Erzsébet Ida: Kiváló! - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
1. helyezett a 162 egri szállás közül

Kiváló!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
A Hotel kiváló helyen van, mindenhez közel.A város gyönyörű. A Hotel szomszédságában helyezkedik el az Érsekkert, mely csodaszép sétálóhely. A személyzet nagyon udvarias. Az ételválaszték bőséges, és finom. A szobák, és az egész szálloda nagyon tiszta, a wellness kiváló. Soha jobban nem voltam elégedett még egyetlen szállodában sem. Többször voltunk már akciósan ebben a hotelben. Mindig nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk még többször visszamenni, de sajnos az árakat nem a mi pénztárcánknak találták ki.

Szeretnéd követni Erzsébet Ida felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. május 2.
A Hotel Eger & Park pár perces sétára van Eger belvárosától, nagyon jó az elhelyezkedése. Nemrég felújították és a wellness részleget is bővítették. Az Eger szárny standard szobái szűkösek, néhány napra kellemes, de hosszabb tartózkodás esetén már gond lett volna. Persze ez az épület adottsága,...

2019. április 22.
Évek óta rendszeresen vendégei vagyunk a szállodának. A szolgáltatások minden igényt kielégítőek, Az étkezés kitűnő, változatos ,a személyzet figyelmes, udvarias. A wellness télen - nyáron kiváló. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. Mindenkinek ajánlom ( fiatal, idős, család vagy pár ).

2019. április 19.
Nagyszerű 3napot töltöttünk a Park Hotelben, minden nagyon jó a Wellnes tökéletes, az étkezés bőséges és finom, valamint változatos. A szoba tágas volt 3 felnőtnek, és modern. A bár szerintünk korábban nyithatna, mert aki reggel korábban kell és szeretne kávézni az nem tud. Összességében...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 31.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-12-22
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-05-27 - 2019-12-22
 - Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22