Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

2. helyezett a 162 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már több éve járunk ide és nagyon szeretjük a szállodát. Kedvese a személyzet minden téren. A recepción és az előzetes bejelentkezés alkalmával is mindig kielégítik az igényeinket. Minden alkalommal ugyan azt a szobát kérjük és meg is kapjuk. A vellness részleg lehetne nagyobb, több fürdési lehetőséggel, de összességében jó a szálláshely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Többször voltunk a szálloda vendégei! Már kétszer ünnepeltük együtt a szivesztert és köszöntöttük az új évet! ! Számunkra nagyon kellemes hely! A félpanzió bőséges,finom, a felszolgálók nagyon kedvesek,nemkülönben a recepció munkatársai! Szinte családias a szálloda légköre! A városközpont párperc sétával elérhető! Az egrivár, a Minaret stb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Masodszor latogattuk meg Eger varosat es csak azt bantuk,hogy elso alkalommal nem az Unicornis szallodat valasztottuk. Mindennel meg voltunk elegedve,a szemelyzet nagyon kedves es szolgalatkesz,az apartmanban voltunk szallasolva,ami nagyon kenyelmes es tiszta volt. A szalloda fekvese nagyon idealis azok szamara is, akik varoslatogatas celjabol mennek Egerbe(mi azert voltunk )kozponti fekvese miatt minden nevezetesseg kozel volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Nagyon jó helyen van! A vár a Dobó tér 5 perc sétával megközelíthető. A többi látnivaló is max. 15 perc séta. Ellátás szuper mind a mennyiséget mind a minőséget beleértve. Kiszolgálásra nem lehet panaszom úgy mond mindig kéznél volt valaki. A masszázst is kipróbáltam nagyon szuper és felüdítő volt! Szoba célnak meg felelt elég kényelmes volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel minden szolgálatával nagyon meg voltunk elégedve,ajánlom másoknak is! Ha módunk,és egészségünk engedi máskor is ezt a szálláshelyet választjuk! Város egyik legpatinásabb szálláshelye,az étterme ,a kiszolgálok kedvesek. A város nevezetességei is a Hotel közelében vannak,könnyen megközelíthető. Minden nap a szálláshelyről indultunk el ,és oda tértünk vissza a program végeztével!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Eger városa megismeréséhez a lehetö legjobb szállodát választottuk! A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a tetötéri szobákból. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták és tágasak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Már kétszer választottuk a szállodát pihenésünk helyszínéül. A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a 212-es szobából a várra. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták, hajszárítóval felszereltek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Minden remek volt, biztos, hogy még visszatérünk. Az elhelyezkedése tökéletes, mindenhez nagyon közel van. Az ételek nagyon finomak. A honlapjuk szerint minden szobában van légkondi, azonban a mienkben nem volt, de szerencsére az időjárás jó volt, végül nem hiányzott! De minden remek volt!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elhelxezkedés kíváló, pár percre a Dobó tértől. A szálloda megkívánna egy felújítást, főleg a közösségi terek. Tiszta, de már nagyon leharcolt. A szoba kényelmes, a személyzet segítőkész, kérésemre azonnal feljöttek és behangolták a TV-t. A 3 ott töltött éjszaka alatt csak külön kérésre vitték el a szemetet egy alkalommal. Az ágyhot hozzá sem nyúltak.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ágyas szobát kértem, de két ágyasat kaptam, ami azzal járt, hogy az ágyról nem lehetett lekelni csak "lemászni", mert a tetőtér belógott. Az ágyak kényelmetlenek, a felszolgálók arcán egy mosolyt nem láttam ezen a szép ünnepen (húsvét). Pozitívum, hogy tiszta és elég jól felszerelt és nagyon jó helyen található, mindenhez közel.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness törölköző biztosításával, törölköző és hajszárító bekészítéssel, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
Akár 1 éjszaka 17.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-sziget használattal, ingyenes és közvetlen átjárással a szomszédos városi strandra
2019.07.01. - 2019.08.14.
Romantik Hotel
3-5 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum és fürdőbelépőkkel, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.15-ig
Hotel Eger & Park
2 nap/1 éjszaka 31.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.11-ig
Hotel Unicornis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

EgerX