Hotel Unicornis Eger ★★★

4,3Ár / érték
4Szolgáltatás
4,4Étkezés
4,7Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hotel Unicornis Eger legnépszerűbb csomagjai

Hotel Unicornis Eger - All Inclusive Light - kikapcsolódás Egerben (min. 2 éj)
All Inclusive Light - kikapcsolódás Egerben
49.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2022.03.31-ig
Hotel Unicornis Eger - Napi ár reggelis ellátással
Napi ár reggelis ellátással
8.999 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2023.07.08-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Panorámás évindító akció Hévízen
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Hotel Unicornis Eger vélemények

2022. január 12.a párjával járt itt
Mi visszatérő vendégek voltunk négy éjszakára a párommal. Teljes ellátásban volt részünk, ami nagyon jó, bőséges választék az étkezésben. egyetlen dolog volt, ami számunkra nem volt reális. A vacsorához lehetett csapolt sört, akár bort is kérni. Mi nem iszunk egyáltalán alkoholt. Viszont szénsavas üdítőt csak tonikot vagy szódát kérhettünk.
4Ár / érték arány
Átlagos 2022. január 8.gyerekekkel járt itt
All inclusive szállást fizettünk, de cserébe egy elég gyenge fél panziót nyújtottak. A vacsora minkét este ugyanaz volt, az előző napi maradékot és az ebéd maradékot rakták ki. Az elvileg korlátlan üdítő fogyasztás nem volt, nem jött meg a szállítmány címen a lift rossz volt, 2emeletet kellett a babakocsit hordozni.
1Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
1Szolgáltatások
1Étkezés
Gyenge 2021. december 6.a párjával járt itt
Mi már voltunk itt azért választotuk akkor minden jó volt. Most az ételekkel volt problémánk. Két éjszakát töltöttünk a szállodában de avacsoránál nem volt kellő választás az ételek hidegek voltak és szinte ugyan az mint előző vacsoránál. A reggelinél csak a kávé automata volt jó, az ételek szintén hasonlóan nem volt választék. Csalódtunk a szállodákban nagyot romlott a színvonal.
2Tisztaság
2Szolgáltatások
1Étkezés
2021. november 25.egyedül járt itt
A szállás jó volt csak az ágy nagyon gödrös, nem lehet mélyen aludni. Étterem felszereltsége kiváló, személyzet udvarias barátságos,azon törekedik minél jobban érezze magát a vendég. Tisztaságra nem lehet panasz, a takarító személyzet becsületes munkát végzett.
4Ár / érték arány
4Elhelyezkedés
Átlagos 2021. október 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda központi helyen fekszik, gyalog kellemes sétával megközelíthető a Belváros számos jelentősebb pontja. Az egész szálloda szebb napokat élhetett meg valamikor - a szobák berendezése kicsit avitt, de a mérete (két légtér / családi szobaként) kellemes volt. A fürdőszoba mérete is rendben, sajnos nem tudtuk hova akasztani a fürdőruhákat, plusz vizes törülközőket.
4Személyzet
2Ár / érték arány
3Étkezés
Gyenge 2021. október 6.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés jó, közel van mindenhez. A szoba tágas. A fürdőszoba viszont le volt amortizálódva. Celluxszal rögzített zuhanytálca takaró, repedt mosdó, ráadásul folyt is valahol, a WC papírtartó leszakadva. Valaha jobb időket látott, de a felújítást elkerülte a mi fürdőszobánk. A Wellnes jakuzzi nem működött.
3Személyzet
3Ár / érték arány
2021. október 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda remek elhelyezkedésű, minden ott van a közelben. A szobánk a tetőtérben volt, ahonnan gyakorlatilag a tetőn és néhány fa koronáján kívül mást nem lehetett látni. A fiamékkal voltunk, az ő szobájuk tágasabb volt a 2. emeleten és gyönyörű kilátás volt a várra. (A két szoba ára ugyan annyi volt.
4Személyzet
4Szolgáltatások
Gyenge 2021. szeptember 21.barátokkal járt itt
A szobát all inclusive-re hirdették (amiben 25perces masszázs tartozott) megérkezésünkkor közölték a masszőr lebetegedett helyette kis vonatos városnézés lesz a végén ez is elmaradt. Az ágy recsegett a kényelmetlen alvásra alkalmatlan volt. A törölközőt nem cserélték a tusolónak nem volt tartója (törött volt). A délutáni (kényeztetés) süteményt vagy kávét könyörögni kellett.
3Személyzet
3Ár / érték arány
1Kényelem
1Szolgáltatások
3Elhelyezkedés
2021. szeptember 15.a párjával járt itt
A szállodában mindenki nagyon kedvesen fogadott minket és végig kedvesek is maradtak. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás nagyon jó volt. A szoba szépen be volt rendezve, egyedül a fürdőszoba hagyott egy kis kívánni valót (a zuhanyzóban a zuhanytartó le volt törve, a zuhanyrózsát ki kellett volna cserélni.
Kiváló 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Gyönyörű hely Nagyon kedves személyzet, az ételek bőségesek a szoba tiszta ami a lényeg nagyon kényelmes ágy. Árba tökéletes ! Kitűnő a wellness részleg ! Csak ajánlani tudom !
5Tisztaság
5Kényelem
84 értékelés / 9 oldalon
Hotel Unicornis Eger a térképen
3300 EgerDr. Hibay Károly u. 2.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 40 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink