napsugár2: jó időtöltés 2 napra - Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger értékelése
2. helyezett a 163 egri szállás közül

jó időtöltés 2 napra

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Kellemes nyugott városka,sok látnivalóval,több érdekességgel átlagos rendezvénnyel és ami még nagyon jó ,hogy nem találkoztunk szúnyogokkal, legyekkel.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni napsugár2 felhasználót?    Igen

2019. augusztus 5. - Hotel Unicornis válasza napsugár2 értékelésére:
Kedves Hajnalka !

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, bízunk benne, hogy a jövőben ismét találkozunk!

Minden jót kívánunk!
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)
Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. augusztus 6.
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.

2019. augusztus 3.
A hotel felújításra szorul,de ezt meg is kezdték.Kisebb dolgokra kellene jobban figyelni ami bosszantóak.Az erkélyünk szemetes volt,de mikor kértük azonnal letakarították.A szemetesnek nincs fedele,az egész apartman kissé lelakott,az ágyak borzalmas kényelmetlenek.Nem volt fogas és takarítást...

2019. július 12.
Ár/érték arányban kiváló hely, a szoba és a wellness tiszta, kényelmes. Az elhelyezkedése remek, pár perc sétával majdnem minden elérhető. A reggeli és a vacsora bőséges és kiváló volt, a személyzet pedig mindig segítőkész és kedves. Legközelebb is szívesen szállunk meg itt! :)

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, wellness-részleg használattal, tombolával, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Édes pihenés az egri vár lábánál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20