Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem ezt vártam

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Személyzet segítőkész. A szállás katasztrófa : poros asztal, 140 cm-es franciaágyra 160 cm-es matrac rátéve, csúszkált össze vissza. A matrac alatt nejlon matracvédő ami csörög mint állat. A szállás és Wellness részleg között vagy udvaron, vagy hideg folyosón lehetett eljutni. A kaja felhozatal közepes, de minősége kifogásolható, pl: hideg rántott sajt, keserűre égetett hús.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger
3300 Eger
Tündérpart 5.

2020. január 3.
Az ételek nagyon finomak,a programok a szállodában nagyon színvonalasak voltak,a Beatles múzeum is nagyon érdekes volt.Kedves,figyelmes,udvarias volt a személyzet.A Wellnes részleget is imádtuk.Köszönünk mindent a Korona Hotelnek.

2019. október 15.
3 éjszakát, félpanzióval töltöttünk a szállodába. Sajnálatos de nem azt kaptuk amit vártunk .A szálloda előtti illetve melleti utcában fizetős(1500/nap) a parkolás ami távozáskor kerül felszámításra. A szobától a wellnes 2 épületen keresztül vezető úton volt elérhető. A fürdőszobában a...

2019. április 23.
Kellemesen töltöttük el a szállodában a Húsvéti ünnepet. Elégedettek voltunk a személyzettel, a wellness részleggel, a szervezett borkóstolással, és nagyon kellemes volt a kisvasúttal való városnézés is. Ár/érték arány megfelelő, ajánlom kisgyerekes családnak és idősebb, pihenésre vágyóknak is....

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenés augusztusban
Érvényes: 2020-08-20 - 2020-08-22
 - Egri Bikavér (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2021-02-28
 - Rejtélyes kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-05-04 - 2021-02-28