KisVince: Nagyszerű hétvége Egerben. - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
2. helyezett a 161 egri szállás közül

Nagyszerű hétvége Egerben.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Kényelmes szállás, kiváló ételek.Udvarias segítőkész személyzet.Gyönyörű környezet mindenhez közel.Csodálatos város.Már többször jártunk itt,és mindig elégedetten távoztunk.Az Érsekkertben jólesett a séta.Külön figyelmesség,hogy a csomag borkóstolást is tartalmazott.A welness szolgáltatás igen sokrétű, más szállodákéval összehasonlítva kiemelkedő.Bizonyosan visszatérünk.

Szeretnéd követni KisVince felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. január 3.
Nagyon kedves személyzet.Pazar Szilveszteri program.Gyors ügyintézés.Tisztaság,csendes,kényelmes meleg szobák. Nagyon bőséges, finom a reggeli és a vacsora.A városközponthoz közeli elhelyezkedés.Kitűnő a welnesrészleg. Köszönjük Hotel Eger & Park legközelebb megismételjük !!!

2019. január 3.
Az úszómedence vize/mert csak 28-30 fokos..../ ha lehetne a jövőben kérni ,legyen egy kicsikét melegebb, mert páran fáztunk. /30-32 fokos/.Egyébként én vagyok az a hotelvendég ,aki azt szokta írni ,ahogyan a 10 éves kislányom hívja ,imádunk a "Béke szigetén" lenni. Minden minden csillagos 5 t...

2018. december 28.
Évente eljárunk vagy Karácsony vagy Szilvesterre valahová.Az idén Eger&Park hotelt választottuk.Nem bántuk meg,nagyon jól éreztük magunkat.Minden szuper volt,a személyzet nagyon kedves előzékeny,rend-tisztaság kiváló,étkezés bőséges,finom.Merjük ajánlani mindenkinek. Köszönjük a törődést,kivánunk...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Vakáció Egerben félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.076 - 17.914,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2020-01-02
 - Vakáció Egerben reggelivel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.116,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22
 - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.990 - 29.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22