T-H Katalin: Csalódott hétvége - Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódott hétvége

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
3 éjszakát, félpanzióval töltöttünk a szállodába.
Sajnálatos de nem azt kaptuk amit vártunk .A szálloda előtti illetve melleti utcában fizetős(1500/nap) a parkolás ami távozáskor kerül felszámításra. A szobától a wellnes 2 épületen keresztül vezető úton volt elérhető. A fürdőszobában a törülköző annyira elhasználódott hogy egy erősebb háttörlésnél kiszakad, a wc mögött a lefolyó folyik így folyamatos víz áll a wc mellett. Zuhanyzás közben a paraván alatt kifolyik a víz így az is tócsát hagy. A félpanziós ellátásból a reggeli ér valamit, a vacsora étlapból , de annak is csak egy bizonyos oldaláról választható, íztelen, túlmelegített étel. Egyik nap 6 volt vacsora , másiknap már csak 7-re mehettünk. Számunkra nagy csalódás 4 csillagos révén. Voltunk már 4 csillagosba de sokkal jobb kiszolgálást és szolgáltatást kaptunk.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger
3300 Eger
Tündérpart 5.

2019. április 23.
Kellemesen töltöttük el a szállodában a Húsvéti ünnepet. Elégedettek voltunk a személyzettel, a wellness részleggel, a szervezett borkóstolással, és nagyon kellemes volt a kisvasúttal való városnézés is. Ár/érték arány megfelelő, ajánlom kisgyerekes családnak és idősebb, pihenésre vágyóknak is....

2019. április 13.
Nincs messze a belváros, de csak gyalog - sok lépcsőn vagy meredeken. A szálloda átlagos, nem túl nagy szoba, kicsi fürdőszoba, penészesek a zuhanyfülke sarkai. Inkább három csillagnak felel meg. Az étterem nagyon kicsi, a reggelinél zsúfolt. A reggeli változatos és finom volt. A wellness is...

2019. április 1.
Személyzet segítőkész. A szállás katasztrófa : poros asztal, 140 cm-es franciaágyra 160 cm-es matrac rátéve, csúszkált össze vissza. A matrac alatt nejlon matracvédő ami csörög mint állat. A szállás és Wellness részleg között vagy udvaron, vagy hideg folyosón lehetett eljutni. A kaja felhozatal...

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Páratlan páros (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-28 - 2020-02-28
 - Őszi wellness egy kis borozással (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pince és bormúzeum látogatással, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2019-12-22
 - Yester-Days (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, múzeum belépővel, wellness-részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2020-02-28