Spórolás felsőfokon-hogyan üldözzük el a vendéget!

Park Hotel Minaret EgerPark Hotel Minaret Eger a térképen

Szörnyű 2015. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. május 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Minaret Hotel Eger,visszatérő vendégei voltunk.
Első alkalommal nagyon jól éreztük magunkat,kedves fogadtatás,barátságos szoba,tisztaság,
kényelmes ágy,ingyen klíma,a csúcspont az étterem amitől el voltunk ájulva minden étkezés után.
Mindenkinek ódákat zengtem róluk, nyaralni csak oda menjenek,ha jól akarják érezni magukat.
Igy aztán nyugodt szívvel mentünk vissza,bár ne tettük volna 5 nap rémálom következett.
Már a megérkezésnél voltak gyanús jelek,de mi még a múlt rózsaszín ködfelhöi között lebegtünk,
amik szuperszónikus gyorsasággal eltüntek.
Parkolással kezdödött a kitisztulás,sokadik utcában talán mi is be férünk,sikerült utolsónak érkezni.
Szobánk kellemes tágas tiszta volt,csak a párna ment össze pár év alatt,ja és ingyen klíma már megszünt.
Kezdödött a spórolási hullám,ha nem akarsz megdögleni a melegben fizetsz,igy mi szaunáztunk a szobában
az ingyen volt.
Első vacsora,kicsit éhesek maradtunk,választék paradicsomos főétel paradicsomos főétellel.
Na majd reggel bepótoljuk.Kicsit éhesen pihentünk le.
Volt egy retró kategoriás tv, amit nagy nehezen be lehetett kapcsolni,aztán pár perc után az állandó áramszünet
miatt romba dőlt minden igyekezetünk,legalább nem kellett kikapcsolni.
Ezekből a sötét pillanatokból minden este kaptunk bőven,itt nem volt ám takarékoskodás.
Legélvezetesebb a fürdés közbeni koromsötét volt.
Reggelinél ért a döbbenet,nincs mini margarin,jam,méz, joghurt,viszont fakasszemet néztünk egy tányér kockázott margarinnal
egy tál lekvárral és egy üveg mézzel,melyekbe mindenki kézzel-lábbal mászott bele,el is ment az étvágyunk gyorsan,
itt már éreztük valami gond van az éttermi részen,nem is csalódtunk.
Mindent sajnáltak,egy kis szalámiért szinte közelharcot kellett vívni,olya főtt lecsókolbászt raktak ki amit
szerintem még a kutya sem enne meg,mi is meghagytuk.
Michelin csillagot nem fognak kapni tuti biztos,én viszont egyik este kaptam egy mennyei finom limonádét,ami a
lóhúgy kategoriába tartozott.Kaptunk 1-1dl ajándék bort persze legolcsóbbat és szigorúan kimérve nehogy egy cseppel
is több legyen.Rendesek, vigyáztak nehogy illuminált állapotba kerüljünk.
Rengeteg élményben volt részünk,regényt tudnék írni.
Nagyon vártuk az elutazás pillanatát,elmúlt a rózsaszín ködfelhös szerelem elsö látásra állapot.
Fizetés után megkaptuk a kegyelemdöfést,5000ft-tal becsaptak.
Hát ezt sajnos már nem tudjuk visszaadni.
Mi meg sajnos soha többet még a hotel környékére sem kívánkozunk!!!!!
Személyzet:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:Szörnyű
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:

Park Hotel Minaret további értékelései

2024.04.06gyerekekkel
Három napot töltöttünk Egerben egy kisfiúval. Nagyon jó helyen van a hotel, ez azért volt fontos számunkra, hogy minden nevezetességet gyorsan tudtunk elérni, volt idő a megtekintésükre, és a kisgyermek napi rendszerét be tudtuk tartani (délutáni alvás), utána kipihenten még kellő idő volt más...
2024.04.02egyedül
Tetszett a szálló elhelyezkedése és a labirintusszerű folyosói rendszer/patinás/.Kiváló választék a reggelinél!kiváló a szálló elhelyezkedése! Sajnos a Petrényi pincészethez kupont nem fogadták el pedig vendég sem volt!!!/hivatkoztak az asztalokon lévő foglalt cédulákra!!(egyedül voltam).Egy óra...
2024.01.09a párjával
A vifit nem használtam, ezért nem tudom milyen! A szoba megfelel a padlasszoba minőségnek. Az ételek nagyon jók voltak. Viszont, mivel szilveszteri mulatságra fizettem be, rendes zenét szerettem volna hallani, de ezt csak a fellépő Dancs Annamaritamitól kaptuk meg, az egyszemélyes zenekartól...

A Park Hotel Minaret legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Minaret Eger - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger - Belvárosi Barangolás (min. 2 éj)
Belvárosi Barangolás
2025.03.13-ig