Park Hotel Minaret Eger
3300 Eger, Knézich Károly u. 2.

Park Hotel Minaret Eger a térképen

Park Hotel Minaret Eger értékelése:

27. helyezett a 165 egri szállás közül

Akciós csomagok

Park Hotel Minaret Eger bemutatkozása

Az egri belváros szívében található Park Hotel Minaret a várost látogatók egyik legkedveltebb szálláshelye. Színvonalasan kialakított, kellemes hangulatú szobáival, gazdag ételkínálatot felvonultató, minden igényt kielégítő éttermével, és kisebb tréningek, meetingek nagyszerű helyszínéül szolgáló konferenciatermével tökéletes hátteret szolgáltat a pihenéshez vagy munkához.

Park Hotel Minaret Eger képei

Park Hotel Minaret Eger vélemények

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
Nem luxushotelt kerestünk pihenésre, de amit kaptunk messze felülmúlta a várakozásunkat. A személyzet figyelmességét külön kiemelném. Az ételek finomak voltak. semmi luxus, de mi nem is luxusra vágytunk. A választék bőséges, a tálalás kulturált és ízléses, az étteremhez való séta kifejezetten jót tett. Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2020. március 27.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a kedves szavakat, reméljük a jövőben még találkozni fogunk!

Minden jót kívánunk!

2019. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megállt az idő. De nem ma , hanem 30 éve. Ennyire elhanyagolt lelakott, elpiszkolódott szállást régóta nem láttam.Az étkezésért át kell menni egy másik szállodába, erről előzetesen nem tájékoztattak. Parkoló az utcán , fizetős.Nagyon rosszul éreztük az itt töltött hétvégét. Pár csillagot le kellene verni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Ár érték arányban jó. A szobáktól ne várjatok csodát,nekem egy kicsit retrós volt. A reggeli nem volt valami nagy szám. A vacsora azonban változatos volt,tudtunk mindig választani. A wellness közepes. A száraz szauna nem volt elég meleg. A wellness részlegre ráférne egy kis levilágiasítás,amivel látványosan lehetne javítani a hangulatán.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves László!

Köszönjük szépen értékelését, technikai okokból az Önök részére a Minaret árán biztosítottuk az Unicornisban való elhelyezést, erre vonatkozó észrevételeit köszönjük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Barátságos személyzet, barátságos szobák, minden nagyon közel volt,kérdéseimre ,pontos egyértelmű választ kaptam. Egyszerűen el magyaráztak mindent.Látni valók perceken belül el érhetők voltak.Nagyon szép volt.
Válasz az értékelésre - 2020. január 31.
Kedves János!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, örömmel olvastuk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
A kényelemmel kapcsolatban. Személyesen beszéltem a recepcióssal, hogy minél kevesebb lépcsőzéssel lehessen elérni a szobát. Aranyosan segítőkész volt. Érkezéskor tudtuk meg, hogy a tetőtérben kaptunk szobát. Ez ölön aluli volt, mert a műtétem miatt a lépcsőzés még nem megy, csak nagy fájdalommal. A mosdőban a dobogóra szerelt WC nagyon vékony embereknek való, normál mérettel enyhén szólva szűk.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Ferenc!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, a felmerült kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Nagyon jó elhelyezkedés, az ablakból ráláttunk a várra.
Kiváló ár/érték arány.
A reggeli és a vacsora is nagyon finom volt, bőséges választékkal.
Szívesen megyünk máskor is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Minaret Hotelt 3*-ként hirdetik, ami valójában csillag nélküli! ! ! Ráadásul náluk szeptember 30-ig főidényes felárral! Törölközőt, poharat csak külön 3x-i kérésre kaptunk. A tusfürdő szinte 90%-a víz volt. A csaptelep, valamint a kapaszkodó rozsdás,a légkondi csak zúg nem hűt,a fürdőszobai konnektorban nincs áram. Párna akár ne is lenne!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A központi elhelyezkedés miatt választottuk ezt a szállodát, ebben az egyben nem is okozott csalódást, de a három csillagos szinttől igen messze van. Valaha szebb napokat látott, mostanra elhasználódott, itt-ott kopottas. Ezzel nem is lenne gond, a tisztaság hiánya viszont kiábrándító.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Először jártam itt,társamnak ajándékként foglaltam e szilveszteri csomagot, ami a Minaret Hotelbe szólt. A személyzet udvarias, vidám mosolygós, a vendég kívánságát lesik. A szoba tiszta szép kilátással. Étkezés változatos és finom volt. A szilveszteri programok szervezése és megvalósítása is jó volt.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ideális hely a nevezetességek felfedezéséhez.A személyzet kedves,segítőkész.A szoba kellemes,a fürdőszoba helyhiány miatt szűkös.
A reggeli bőséges ,kategóriájának megfelelő.A vacsora a hotel Unikornisban 2-3 leves választék, 6-8 második ,3 savanyúság,befőtt és sütemény ami nagy részben finom is volt.Máskor is szívesen választanám ezt a hotelt.

Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.000 - 18.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.10.31-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

EgerX