Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

12. helyezett a 165 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A hotelt elsősorban a kiváló elhelyezkedése miatt választottam, nem is csalódtam benne. Minden nevezetesség sétálva bejárható, a strandra közvetlen az átjárás, jó a saját wellness részlege is. A hotel állapota, berendezése, stílusa korszerűtlen. Az étkeztetés viszont elég jó.
Válasz az értékelésre - 2020. március 12.
Kedves Schmél Zsuzsanna,
Köszönjük visszajelzését. Reméljük szállodánk nemsokára megújulhat, és már szép, modern környezetben tudjuk fogadni vendégeinket.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Fáradságos, bosszúsággal tele utazás után (vonat késés, ezért a csatlakozást nem értük el, másik vonatra újból hely és pótjegy vásárlás), megérkezvén, bőröndök mellé a kezünkbe nyomták a fürdőköpenyt-amit béreltünk-, így hurcolkodtunk fel a szobába. A szoba rég volt kifestve, zsíros a fal az ágy fölött. Az étteremben bizonyos ételek elfogynak.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Bartha József,
Köszönjük észrevételeit, sajnáljuk hogy pihenésük nem az elvártak szerint alakult. Igyekszünk a problémásnak talált szolgáltatásainkon mielőbb javítani.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Most voltunk ott másodszor,nagyon tetszik a szálloda,főleg a fürdőrész az első emeleten,a személyzet nagyon barátságos és szolgálatkész!!!Ha lesz még lehetőségünk,szívesen megyünk újra!!!
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Boda Józsefné,
Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Bízunk, benne, hogy hamarosan visszatérnek.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Visszajáró vendégek vagyunk, ebből következik, hogy alapvetően elégedettek vagyunk, szeretjük. a helyet. A recepciósok korrektek, segítőkészek. Ugyanez igaz a személyzet többi tagjára is. Az éttermi alkalmazottakra különösen. A helynek a konyhája különlegesen jó. Ízletesen főznek, szinte háziasan.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
az étkezés körülményei kifejezetten jók, a személyzet udvarias,jól képzett,szimpatikus és türelmes. a szoba és kiegészitő helyiségei tiszták, kényelmesek.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Köszönjük a visszajelzést, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A tavalyi évet ismét a Hotel Flórában töltöttük. Mi mindig nagyon jól érezzük magunkat. Az előszilveszteri műsor nagyon klassz, mindig van sztárvendég. A szilveszteri gála vacsora és műsor mindig vártnál flelüli szokott lenni. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet figyeli minden óhajunkat. A családommal amikor tehetjük a Flórába megyünk pihenni.

Goranna TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Családdal látogattunk ide, már nem először, de most minőségromlást tapasztaltunk. A szálloda elhelyezkedése remek, közel van a belvároshoz, gyalogosan is pár perc séta. A szálloda iszonyat retró. A színek komorak, az a sötétbarna nagyon sötét és nyomasztó. A szobák is retrók, egyedül az ágy kényelmes. A legtöbb szoba büdös, cigarettaszagú, a wc-ben nincsen szellőzés.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ízletes ,választékos ételek udvarias kedves személyzet.
Ami számunkra megdöbbentő volt, hogy a vendégek 90%-a nem használta a zuhanyt a medencébe lépés előtt.Talán kivédhető lenne, ha a lépcsőknél elhelyeznének egy zuhanyhasználatra felhívó táblát!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
4 éjszakát foglaltunk a szállodában(bár ne tettük volna). a Retro radiátor fűtött ezerrel,és nagy zajjal. Gondoltuk lejjebb vesszük,majd akkor talán megszűnik a zaj. Nem így történt. Másik verzió:jó akkor nyitott ablaknál alszunk,legalább a meleg ne zavarjon. Ez sem tűnt jó ötletnek,mert onnan a konyha,elszívójának még hangosabb zúgása volt zavaró.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
Nagyon finomak voltak az ételek!!A személyzet segítőkész és udvarias.
A szoba kicsit retró de az ágy kényelmes,ami nagyon fontos számunkra!
Jó helyen van a hotel nekem ami nem annyira tetszett a parkolás megoldása.

Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.05-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.05-ig
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

EgerX