tuba: Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger - Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek fantasztikus ízűek. Azonban a wellness élmény medencéjét elég sokan hidegnek találtuk, ez által nincs igazán kihasználva. A fürdőszoba pára elszívása nem megfelelő ezért a mennyezet penészedik,nem igazán használnak megfelelő tisztítószert a csempék tisztítására "vízköves". Az igazgatónő nagyon közvetlen és barátságos, mindenkihez van egy pár kedves szava.

Tisztaság: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni tuba felhasználót?    Igen

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger
3300 Eger
Tündérpart 5.

2020. január 3.
Az ételek nagyon finomak,a programok a szállodában nagyon színvonalasak voltak,a Beatles múzeum is nagyon érdekes volt.Kedves,figyelmes,udvarias volt a személyzet.A Wellnes részleget is imádtuk.Köszönünk mindent a Korona Hotelnek.

2019. október 15.
3 éjszakát, félpanzióval töltöttünk a szállodába. Sajnálatos de nem azt kaptuk amit vártunk .A szálloda előtti illetve melleti utcában fizetős(1500/nap) a parkolás ami távozáskor kerül felszámításra. A szobától a wellnes 2 épületen keresztül vezető úton volt elérhető. A fürdőszobában a...

2019. április 23.
Kellemesen töltöttük el a szállodában a Húsvéti ünnepet. Elégedettek voltunk a személyzettel, a wellness részleggel, a szervezett borkóstolással, és nagyon kellemes volt a kisvasúttal való városnézés is. Ár/érték arány megfelelő, ajánlom kisgyerekes családnak és idősebb, pihenésre vágyóknak is....

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Föld alatt és föld felett Egerben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-12 - 2020-09-06
 - Egri Bikavér (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2021-02-28
 - Pihenés augusztusban