Flórában a legjobb: Remek hétköznapok a hotelben- - Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése
6. helyezett a 163 egri szállás közül

Remek hétköznapok a hotelben-

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Már nem elöször voltunk a hotelben. Teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatással, kényelmes volt a szoba, jók voltak az ételek, szeméyzet udvarias. Remélem még igénybe tudom venni a hotel szolgáltatásait.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Flórában a legjobb felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger
Fürdő u. 5.

2019. augusztus 7.
A szállás, és szolgáltatások rendben vannak, a szobában ugyan két kissebb hűtő is van, de egy literes ásványvíz csak a belső térben fér el, ajtóban található rekesszek csak kisebb flakon, üveg tárolásra alkalmas. A Wc bejárati ajtón a rosszul elhelyezett papírtató miatt a be, és kijövetel a...

2019. augusztus 4.
Eger és a Flóra ÖRÖK! Minden évben visszamegyünk, bár gondolkodunk más szálláshelyekben is az ország más részében, de végül is mindig visszahúz a szívünk Hunguest Hotel Flóra Egerbe. Itt minden a rendelkehzésünkre áll, amit csak szeretünk. Gyönyörű a város, és minden nagyon közel van. Akár aktív,...

2019. július 30.
Másodszor jártunk itt és most is nagyon elégedettek voltunk. Az ételek változatosak és finomak voltak, a strand átjárás lehetősége is emeli a kényelmet. A személyzet udvarias és készségesek. Nagyon köszönjük ezt a remek kikapcsolódást. Üdvözlettel Gyöngyi Szekszárdról

Hunguest Hotel Flóra, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01
 - Szuper 4-es ajánlat (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
Érvényes: 2019-11-03 - 2020-02-28