Vecsési barátok: Remek napok voltak a Flórában. - Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése
7. helyezett a 165 egri szállás közül

Remek napok voltak a Flórában.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
A 3.- emeleten felujitott szobánk volt, tiszta jó elrendezésű, megfelelő méretű TV- vel. Sajnos csak egy felvonó müködött. A reggeli választék kevés volt, és a minősége gyenge szinvonalú.
Jóléreztük magunkat ezen kis problémák ellenére, máskor is megyünk.

Étkezés: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Vecsési barátok felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger
Fürdő u. 5.

2019. december 2.
4 éjszakát foglaltunk a szállodában(bár ne tettük volna). a Retro radiátor fűtött ezerrel,és nagy zajjal. Gondoltuk lejjebb vesszük,majd akkor talán megszűnik a zaj. Nem így történt. Másik verzió:jó akkor nyitott ablaknál alszunk,legalább a meleg ne zavarjon.Ez sem tűnt jó ötletnek,mert onnan a...

2019. november 27.
Nagyon finomak voltak az ételek!!A személyzet segítőkész és udvarias. A szoba kicsit retró de az ágy kényelmes,ami nagyon fontos számunkra! Jó helyen van a hotel nekem ami nem annyira tetszett a parkolás megoldása.

2019. november 19.
A személyzet segítőkész, figyelmes. A szoba, mosdó, WC tiszta, rendbe tartott. A szolgáltatások működtek. Rendbe volt minden. Az étteremben finom ételek kerültek a büfé asztalra. Volt választék. Az után töltés folyamatosan működött. Az ételek ízletesek voltak. A sózást, és a fűszerezést nem...

Hunguest Hotel Flóra, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01
 - Fél 7-es ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
Érvényes: 2019-11-24 - 2020-02-28