Park Hotel Minaret Eger
3300 Eger, Knézich Károly u. 2.

Park Hotel Minaret Eger a térképen

Park Hotel Minaret Eger értékelése:

26. helyezett a 165 egri szállás közül

Park Hotel Minaret Eger bemutatkozása

Az egri belváros szívében található Park Hotel Minaret a várost látogatók egyik legkedveltebb szálláshelye. Színvonalasan kialakított, kellemes hangulatú szobáival, gazdag ételkínálatot felvonultató, minden igényt kielégítő éttermével, és kisebb tréningek, meetingek nagyszerű helyszínéül szolgáló konferenciatermével tökéletes hátteret szolgáltat a pihenéshez vagy munkához.

Park Hotel Minaret Eger képei

Park Hotel Minaret Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
A kényelemmel kapcsolatban. Személyesen beszéltem a recepcióssal, hogy minél kevesebb lépcsőzéssel lehessen elérni a szobát. Aranyosan segítőkész volt. Érkezéskor tudtuk meg, hogy a tetőtérben kaptunk szobát. Ez ölön aluli volt, mert a műtétem miatt a lépcsőzés még nem megy, csak nagy fájdalommal. A mosdőban a dobogóra szerelt WC nagyon vékony embereknek való, normál mérettel enyhén szólva szűk.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Ferenc!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, a felmerült kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.
Vendégkapcsolat (Park Hotel Minaret)

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Nagyon jó elhelyezkedés, az ablakból ráláttunk a várra.
Kiváló ár/érték arány.
A reggeli és a vacsora is nagyon finom volt, bőséges választékkal.
Szívesen megyünk máskor is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
A Minaret Hotelt 3*-ként hirdetik, ami valójában csillag nélküli! ! ! Ráadásul náluk szeptember 30-ig főidényes felárral! Törölközőt, poharat csak külön 3x-i kérésre kaptunk. A tusfürdő szinte 90%-a víz volt. A csaptelep, valamint a kapaszkodó rozsdás,a légkondi csak zúg nem hűt,a fürdőszobai konnektorban nincs áram. Párna akár ne is lenne!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
A központi elhelyezkedés miatt választottuk ezt a szállodát, ebben az egyben nem is okozott csalódást, de a három csillagos szinttől igen messze van. Valaha szebb napokat látott, mostanra elhasználódott, itt-ott kopottas. Ezzel nem is lenne gond, a tisztaság hiánya viszont kiábrándító.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Először jártam itt,társamnak ajándékként foglaltam e szilveszteri csomagot, ami a Minaret Hotelbe szólt. A személyzet udvarias, vidám mosolygós, a vendég kívánságát lesik. A szoba tiszta szép kilátással. Étkezés változatos és finom volt. A szilveszteri programok szervezése és megvalósítása is jó volt.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ideális hely a nevezetességek felfedezéséhez.A személyzet kedves,segítőkész.A szoba kellemes,a fürdőszoba helyhiány miatt szűkös.
A reggeli bőséges ,kategóriájának megfelelő.A vacsora a hotel Unikornisban 2-3 leves választék, 6-8 második ,3 savanyúság,befőtt és sütemény ami nagy részben finom is volt.Máskor is szívesen választanám ezt a hotelt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
2 éjszakát töltöttünk el a Hotel Minaretben. Nagyon barátságos hely, a recepciós is rettentő szolgálatkész volt. Sajnos negatívumként kell mondani, hogy az étkezés, ami a Hotel Unicornisban volt, az csapnivaló volt, szóltunk, hogy nem így kell pl. a csirke zúzapörköltet elkészíteni, mivel nem volt megtisztítva, azt mondták, hogy nem értünk hozzá, ez így jó.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
A belvárosban, 5 perc sétára található a Vártól, a Dobó tértől, könnyen megközelíthető helyen. A mi szobánk tiszta volt, bár a fürdő ajtót nem lehetett becsukni a kilincsel. Egybenyíló pótágyas szobát kaptunk a két gyerekkel, külön fürdővel, ami praktikus volt. Az étel bőséges volt, viszont nem a legkiemelkedőbb ízvilágú.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
A szállás a belvárosban van. Minden nevezetesség könnyen elérhető gyalogosan. A szoba kicsi,az ablakok rossz állapotúak,alig lehetett bezárni. Kinyitni utánna nem is próbáltuk. A zuhanyzó tálca alól folyik a víz. A Wc körül egész este tócsában tapicskoltunk. Feltörölni nem volt mivel. Személyzet sem túl vendégszerető. A nagypárna elavúlt,lapos.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely sajnos koszos, nem is kicsit. Az alap higiéniás dolgokat mint WC papír vagy kukaürítés, naponta kérni kell. Retkes padlószőnyeg a szobában, az ágy alatt az előző vendég által hagyott szemét. No comment. . . Az egész család masszív hasmenéssel tért haza. Összefüggés?

Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Érvényes: 2020.12.05-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.20-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX