csepe: őszi kikapcsolódás - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
1. helyezett a 162 egri szállás közül

őszi kikapcsolódás

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Mint eddig mindig, most is minden tökéletes volt, szoba rendben, ellátás remek, wellness kellemes. A szálloda elhelyezkedése remek, egyetlen apró probléma, hogy az őszi szünet miatt sok gyerek volt és ahogy ez minden hasonló helyen megtörténik, soha nem a gyerekmedencében pancsolnak, ez időnként kicsit zavaró. A Szállásvadász akciója keretében voltunk, az ár így elfogadható volt.

Szeretnéd követni csepe felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. május 2.
A Hotel Eger & Park pár perces sétára van Eger belvárosától, nagyon jó az elhelyezkedése. Nemrég felújították és a wellness részleget is bővítették. Az Eger szárny standard szobái szűkösek, néhány napra kellemes, de hosszabb tartózkodás esetén már gond lett volna. Persze ez az épület adottsága,...

2019. április 22.
Évek óta rendszeresen vendégei vagyunk a szállodának. A szolgáltatások minden igényt kielégítőek, Az étkezés kitűnő, változatos ,a személyzet figyelmes, udvarias. A wellness télen - nyáron kiváló. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. Mindenkinek ajánlom ( fiatal, idős, család vagy pár ).

2019. április 19.
Nagyszerű 3napot töltöttünk a Park Hotelben, minden nagyon jó a Wellnes tökéletes, az étkezés bőséges és finom, valamint változatos. A szoba tágas volt 3 felnőtnek, és modern. A bár szerintünk korábban nyithatna, mert aki reggel korábban kell és szeretne kávézni az nem tud. Összességében...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 31.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-12-22
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-05-27 - 2019-12-22
 - Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22