Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

8. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora? ! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk, gondolom, másnap felmelegítve.
Válasz az értékelésre - 2019. november 13.
Kedves Hajnal Tiborné!

Köszönjük szépen értékelését és visszajelzését, melyet továbbítunk a Vezetőség részére kivizsgálásra.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak hozzánk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
sajnos mikor a szálodába értünk nem találták a foglalásom pedig már a fele ki volt fizetve de még nekik ált feljebb tiszta flegmák voltak. A szobába legalább negyven fok volt és hiába tetük le a készüléket nulára ugyan ugy fütött. Az ablakot nem lehetett ki nyitni mert nem volt szunyoghálló és percenként tIz poloska jött be.
Válasz az értékelésre - 2019. november 11.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését, a fűtésszabályzó rendszer beállításában Kollégáink készséggel állnak rendelkezésre, bízunk benne, hogy jelezték részünkre a felmerült problémát.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A fürdőszoba már felujitásra szorul ( csapok, zuhanytálca, világitás).
A párnák is nagyon kényelmetlenek (durván csomós a töltetük).
Az ablakokra szunyogháló kellene a bogarak ellen.
Az ellátás kiváló és a személyzet is nagyon udvarias volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Kedves József!

Köszönjük szépen értékelését és építő jellegű észrevételeit, melyeket igyekszünk a közeljövőben javítani.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 2.
Kedves Ruzáné Dabasi Ágnes!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, az ágyaink/matracaink lecserélése folyamatban van, így bízunk benne, hogy egy következő alkalommal pihentetőbb lesz az itt tartózkodásuk.

Minden jót kívánunk!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel felújításra szorul,de ezt meg is kezdték. Kisebb dolgokra kellene jobban figyelni ami bosszantóak. Az erkélyünk szemetes volt,de mikor kértük azonnal letakarították. A szemetesnek nincs fedele,az egész apartman kissé lelakott,az ágyak borzalmas kényelmetlenek. Nem volt fogas és takarítást kérünk tábla,így külön kellett kérni hogy vigyék ki a szemetet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Kellemes nyugott városka,sok látnivalóval,több érdekességgel átlagos rendezvénnyel és ami még nagyon jó ,hogy nem találkoztunk szúnyogokkal, legyekkel.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 5.
Kedves Hajnalka !

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, bízunk benne, hogy a jövőben ismét találkozunk!

Minden jót kívánunk!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ár/érték arányban kiváló hely, a szoba és a wellness tiszta, kényelmes. Az elhelyezkedése remek, pár perc sétával majdnem minden elérhető. A reggeli és a vacsora bőséges és kiváló volt, a személyzet pedig mindig segítőkész és kedves. Legközelebb is szívesen szállunk meg itt! :)
Válasz az értékelésre - 2019. július 24.
Kedves Szilvia!
Köszönjük szépen, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, örömmel olvastuk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.
Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már több éve járunk ide és nagyon szeretjük a szállodát. Kedvese a személyzet minden téren. A recepción és az előzetes bejelentkezés alkalmával is mindig kielégítik az igényeinket. Minden alkalommal ugyan azt a szobát kérjük és meg is kapjuk. A vellness részleg lehetne nagyobb, több fürdési lehetőséggel, de összességében jó a szálláshely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Többször voltunk a szálloda vendégei! Már kétszer ünnepeltük együtt a szivesztert és köszöntöttük az új évet! ! Számunkra nagyon kellemes hely! A félpanzió bőséges,finom, a felszolgálók nagyon kedvesek,nemkülönben a recepció munkatársai! Szinte családias a szálloda légköre! A városközpont párperc sétával elérhető! Az egrivár, a Minaret stb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Masodszor latogattuk meg Eger varosat es csak azt bantuk,hogy elso alkalommal nem az Unicornis szallodat valasztottuk. Mindennel meg voltunk elegedve,a szemelyzet nagyon kedves es szolgalatkesz,az apartmanban voltunk szallasolva,ami nagyon kenyelmes es tiszta volt. A szalloda fekvese nagyon idealis azok szamara is, akik varoslatogatas celjabol mennek Egerbe(mi azert voltunk )kozponti fekvese miatt minden nevezetesseg kozel volt.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Unicornis
4 nap/3 éjszaka 29.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, wellness-részleg használattal, tombolával, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Érvényes: 2020.11.16-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.16-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.07-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX