Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger, Fürdő u. 5.

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

13. helyezett a 156 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Vendégkör: magyar, néhány szlovák és német. Mindössze néhány fiatal, középkorú és gyermekes család volt, a vendégek 70%-nak az átlagéletkora 70-80 év közötti. Szálloda berendezése egyszerű, retró hangulatú. Tetszett a kényelmes ágy, a hófehér ágynemű, a rendszeres takarítás, s az, hogy jó meleg volt a szobákban.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Nagy por volt a szobában, gondolom a padlószőnyeget már hiába takarítják, cserére szorulna, egyébként a termálba való átjárhatóság és a szálloda wellness része kiváló, nagyon szeretem

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Az Erzsébet programon keresztül sikerült ide eljutnunk az ország nyugati feléből. A parkolás jól megoldott. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. Az ételek változatossak és sokfélék. Bármelyik étkezésnél sokféle variáció van. A legfontosabbat majd elfelejtettem nagyon ízletes az étel. Az elhelyezkedése nagyon jó. Gyalogosan is bármi hamar elérhető.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Florába. Nyáron és télen szoktunk kikapcsolódni Egerben. Nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda mindenféle szolgáltatásával. A parkolás nagyon jól megoldott, a személyzet nagyon kedves, az ételek minden alkalommal nagyon váltizatosak és finomak. Nagyon tetszik a családnak, hogy közvetlen átjárás van a városi strandra.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
A kiszolgálás gyors és udvarias .A választék nagy és finom.És nagyon pozitív hogy a kiskutyáinkat is tudtuk hozni.Nagyon jól éreztük
magunkat.A parkolás is nagyon jól megoldott.Legközelebb is szívesen eljövünk.Bar család!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
2017. október 15-19-ig voltunk a Flóra szállóba. Nagyon barátságos, udvarias személyzettel, kényelmes tiszta erkélyes szobával, főleg kényelmes ággyal. Az étterem is kitűnő, igen bő választékkal, szóval finom volt minden, reggeli-vacsora. Ami még a legjobb volt, hogy a Városi Strandra a szálloda halljából lehetett fürdőköpenyben kimenni, és a még igénybe vehető úszó- és melegvizes medencéket estig használni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Nos nem szokásom megszállni a Flórában mert kicsit retro rá férne egy komolyabb felújítás. Most mégis úgy esett hogy ide foglaltam mert a fürdőbe való szabad átjárást szeretem. Vasárnap érkeztünk két éjszakára még sosem voltunk hétköznap. A szobánk tiszta és kényelmes volt de a minibár üres csak két ásványvíz árválkodik benne! Fura volt nem értettük?

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Ismertük a szállodát, így az őszi szünetet itt töltöttük. Csodálatos 5 nap volt. Itt csak pihenni, kikapcsolódni lehet: a szállóból közvetlen átjárás van a fürdőbe, de a benti wellness is kifogástalan. A gyerekek imádják a benti részt - bár egyes felnőttek ezt kifogásolták, "vizes lett a hajuk"! . . . . hát, igen , a fürdőben ez megesik! ! ! ! ! !

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Idén, az őszi szünet első napjait töltöttük ebben a remek szállodában. Nagyon jó a fekvése, közel van a belvárosi részhez, gyalogosan be tudtuk járni a város egész központi részét. Gyermekeim, és mi, felnőttek is élveztük a csodálatos parkban elhelyezkedő meleg vizű medencék nyújtotta élményeket, minden igényünket kielégítette.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda a várostól néhány perc. Közel van a vár.A szobák rendezettek,nagy terasz, kényelmesek az ágyak.A fürdő közvetlen közelében helyezkedik el.A személyzet kedvessége,segítő készségük példamutatók.Az ételek kifogástalanok,nagyon finomak és változatosak.
Ajánlom mindenkinek.

Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, átjárással a városi strandra élményfürdő használattal
2018.01.02. - 2018.03.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, teával, kedvezményes fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2019.03.31.

Szállodák Egerben és környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

EgerX