Bagajaga: Flóra Hotel, vissza jövünk! - Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése
7. helyezett a 165 egri szállás közül

Flóra Hotel, vissza jövünk!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
A Flóra Hotelben ár másodszor voltam, először nagylányommal, az idén másik gyermekemmel és családjával, amely férjén kívül két tinit,és egy 5 és egy 3 éves csemetét jelent. Mindenki fantasztikusan jó érezte magát, a hotelben épp úgy, mint a városban, illetve a környéken, Szalajka-völgy, Szilvásvárad, stb.A város, a vár, a Dobó téren a fagylalt, a Varázstorony, sok élményt adott mindenkinek. Sajnálatos viszont, hogy a "vVáros a város alatt" program elmaradt, mivel már nem látogatható a pncerendszer.Én még tavaly végigjártam, remek idegenvezető kíséretével.
Az ételek választéka, és minősége bőséges, kielégítő volt,minden korosztály talált magának minden étkezésnél többféle kedvencet. A személyzet / egy-két tagjától eltekintve az étteremben/ udvarias, segítőkész, figyelmes volt. A welness részlegén is jól éreztük magunkat, még a kicsik is.
Én az idén is, mint tavaly az egészségügyi szolgáltatásokat is igénybe vettem, és csak szuperlatívuszokban tudok beszélni az ottani dolgozókról,kivétel nélkül.
Legkisebb unokám azóta /március elején voltunk ott/ is Egerbe szeretne menni, ha kirándulni vagy fürdeni indulunk.
De nem marad Eger nélkülünk, mert azért vissza-vissza térünk, de más tájat is be kell járnunk.

Személyzet:

Szeretnéd követni Bagajaga felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger
Fürdő u. 5.

2019. december 2.
4 éjszakát foglaltunk a szállodában(bár ne tettük volna). a Retro radiátor fűtött ezerrel,és nagy zajjal. Gondoltuk lejjebb vesszük,majd akkor talán megszűnik a zaj. Nem így történt. Másik verzió:jó akkor nyitott ablaknál alszunk,legalább a meleg ne zavarjon.Ez sem tűnt jó ötletnek,mert onnan a...

2019. november 19.
A személyzet segítőkész, figyelmes. A szoba, mosdó, WC tiszta, rendbe tartott. A szolgáltatások működtek. Rendbe volt minden. Az étteremben finom ételek kerültek a büfé asztalra. Volt választék. Az után töltés folyamatosan működött. Az ételek ízletesek voltak. A sózást, és a fűszerezést nem...

2019. november 4.
Előzetesen elolvastam az értékeléseket, s semmi rosszat nem tapasztaltam abból, amit ott írtak néhányan. Mindennel elégedett voltam unokámmal együtt. Jó helyen van a szálloda, könnyen eljutottunk a főbb nevezetességekhez. Tetszett a szoba is. Egy pici észrevételem van, kértem laktózmentes tejet,...

Hunguest Hotel Flóra, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
Érvényes: 2019-11-24 - 2020-02-28
 - Fél 7-es ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01