Erzsébet Ida: Kiváló! - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
2. helyezett a 161 egri szállás közül

Kiváló!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
A Hotel kiváló helyen van, mindenhez közel.A város gyönyörű. A Hotel szomszédságában helyezkedik el az Érsekkert, mely csodaszép sétálóhely. A személyzet nagyon udvarias. Az ételválaszték bőséges, és finom. A szobák, és az egész szálloda nagyon tiszta, a wellness kiváló. Soha jobban nem voltam elégedett még egyetlen szállodában sem. Többször voltunk már akciósan ebben a hotelben. Mindig nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk még többször visszamenni, de sajnos az árakat nem a mi pénztárcánknak találták ki.

Szeretnéd követni Erzsébet Ida felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2018. december 1.
Mint eddig mindig, most is minden tökéletes volt, szoba rendben, ellátás remek, wellness kellemes. A szálloda elhelyezkedése remek, egyetlen apró probléma, hogy az őszi szünet miatt sok gyerek volt és ahogy ez minden hasonló helyen megtörténik, soha nem a gyerekmedencében pancsolnak, ez időnként...

2018. október 22.
Minden tökéletes volt, mindent megkaptunk, ami a csomagban foglaltatott. A wellness nagyon szép volt, az ételek finomak. A szobalányok előtt le a kalappal, nagy tisztaság fogadott minket. Sajnos a wifi a Park szárnyba nagyon ritkán ért el, talán ez az egy hiányosság volt.

2018. október 12.
Nagyon szép szálloda tiszta kedves személyzet,fantasztikus ételek a félpanzióban!Negatív tapasztalat.délután nem tudtunk semmi ennivalót venni a szállodában,mert 300 fös rendezvényre főztek és még egy melegszendvicst vagy salátát sem voltak hajlandók készíteni!Kúldöztek a welnesből köntösbe...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Vakáció Egerben félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.764 - 20.328,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2020-01-02
 - Vakáció Egerben reggelivel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.185 - 17.358,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 25.400 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22