Park Hotel Minaret Eger ★★

Park Hotel Minaret Eger
Park Hotel Minaret EgerPark Hotel Minaret Eger
Park Hotel Minaret EgerPark Hotel Minaret Eger

Park Hotel Minaret Eger bemutatkozása

Az egri belváros szívében található Park Hotel Minaret a várost látogatók egyik legkedveltebb szálláshelye. Színvonalasan kialakított, kellemes hangulatú szobáival, gazdag ételkínálatot felvonultató, minden igényt kielégítő éttermével, és kisebb tréningek, meetingek nagyszerű helyszínéül szolgáló konferenciatermével tökéletes hátteret szolgáltat a pihenéshez vagy munkához.

A Park Hotel Minaret legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Minaret Eger - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
03.28-04.01.
Park Hotel Minaret Eger - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.09.28-ig
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Park Hotel Minaret Eger vélemények

Átlagos 2024. január 9.a párjával járt itt
A vifit nem használtam, ezért nem tudom milyen! A szoba megfelel a padlasszoba minőségnek. Az ételek nagyon jók voltak. Viszont, mivel szilveszteri mulatságra fizettem be, rendes zenét szerettem volna hallani, de ezt csak a fellépő Dancs Annamaritamitól kaptuk meg, az egyszemélyes zenekartól nem! Ugyanis az nem zene volt csak hangos, hamis, rettenetes zajkeltés!
Szörnyű 2024. január 3.a párjával járt itt
Szilveszteri műsor az ételeket kivéve jó volt! Közeli elhelyezkedés a város szivéhez is pozitív dolog. Személyzet aranyos kedves vendéglátás terén van bőven mit tanulni! ! ! ! Az összes közös helység,folyosó egy jégverem volt ha az árba nem fér bele a fűtés az nagyon elszomorító! ! ! ! !
Átlagos 2024. január 2.a párjával járt itt
Pozitivum a Városközponti elhelyezkedés, viszonyleg könnyen elérhetőek üzletek stb

Negativumok:
A hoteldolgozók kibeszélik a vendéget, hogy ki milyen nexusban van egymással(fültanúja voltam) . A felszolgálók nem szeretnek(akarnak) mosolyogni. Szilveszteri vacsorán felszolgált főételben a hús kissé nyers volt, sokan meg sem ették.
Gyenge 2023. október 17.gyerekekkel járt itt
Szombati nap érkeztünk 1fiatal pár gyerekkel és a szülők, 4 felnőtt 1 gyerek. A manzárd részen egy totál részeg társaság nem találta a kulcsot, hangoskodtak 1 órán keresztül próbáltak bejutni. A 16-os szobában az ágyrács töredezett, beszakadt. A gyermegágy nem volt tiszta.
Kiváló 2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
2x voltunk 4-4 éjszakára. Szuper elhelyezkedés a Minaret "tövében" a belvárosban. Kitünő ellátás, kedves személyzet. Az étteremben a pincérek minden kívánságunkat teljesítette. Árban nagyon szuper, nem véletlen, hogy 2022. ősze után 2023. tavaszán is ezt a hotelt választottuk. Ajánlom mindenkinek.
Park Hotel Minaret Eger - EgyébPark Hotel Minaret Eger - Egyéb
Gyenge 2023. szeptember 8.a párjával járt itt
vacsorára nem volt ivó viz az asztalon, nem működtek a tv csatornák, idősebbeknek nem volt lift a harmadik emeletre,nem volt a harmadik emeleti folyoson világitás,a reggelinél kevés volt a gyümölcs választék,a vacsorára naponta szinte ugyan azok az ételek. Pozitiv vélemény! A recepcion a Hölgyek nagyon kedvesek voltak,és jól végezték dolgukat.
Gyenge 2023. május 15.a párjával járt itt
A szoba két ágy egymás mellett, de a falnál lévőbe csak előlről, kúszva lehetett bejutni, a manzárd elhelyezkedés miatt semmi hely nem volt az ágy mellett, a másik kb 50 centire az ajtótól. Nagyon szűk, mindketten 60 év felettiek vagyunk, így nem volt egyszerű a mozgás. A WC ülőke lejött, állt a víz a fürdőben zuhanyozás után, hiába volt behúzva a függöny.
Szörnyű 2023. április 16.a párjával járt itt
Mutatós fényképek, agyondicsért hely. A tető alatt laktunk, a tetőablakból valóban fantasztikus kilátás nyílt a Várra és a belvárosi tetőkre, de aki alacsonyabb, az nem éri el az ablakot, amit különben végig nyitva kellett tartani, annyira levegőtlen volt a szoba. A szoba kicsi volt, az egyik ágyba csak az ágy végéből lehetett bemászni, nagy keservesen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2022. december 30.családjával járt itt
Eddig mindig megfelelt a tetőtéri szoba, ám a mostani csalódás volt. Csak meggörnyedve tudtam az ágyhoz jutni, pedig csak 148 cm vagyok. A tetőtéri ablak elérhetetlenül magas, kénytelenek voltunk a folyosó felé szellőztetni. Negatívum a számomra használhatatlan nagypárna, emiatt első éjszaka csak forgolódtam, nem aludtam.
Szörnyű 2022. december 10.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a hotelben már az első napon a szoba rettentő kosz volt és ez mellet még büdös szennyvíz szag is volt és az végig kísért mind a 4 napon keresztül, klímával kellett fűteni ami kb 10 percenként elindult ami olyan rettentő hangosan ment hogy szinte aludni sem lehetett az ágynemű tele volt hajszállal a fürdő úgyszintén koszos és büdös volt első kettő este még aránylag tűrhető volt a vacsora viszont az éttermi kiszolgáló személyzet nem volt valami túl kedves utolsó estén a vacsora szinte ehetetlen volt a hús rágós volt tojás héjjal teli és hajszálakkal, minden este ugyan azt a száraz kettő féle süteményt hozták ki desszertnek.
Park Hotel Minaret Eger a térképen
3300 EgerKnézich Károly u. 2.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 480 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó