szépnapok: Hotel Unicornis - Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger értékelése
4. helyezett a 167 egri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hotel Unicornis

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
sajnos mikor a szálodába értünk nem találták a foglalásom pedig már a fele ki volt fizetve de még nekik ált feljebb tiszta flegmák voltak. A szobába legalább negyven fok volt és hiába tetük le a készüléket nulára ugyan ugy fütött.Az ablakot nem lehetett ki nyitni mert nem volt szunyoghálló és percenként tIz poloska jött be.A klimát is ki kapcsolták holot tudták hogy milyen meleg van. A parkolásért is napi ezer forintott kértek holot a leirásba ami a szobába volt ingyenes volt.Az étkezés nagyon finom volt meg az ottani személyzet is nagyon kedves volt.A tisztaság nagyjábol meg felelt de pl vécépapir tartó se volt.

Ennyire tetszett: Gyenge
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni szépnapok felhasználót?    Igen

2019. november 11. - Hotel Unicornis válasza szépnapok értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését, a fűtésszabályzó rendszer beállításában Kollégáink készséggel állnak rendelkezésre, bízunk benne, hogy jelezték részünkre a felmerült problémát.
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)
Hotel Unicornis Eger
3300 Eger
Hibay Károly u. 2.

2020. július 17.
Meg voltunk elégedve a szolgáltatással.A reggeli bőséges volt.A szoba bár nem volt nagy ,nekünk tökéletesen megfelelt arra a pár napra.Az apróbb problémákat nem írom le,mert összességében jónak itéltük a szállást.A személyzet kedves és udvarias volt.Csak ajánlani tudjuk másoknak is.

2020. július 15.
Remek három éjszakát töltöttünk itt el.Mikor beléptünk, olyan tágas szoba fogadott minket, hogy alig hittük el, hogy ezt rendeltük. Mindent megtaláltunk benne, amit kerestünk. Mivel az idő kezdetben hűvösen indult, sokat sétáltunk kulturális programokat keresve, melyhez jó kiindulás volt a...

2020. február 24.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, Eger csodálatos. A szállodában csend volt, kicsitt kopott a hangulata de jól pihentünk. A reggeli és vacsora az ár-érték aránynak messze megfelelt.

Hotel Unicornis, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Páratlan pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-20
 - Napi ár reggelis ellátással
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-24 - 2022-03-15
 - Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató Mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02