krisboss: Egerben ide menjetek - Hotel Unicornis Eger

10. helyezett a 165 egri szállás közül

Egerben ide menjetek

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jó véleménnyel vagyunk a szállodáról, és nagyon színvonalas az épület és minden szolgáltatás, csak ajánlani merem bárkinek is, és nagyon szívesen visszatérek ha úgy alakul. Semmit nem tudok mondani, amibe bele lehetne "kötni", tényleg minden tökéletes volt. Kicsit talán a fűtés volt sok, de lehetett szellőztetni és egyébként a konvektoron is lehetett volna állítani, csak nem foglalkoztunk vele, na de inkább meleg legyen, mint hideg. Nem volt nagy a wellness rész, de nagyon hangulatos volt. Nekem az egész hely pozitív csalódás volt, nem számítottam ilyen magas színvonalra. Rengetegféle ételből lehetett választani, legalább 6 fajta volt és nagyon ízletes. A szoba is szép, rendezett és tiszta volt, a fürdőszobában infra lámpa is volt, ilyennel eddig még sehol nem találkoztam. Kértünk a szobába babaágyat és szó nélkül adtak mellé még baba fürdető kádat is. Nagyon szuper helyen van a szálloda, a vár lábánál. A recepció mellett még újságot és könyvet is lehetett vásárolni, ebből is látszik, hogy mindenre gondolnak. Nagyon jól éreztük magunkat, ha valaki Egerbe megy itt szálljon meg mindenképp, szuper hely.

Szeretnéd követni krisboss felhasználót?    Igen

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. december 13.
Nagyon közel van mindenhez. Finom és bőséges az étkezési menüsor. A szállásadók segítőkészek voltak. A déli menüs étkezés is megfelelő volt. A főnök úr még a saját gyümölcspálinkáját is ajánlotta reggelente a vendégeknek kóstolásra.

2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.

2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át...

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-03-31
 - Napi ár reggelis ellátással
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-24 - 2021-07-24
 - Édes pihenés az egri vár lábánál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-12-20