Demian60: Pazar Szilveszter a Hotel Eger & Parkban! - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
2. helyezett a 161 egri szállás közül

Pazar Szilveszter a Hotel Eger & Parkban!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kedves személyzet.Pazar Szilveszteri program.Gyors ügyintézés.Tisztaság,csendes,kényelmes meleg szobák. Nagyon bőséges, finom a reggeli és a vacsora.A városközponthoz közeli elhelyezkedés.Kitűnő a welnesrészleg.
Köszönjük Hotel Eger & Park legközelebb megismételjük !!!

Szeretnéd követni Demian60 felhasználót?    Igen

2019. január 15. - Hotel Eger & Park válasza Demian60 értékelésére:
Kedves Demián András!

Köszönjük szépen értékelését a Hotel Eger & Park teljes csapata nevében, örülünk, hogy mindennel elégedettek voltak.

Reméljük, hogy hamarosan ismét találkozunk.

Minden jót kívánunk!
Vendégkapcsolat (Hotel Eger & Park)
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. február 11.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, kényelmes tiszta szoba, kedves, barátságos személyzet, választékos, ízletes svédasztalos étkezés, nagyon szép, tiszta és bőséges szolgáltatást nyújtó wellness részleg, kiemelt hosszú nyitvatartással (este 10-ig).

2019. január 31.
A szálloda remek helyen fekszik. Az egész wellness részleg jó volt, az úszómedencét kifejezetten imádtuk (feltétele volt az úticélunknak). A személyzet kedvessége az eddigi szálláshelyeink közül kiemelkedő volt, az ételek is nagyszerűek voltak. Negatívumként azonban meg kell említenem, hogy a...

2019. január 3.
Az úszómedence vize/mert csak 28-30 fokos..../ ha lehetne a jövőben kérni ,legyen egy kicsikét melegebb, mert páran fáztunk. /30-32 fokos/.Egyébként én vagyok az a hotelvendég ,aki azt szokta írni ,ahogyan a 10 éves kislányom hívja ,imádunk a "Béke szigetén" lenni. Minden minden csillagos 5 t...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvét  (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.753,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, turista térképpel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22
 - Vakáció Egerben reggelivel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.426,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 31.990 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22