot megmászva lehet elérni(Park hotel rész), igen csak távol a központi helyen lévő közösségi helyektől, pl. a wellnestől.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
Csendes környék.Szép tiszta szobák! Nagyon jo a welness részleg, nagyon finoman főznek .
Egyedül ami nem tetszett a szobában a hűtőszekrény az az ami nagyon gyenge volt inkább fűtött mint hűtött!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Nagyon jól éeztük magunkat a párommal szoba minden igényt kielégit tisztaság mindenütt a welnesz részleg osztályzata csillagos ötös!Étkezés elsöosztályu volt ha ismét Eget választom úticélként ez a szálloda lesz amit igénybe fogok venni!Szivesen ajánlom a baráti körömnek! Egyetlen negativ momentum a parkoló dij kissé borsos

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Elősszőr is szeretném megköszönni a születésnapi ajándékot nagyon jól esett amit a szállodától kaptam :)Nagyon jol éreztük magunkat mindennel elégedettek voltunk! ! ! az ételek nagyon finomak és a választék is kíváló volt egy kicsit a szobával volt gondunk mi 250 szobába voltunk a fürdőszoba ablakot nem lehetett kinyitni amit jeleztünk de a hiba nem lett elháritva.

2017. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Már másodjára vettem igénybe a hotel szolgáltatásait (először családdal, 2017. márciusában), ezúttal sem csalódtam. A wellness részlege az országban az egyik legjobbnak mondható. Az úszómedence vize nagyon kellemes, egyáltalán nem hideg. Minden szolgáltatás maximálisan megfelelő a 4 csillagnak. A személyzet kedves, szolgálatkész. Az ételek finomak, változatosak.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Kb. 2-3 évvel ezelőtt voltunk itt és akkor ez a hotel volt számunkra az egyik legjobb ahol jártunk. Ezért nagyon örültünk, hogy sikerült helyet kapnunk karácsonyra. Hát nagyot csalódtunk, a minőség, kiszolgálás nagyon leromlott. Szürke fürdőköpeny, törülközők. Köpenycsere csak pénzért, ami eddig nem volt. Csorba tányérok az étkezésnél.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Először, de úgy gondolom, hogy nem utoljára jártunk az egri szállodában. Csodás és pihentető Karácsonyban volt részünk. A szálloda/szoba jól felszerelt, tiszta. A reggeli és a vacsora változatos és ízletes volt, rendkívülien kedves személyzettel. A karácsonyi programok változatosak és színvonalasak voltak (pl. koncert, városi túra).

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Kiváló szolgáltatások, kedves és segítőkész alkalmazottak voltak. A szálloda a központban van, gyalogosan is elérhetőek a főbb látványosságok. A szoba tiszta és jól felszerelt. A karácsonyi programok színvonalasak voltak. Különösön kedves személyzet az étteremben. Igazi feltöltődés volt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 15.
Kedves Judit!

Nagyon köszönjük, hogy értékelte szolgáltatásainkat. Bízunk benne, hamarosan újra találkozhatunk Önökkel!
Értékesítési vezető (Hotel Eger & Park)

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Nagyon kellemes karácsonyi napokat töltöttünk az Eger Hotelben. Már másodszor választottuk a hotel, de nem utoljára úgy érezzük. Jó helyen van, közel a történelmi látnivalókhoz, a Bazilikához, a fürdőhöz. A személyzet előzékeny, figyelmes az étteremben éppúgy mint más területeken. Első nap finom süteményekkel, forralt borral, punccsal vártak minket a bárban, karácsonyfa díszítéssel a kicsiket.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.04.04. - 2018.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.764 - 26.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.24. - 2019.04.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.11.03.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal
2018.07.01. - 2018.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel,kerti jakuzzi használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2016.01.04. - 2018.12.17.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.22.
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 44.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, szabadulószoba belépővel, lovaskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.05.14. - 2018.09.30.

Szállodák Eger környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyaralás a mátrai hegyekben (min. 2 éj)

EgerX