Park Hotel Minaret Eger
3300 Eger, Knézich Károly u. 2.

Park Hotel Minaret Eger a térképen

Park Hotel Minaret Eger értékelése:

28. helyezett a 163 egri szállás közül

Park Hotel Minaret Eger bemutatkozása

Az egri belváros szívében található Park Hotel Minaret a várost látogatók egyik legkedveltebb szálláshelye. Színvonalasan kialakított, kellemes hangulatú szobáival, gazdag ételkínálatot felvonultató, minden igényt kielégítő éttermével, és kisebb tréningek, meetingek nagyszerű helyszínéül szolgáló konferenciatermével tökéletes hátteret szolgáltat a pihenéshez vagy munkához.

Park Hotel Minaret Eger képei

Park Hotel Minaret Eger vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
A Minaret Hotelt 3*-ként hirdetik, ami valójában csillag nélküli! ! ! Ráadásul náluk szeptember 30-ig főidényes felárral! Törölközőt, poharat csak külön 3x-i kérésre kaptunk. A tusfürdő szinte 90%-a víz volt. A csaptelep, valamint a kapaszkodó rozsdás,a légkondi csak zúg nem hűt,a fürdőszobai konnektorban nincs áram. Párna akár ne is lenne!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
A központi elhelyezkedés miatt választottuk ezt a szállodát, ebben az egyben nem is okozott csalódást, de a három csillagos szinttől igen messze van. Valaha szebb napokat látott, mostanra elhasználódott, itt-ott kopottas. Ezzel nem is lenne gond, a tisztaság hiánya viszont kiábrándító.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Először jártam itt,társamnak ajándékként foglaltam e szilveszteri csomagot, ami a Minaret Hotelbe szólt. A személyzet udvarias, vidám mosolygós, a vendég kívánságát lesik. A szoba tiszta szép kilátással. Étkezés változatos és finom volt. A szilveszteri programok szervezése és megvalósítása is jó volt.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ideális hely a nevezetességek felfedezéséhez.A személyzet kedves,segítőkész.A szoba kellemes,a fürdőszoba helyhiány miatt szűkös.
A reggeli bőséges ,kategóriájának megfelelő.A vacsora a hotel Unikornisban 2-3 leves választék, 6-8 második ,3 savanyúság,befőtt és sütemény ami nagy részben finom is volt.Máskor is szívesen választanám ezt a hotelt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
2 éjszakát töltöttünk el a Hotel Minaretben. Nagyon barátságos hely, a recepciós is rettentő szolgálatkész volt. Sajnos negatívumként kell mondani, hogy az étkezés, ami a Hotel Unicornisban volt, az csapnivaló volt, szóltunk, hogy nem így kell pl. a csirke zúzapörköltet elkészíteni, mivel nem volt megtisztítva, azt mondták, hogy nem értünk hozzá, ez így jó.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
A belvárosban, 5 perc sétára található a Vártól, a Dobó tértől, könnyen megközelíthető helyen. A mi szobánk tiszta volt, bár a fürdő ajtót nem lehetett becsukni a kilincsel. Egybenyíló pótágyas szobát kaptunk a két gyerekkel, külön fürdővel, ami praktikus volt. Az étel bőséges volt, viszont nem a legkiemelkedőbb ízvilágú.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
A szállás a belvárosban van. Minden nevezetesség könnyen elérhető gyalogosan. A szoba kicsi,az ablakok rossz állapotúak,alig lehetett bezárni. Kinyitni utánna nem is próbáltuk. A zuhanyzó tálca alól folyik a víz. A Wc körül egész este tócsában tapicskoltunk. Feltörölni nem volt mivel. Személyzet sem túl vendégszerető. A nagypárna elavúlt,lapos.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely sajnos koszos, nem is kicsit. Az alap higiéniás dolgokat mint WC papír vagy kukaürítés, naponta kérni kell. Retkes padlószőnyeg a szobában, az ágy alatt az előző vendég által hagyott szemét. No comment. . . Az egész család masszív hasmenéssel tért haza. Összefüggés?

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22.
Visszatérő vendégként javulást tapasztaltam, de azért akad hiányosság is. Ami pozitívum: rendkívül kedves személyzet, bőséges, változatos svédasztalos étkezés. Külön dicséret a reggelinél a kávéautomatáért, többféle és finom kávét, capuccinót ihattunk. A helyben sütött magvas péksütemény is kiváló ! Egyedül a gyümölcsöt hiányoltam.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 15.
A személyzet egyes tagjai mogorvák. A személyzetnek nincs helyismerete a városban. A személyzet NEM tud a város programjairól, nyitvatartási időkről. Takaritást kérni kellett . Porszivózást, wc. papirt, tiszta törölközőt kértünk, de ezt elfelejtették. A zuhanykabin rozsdás, légkondi kivezető csöve oda vezetve, letörve. Tus tartó letörve.

Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.08-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 30.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.10.13-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

EgerX