azvagyokaz: Csalódás - Hunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger értékelése
5. helyezett a 165 egri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Csalódás! Ha a honlapjukon a valóságot tüntetik fel a fotókon, eldöntöm, hogy oda megyek vagy sem, a saját döntésem. De odaérve kiábrándító szoba fogadott bennünket. Koszos falak, mocskos szőnyeg, omló vakolat, kieső konnektor, átláthatatlan terasz ajtó és ablak üveg. Fadarabbal megerősített terasz ajtó.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hunguest Hotel Flóra Eger
3300 Eger
Fürdő u. 5.

2019. szeptember 4.
Régóta szerettünk volna megszállni a Hotelben, most végre sikerült. Sokat hallottunk a remek ellátásról, szolgáltatásokról, melyet most magunk is megtapasztaltunk. Nem csalódtunk, szívesen jövünk máskor is. Legjobban a kényelmes ágy, a pazar étkek és a wellness nyerte el tetszésünket.

2019. augusztus 7.
A szállás, és szolgáltatások rendben vannak, a szobában ugyan két kissebb hűtő is van, de egy literes ásványvíz csak a belső térben fér el, ajtóban található rekesszek csak kisebb flakon, üveg tárolásra alkalmas. A Wc bejárati ajtón a rosszul elhelyezett papírtató miatt a be, és kijövetel a...

2019. augusztus 4.
Eger és a Flóra ÖRÖK! Minden évben visszamegyünk, bár gondolkodunk más szálláshelyekben is az ország más részében, de végül is mindig visszahúz a szívünk Hunguest Hotel Flóra Egerbe. Itt minden a rendelkehzésünkre áll, amit csak szeretünk. Gyönyörű a város, és minden nagyon közel van. Akár aktív,...

Hunguest Hotel Flóra, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
Érvényes: 2019-11-24 - 2020-02-28
 - Fél 7-es ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
Érvényes: 2019-03-31 - 2020-04-01