k.kegyed: Pihentető hétvége - Hotel Unicornis Eger

2. helyezett a 163 egri szállás közül

Pihentető hétvége

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.

Ennyire tetszett: Átlagos
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni k.kegyed felhasználót?    Igen

2019. szeptember 2. - Hotel Unicornis válasza k.kegyed értékelésére:
Kedves Ruzáné Dabasi Ágnes!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, az ágyaink/matracaink lecserélése folyamatban van, így bízunk benne, hogy egy következő alkalommal pihentetőbb lesz az itt tartózkodásuk.

Minden jót kívánunk!
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)
Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. augusztus 3.
A hotel felújításra szorul,de ezt meg is kezdték.Kisebb dolgokra kellene jobban figyelni ami bosszantóak.Az erkélyünk szemetes volt,de mikor kértük azonnal letakarították.A szemetesnek nincs fedele,az egész apartman kissé lelakott,az ágyak borzalmas kényelmetlenek.Nem volt fogas és takarítást...

2019. július 18.
Kellemes nyugott városka,sok látnivalóval,több érdekességgel átlagos rendezvénnyel és ami még nagyon jó ,hogy nem találkoztunk szúnyogokkal, legyekkel.

2019. július 12.
Ár/érték arányban kiváló hely, a szoba és a wellness tiszta, kényelmes. Az elhelyezkedése remek, pár perc sétával majdnem minden elérhető. A reggeli és a vacsora bőséges és kiváló volt, a személyzet pedig mindig segítőkész és kedves. Legközelebb is szívesen szállunk meg itt! :)

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, wellness-részleg használattal, tombolával, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Édes pihenés az egri vár lábánál (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20