Sanettga: Egerben nem csalódtunk, a szállodában igen - Park Hotel Minaret Eger

Park Hotel Minaret Eger értékelése
28. helyezett a 165 egri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Egerben nem csalódtunk, a szállodában igen

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
A központi elhelyezkedés miatt választottuk ezt a szállodát, ebben az egyben nem is okozott csalódást, de a három csillagos szinttől igen messze van. Valaha szebb napokat látott, mostanra elhasználódott, itt-ott kopottas. Ezzel nem is lenne gond, a tisztaság hiánya viszont kiábrándító. A szobánk nem tudom, mikor volt utoljára takarítva, mocskos, foltos padlószőnyeg,az ágy alatt szemét, foltos, pohárnyomos éjjeliszekrény. Az ágynemű szerencsére tiszta volt, a párnának nehezen nevezhető lapos valami viszont elég kényelmetlen. A fürdőszoba kritikán aluli, masszív csatornaszag, gusztustalan zuhanyfüggöny, a wc a papírt sem öblítette le, a wc is és a csapok is vastagon vízkövesek.
A reggeli választék elfogadható, viszont a péksütemények, kenyér egy része kilenckor már keményre volt száradva, gyanítom nem lehetett friss korábban sem. Vacsorára egy másik étterembe/szállodába kellett átsétálni. Ott este nyolcig lehetett vacsorázni, ezt mondjuk a visszaigazolásban megemlítették volna.
Egy éjszakára ki lehetett bírni, hosszabb ideig nem szívesen maradtunk volna.

Ennyire tetszett: Gyenge

Park Hotel Minaret Eger
3300 Eger
Knézich Károly u. 2.

2019. október 8.
A kényelemmel kapcsolatban. Személyesen beszéltem a recepcióssal, hogy minél kevesebb lépcsőzéssel lehessen elérni a szobát. Aranyosan segítőkész volt. Érkezéskor tudtuk meg, hogy a tetőtérben kaptunk szobát. Ez ölön aluli volt, mert a műtétem miatt a lépcsőzés még nem megy, csak nagy...

2019. október 5.
Nagyon jó elhelyezkedés, az ablakból ráláttunk a várra. Kiváló ár/érték arány. A reggeli és a vacsora is nagyon finom volt, bőséges választékkal. Szívesen megyünk máskor is.

2019. szeptember 15.
A Minaret Hotelt 3*-ként hirdetik, ami valójában csillag nélküli!!! Ráadásul náluk szeptember 30-ig főidényes felárral!Törölközőt, poharat csak külön 3x-i kérésre kaptunk. A tusfürdő szinte 90%-a víz volt.A csaptelep, valamint a kapaszkodó rozsdás,a légkondi csak zúg nem hűt,a fürdőszobai...

Park Hotel Minaret, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Kihagyhatatlan óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Őszi kikapcsolódás Eger szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-08 - 2019-12-20
 - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-24 - 2021-04-14