Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger, Fürdő u. 5.

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

9. helyezett a 155 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép a szálloda, a szoba tágas, kényelmes az ágy. A szobánkhoz tartozott terasz is, ahol kellemesen elbeszélgettünk.Ahhoz képest, hogy szinte a központban van nyugalmas.Minden szolgáltatás adott helyben. Még a strand is helyben van.A személyzet készséges, illedelmes volt. Finomak, változatosak az ételek. Kevés a sport csatorna televízión.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bármelyik 4 csillagos szállodával vetekedhet, minden igényt kielégítő, tökéletes kikapcsolódást, pihenést biztosító szálloda, gyönyörű környezetben. Közel Eger történelmi városrészéhez, közvetlen átjárással az egri termál és strandfürdőbe. A Török Fürdő a szállodával szemben van, az is kihagyhatatlan. A szobák tágasak, kényelmesek és tiszták, a személyzet udvarias és segítőkész.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Csodálatos 5 napot töltöttünk el a barátnőmmel az egri Flóra hotelben. A szálló gyönyörű. A személyzet nagyon kedves,és udvarias volt. Az ételek kitünöek,és változatosak voltak. A fürdő része meg egyenesen isteni volt. Mindennel meg voltunk elégedve,csak a kispárna hiányzott. Bátran merem minden pihenni vágyó embernek ajánlani.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 12-17-ig voltunk a szálló vendégei. Csodálatos napokat töltöttünk el. Kiváló volt a gyógykezelés a wellness részleg. A dolgozók figyelmesek udvariasak,szobánk megfelelő volt számunkra. Csendes nyugodt szálló igazán pihenésre alkalmas. Étel lehetőség kiváló nagy választék,ízletes. Nagyon meg voltunk elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás tökéletes,nincs hangoskodás és egyéb zavaró körülmények. A wellness részlegben minden fontos elem-gyógyvíz,szaunák,jakuzzi-megtalálható. Az étterem kínálata változatos,ízletes és bőséges. A hotelből közvetlen átjárási lehetőség a város termál fürdőjébe. A összes részleg személyzete közvetlen,segítőkész és udvarias.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát minden remek volt, a szoba, a kilátás, a wellness, a fürdő,az étkek. A gyerekek nagyon élvezték a sodrófolyosót. Mi a gyógyvizet és a nagy úszómedencét. Remek, hogy a szabadtéri medencék nagy része már működött és friss levegőn fürdőzhettünk. Az ételek nagyon ízletesek voltak és széles választék volt mindenből. Remek kirándulási lehetőségek is vannak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
remekül éreztük magunkat tele derüvel szabadsággal.Ha lehetne reggel 7 elött kávét kortyolni ,ami igazán beinditaná a napot,bizonyára vannak hozzám hasonló koránkelő egyedek..Alig várom a legközelebbi találkozást önökkel,köszönöm a figyelmüket.Üdvözlettel Dülk István

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Két kisgyermekkel voltunk a szállodában hétköznap. Kiemelném a személyzet kedvességét, a pincérek odafigyelését, nagyon jól esett a segítőkészségük. A svédasztalos vacsora választéka kiemelendő, az ételek nagyon ízletesek voltak. A szálloda nem a legmodernebb, de a városközpontban van, a wellness részlege megfelelő, közvetlen átjárással a városi strandra ami benne van a szoba árában.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szálloda kicsit retro, de azért szép. A szoba normális nagyságú, de a polcok és a hűtőajtó leesett, nem a mi hibánkból... :)
A wellness részleg jó, de nagyon klóros a víz, így csípte a szemünket, ez elég zavaró volt. Az ételek kifogástalanok voltak

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A szürke téli hetek után a legjobb választás volt a Hotel Flóra! A hétvége alatt sikerült teljesen feltöltődni,elfelejteni a hétköznapokat. Az átjárás a termálba jó megoldás,az ottani medencék változatosak,annak ellenére hogy sok volt a szállóvendég,ezt egyáltalán nem lehetett érzékelni. A szálloda welness részlege is nagyon tetszett,jó levezetése volt a napnak.

Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
2016.12.20. - 2017.12.21.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2017.12.21.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2018.03.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.740,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel és limonádéval, egy pohár rozéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.08.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szauna világ és fitnesz terem használattal, masszázzsal, süteménykuponnal, játszótér és gyermek játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2017.09.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel, romantikus vacsorával, ajándék borral, parkolással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 15.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral és mézeskaláccsal, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
2017.12.22. - 2017.12.29.

Szállodák Eger környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Varázslatos Szenteste (min. 3 éj)

EgerX