Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése:

5. helyezett a 165 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik. A Hunguest Hotel Flóra évszázados fák árnyékában kínál pihenést és sokrétű szolgáltatásokat kedves vendégeinek.

Hunguest Hotel Flóra Eger képei

Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Csalódás! Ha a honlapjukon a valóságot tüntetik fel a fotókon, eldöntöm, hogy oda megyek vagy sem, a saját döntésem. De odaérve kiábrándító szoba fogadott bennünket. Koszos falak, mocskos szőnyeg, omló vakolat, kieső konnektor, átláthatatlan terasz ajtó és ablak üveg. Fadarabbal megerősített terasz ajtó.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Régóta szerettünk volna megszállni a Hotelben, most végre sikerült. Sokat hallottunk a remek ellátásról, szolgáltatásokról, melyet most magunk is megtapasztaltunk. Nem csalódtunk, szívesen jövünk máskor is. Legjobban a kényelmes ágy, a pazar étkek és a wellness nyerte el tetszésünket.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szállás, és szolgáltatások rendben vannak, a szobában ugyan két kissebb hűtő is van, de egy literes ásványvíz csak a belső térben fér el, ajtóban található rekesszek csak kisebb flakon, üveg tárolásra alkalmas. A Wc bejárati ajtón a rosszul elhelyezett papírtató miatt a be, és kijövetel a befelé nyíló ajtó miatt még egy nádszálkisasszonynak is nehézségbe ütközik!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Eger és a Flóra ÖRÖK! Minden évben visszamegyünk, bár gondolkodunk más szálláshelyekben is az ország más részében, de végül is mindig visszahúz a szívünk Hunguest Hotel Flóra Egerbe. Itt minden a rendelkehzésünkre áll, amit csak szeretünk. Gyönyörű a város, és minden nagyon közel van. Akár aktív, akár passzív pihenésről legyen szó, itt megtehetjük mindkettőt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Másodszor jártunk itt és most is nagyon elégedettek voltunk. Az ételek változatosak és finomak voltak, a strand átjárás lehetősége is emeli a kényelmet. A személyzet udvarias és készségesek. Nagyon köszönjük ezt a remek kikapcsolódást.
Üdvözlettel Gyöngyi Szekszárdról

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Már nem elöször voltunk a hotelben. Teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatással, kényelmes volt a szoba, jók voltak az ételek, szeméyzet udvarias. Remélem még igénybe tudom venni a hotel szolgáltatásait.

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Nagyon jó volt a szállás minden igényemet kielégítette. Aranyosak és nagyon kedvesek ,segítőkészek voltak a személyzet. Ellátás az étkezőben változatos és hazai ízekkel találkoztam ami nagyon tetszett. A wellnes részleg nagyon jó a kikapcsolódásra. Mindig tiszta volt a víz a belső medencében. Mindenkinek csak ajánlani tudom öregnek, fiatalnak és családosoknak is egyaránt.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Ismét eltelt egy év. és a Hotel Flórába töltöttük a pünkösdi hosszú hétvégét, immár kb 9. alkalommal. Nekünk semmi negyatív élményünk nem volt a szállodával kapcsolatban. A szálloda minden dolgozója nagyon kézséges és odaadó volt. Az ételekre, mennyiségre, semmi panaszunk nem volt. Minden nap jól lakottan tértünk vissza a szobánkba.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
A Flóra Hotelben ár másodszor voltam, először nagylányommal, az idén másik gyermekemmel és családjával, amely férjén kívül két tinit,és egy 5 és egy 3 éves csemetét jelent. Mindenki fantasztikusan jó érezte magát, a hotelben épp úgy, mint a városban, illetve a környéken, Szalajka-völgy, Szilvásvárad, stb.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
A 3.- emeleten felujitott szobánk volt, tiszta jó elrendezésű, megfelelő méretű TV- vel. Sajnos csak egy felvonó müködött. A reggeli választék kevés volt, és a minősége gyenge szinvonalú.
Jóléreztük magunkat ezen kis problémák ellenére, máskor is megyünk.

Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Invest Vendégház
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2020.04.01-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerX