Öregtibi: 3 csodás nap a Hotel Eger Parkban. - Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger értékelése
1. helyezett a 165 egri szállás közül

3 csodás nap a Hotel Eger Parkban.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Minden , mint mindig rendben volt. Sok esetben foglal itt Önöknél nejem is/Krisztina. Szavaival éljek, és ahogyan Lilla kislányom szokta mondani ,gyönyörű 2 napot tölhettünk el ismét a "Béke szigetén". Megint alig tudtunk választani a sok-sok ételből ,a pincérek folyamatosan lesték ,mit kérünk ,mi a kívánságunk. Wellness recepción mindig a fürdés végén azt mondják ,váljék egészségünkre ,nagyon kedvesek , szeretünk idejárni. Recepció gyors tájékoztatás, Kedvesek ,figyelmesek. Sajnáljuk ,hogy CSAK 2 nap jutott most így nyáron. Rajtunk nem múlik ,hogy legközelebb is elvigyünk gyermekünket Lillát a "Béke szigetére" .

Szeretnéd követni Öregtibi felhasználót?    Igen

2019. szeptember 8. - Hotel Eger & Park válasza Öregtibi értékelésére:
Kedves Puskás Tibor!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt Szállodánk értékelésére!

Nagyon köszönjük elismerő és szép szavait, amelyeket továbbítani fogunk a illetékes Kollégák felé.

Reméljük legközelebb sikerül több napra is foglalniuk és várjuk Önöket vissza minél hamarabb!

Üdvözlettel:

Pintér Máté
Értékesítési asszisztens
Pintér Máté (Hotel Eger & Park)
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger
Szálloda u. 1-3.

2019. augusztus 21.
Sokadik alkalommal jártunk itt, a szokásos módon meg vagyunk elégedve, a hosszú hétvégére tekintettel elég nagy volt a zsúfoltság, de erre számítottunk is. Amin javítani lehetne, az a kommunikáció a személyzet tagjai között. Először is a sokadik foglalást sem sikerült úgy abszolválni, hogy a...

2019. augusztus 15.
Már nagyon sokszor áradoztam erről a szállodáról, amely örök kedvenc marad!Ezüstkártyás törzsvendégként már ismerősen köszöntenek bennünket! Az apropó, amiért most mentünk, az Érsekkertben megrendezésre került, Fenyő Miklós által írt darab bemutatója volt! Természetesen csak is ebben a...

2019. július 19.
Februárban voltunk barátokkal a hotelben. Az Eger részben volt a szobánk amit elég szűkösnek találtunk.De a Park rész gyönyörű. Ott volt az étterem, ami több helyiségből állt. Volt zöld és vörös terem is. Minden este élőzene szólt.És az ételek nagyon finomak voltak.Nemcsak a szokványos ételekkel...

Hotel Eger & Park, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019-03-01 - 2020-01-02
 - Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 11.495 - 12.645,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2018-01-24 - 2019-12-22
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 11.495 - 12.645,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-18 - 2020-01-02