Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

8. helyezett a 165 egri szállás közül

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Gábor1 TOP szállásértékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Visszajáró vendégek vagyunk, ebből következik, hogy alapvetően elégedettek vagyunk, szeretjük. a helyet. A recepciósok korrektek, segítőkészek. Ugyanez igaz a személyzet többi tagjára is. Az éttermi alkalmazottakra különösen. A helynek a konyhája különlegesen jó. Ízletesen főznek, szinte háziasan.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A tavalyi évet ismét a Hotel Flórában töltöttük. Mi mindig nagyon jól érezzük magunkat. Az előszilveszteri műsor nagyon klassz, mindig van sztárvendég. A szilveszteri gála vacsora és műsor mindig vártnál flelüli szokott lenni. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet figyeli minden óhajunkat. A családommal amikor tehetjük a Flórába megyünk pihenni.

Goranna TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Családdal látogattunk ide, már nem először, de most minőségromlást tapasztaltunk. A szálloda elhelyezkedése remek, közel van a belvároshoz, gyalogosan is pár perc séta. A szálloda iszonyat retró. A színek komorak, az a sötétbarna nagyon sötét és nyomasztó. A szobák is retrók, egyedül az ágy kényelmes. A legtöbb szoba büdös, cigarettaszagú, a wc-ben nincsen szellőzés.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ízletes ,választékos ételek udvarias kedves személyzet.
Ami számunkra megdöbbentő volt, hogy a vendégek 90%-a nem használta a zuhanyt a medencébe lépés előtt.Talán kivédhető lenne, ha a lépcsőknél elhelyeznének egy zuhanyhasználatra felhívó táblát!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
4 éjszakát foglaltunk a szállodában(bár ne tettük volna). a Retro radiátor fűtött ezerrel,és nagy zajjal. Gondoltuk lejjebb vesszük,majd akkor talán megszűnik a zaj. Nem így történt. Másik verzió:jó akkor nyitott ablaknál alszunk,legalább a meleg ne zavarjon. Ez sem tűnt jó ötletnek,mert onnan a konyha,elszívójának még hangosabb zúgása volt zavaró.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
Nagyon finomak voltak az ételek!!A személyzet segítőkész és udvarias.
A szoba kicsit retró de az ágy kényelmes,ami nagyon fontos számunkra!
Jó helyen van a hotel nekem ami nem annyira tetszett a parkolás megoldása.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
A személyzet segítőkész, figyelmes. A szoba, mosdó, WC tiszta, rendbe tartott. A szolgáltatások működtek. Rendbe volt minden. Az étteremben finom ételek kerültek a büfé asztalra. Volt választék. Az után töltés folyamatosan működött. Az ételek ízletesek voltak. A sózást, és a fűszerezést nem vitték túlzásba. A belső wellness jó működött.
Válasz az értékelésre - 2019. december 3.
Kedves Harangozó János!
Köszönjük visszajelzésüket, örömünkre szolgál, hogy jól érezték magunkat nálunk. Köszönjük újítási javaslataikat is, bízunk benne, hogy nemsokára megtörténik a szálloda felújítása, és majd szebb, modernebb környezetben fogadhatjuk vendégeinket.
Üdvözlettel
Hunguest Hotel Flóra
Bátori Mónika (Hunguest Hotel Flóra)

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Előzetesen elolvastam az értékeléseket, s semmi rosszat nem tapasztaltam abból, amit ott írtak néhányan. Mindennel elégedett voltam unokámmal együtt. Jó helyen van a szálloda, könnyen eljutottunk a főbb nevezetességekhez. Tetszett a szoba is. Egy pici észrevételem van, kértem laktózmentes tejet, kaptam is, de csak egy fél pohárnyit.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Csalódás! Ha a honlapjukon a valóságot tüntetik fel a fotókon, eldöntöm, hogy oda megyek vagy sem, a saját döntésem. De odaérve kiábrándító szoba fogadott bennünket. Koszos falak, mocskos szőnyeg, omló vakolat, kieső konnektor, átláthatatlan terasz ajtó és ablak üveg. Fadarabbal megerősített terasz ajtó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Régóta szerettünk volna megszállni a Hotelben, most végre sikerült. Sokat hallottunk a remek ellátásról, szolgáltatásokról, melyet most magunk is megtapasztaltunk. Nem csalódtunk, szívesen jövünk máskor is. Legjobban a kényelmes ágy, a pazar étkek és a wellness nyerte el tetszésünket.

Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hunguest Hotel Flóra
8 nap/7 éjszaka 11.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra, élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.24-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.24-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 13.300 - 18.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
2020.04.01. - 2020.09.30.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX