Kanyok: Eger és környéke a Bükkben csodálatos. - Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger értékelése
8. helyezett a 165 egri szállás közül

Eger és környéke a Bükkben csodálatos.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A fürdőszoba már felujitásra szorul ( csapok, zuhanytálca, világitás).
A párnák is nagyon kényelmetlenek (durván csomós a töltetük).
Az ablakokra szunyogháló kellene a bogarak ellen.
Az ellátás kiváló és a személyzet is nagyon udvarias volt.

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet:
Tisztaság: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Kanyok felhasználót?    Igen

2019. október 30. - Hotel Unicornis válasza Kanyok értékelésére:
Kedves József!

Köszönjük szépen értékelését és építő jellegű észrevételeit, melyeket igyekszünk a közeljövőben javítani.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)
Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora?! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk,...

2019. október 24.
sajnos mikor a szálodába értünk nem találták a foglalásom pedig már a fele ki volt fizetve de még nekik ált feljebb tiszta flegmák voltak. A szobába legalább negyven fok volt és hiába tetük le a készüléket nulára ugyan ugy fütött.Az ablakot nem lehetett ki nyitni mert nem volt szunyoghálló és...

2019. augusztus 6.
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi feltöltődés a belváros szívében (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, wellness-részleg használattal, tombolával, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Napi ár reggelis ellátással
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-24 - 2021-05-07