Böbus: Csodás napok hangversennyel - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
2. helyezett a 161 egri szállás közül

Csodás napok hangversennyel

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Minden tekintetben kiváló. Ragyogó a wellness, rendkívül sokféle szolgáltatással. Sokat utazom, de még egyetlen helyen sem találkoztam a wellnessnél ennyiféle szolgáltatással. Az étel kitűnő, a pincérek és a személyzet többi tagjai ragyogóan, figyelmesen végzik munkájukat.
Szuper helyen van, csendes, de pár perc alatt a belváros nyüzsgésében van az ember. Így sikerül egy kitűnő koncertre is jegyet kapnom. A színház 10 percre van a szállodától. CSAK AJÁNLANI TUDOM.

Szeretnéd követni Böbus felhasználót?    Igen

Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. március 25.
A személyzet segítőkészsége, udvariassága maximális volt. Az nagyon ételek finomak. Elégedetten távoztunk családommal. Tervezzük a vissza térést. Marika

2019. március 25.
A szoba nagyon kényelmes volt .Welnes kitünő,minden megvolt a pihenéshez.Egyedül a bárban a kiszolgálás nagyon hevenyészet volt. A koktélt csak odadobták, se szivószált ,sem szalvétat nem adtak Karácsonyt is ott szeretnénk tölteni a családdal.

2019. március 25.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk el 2018 december 15-től.A szállodában a kényelmes szobák zárt parkoló a tisztaság a személyzet kedvessége a gyönyörű panoráma a wellness részleg tágassága(szerintem telt ház volt de mégsem volt zsúfoltság...) bőséges reggeli vacsora minden makszimális pontot...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 20.474 - 31.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-12-22
 - Pihenés májusban
Érvényes: 2019-05-09 - 2019-05-11
 - Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 22.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22