Invest Apartmanok Eger

Invest Apartmanok Eger
Invest Apartmanok EgerInvest Apartmanok Eger
Invest Apartmanok EgerInvest Apartmanok Eger

Invest Apartmanok Eger bemutatkozása

Az Invest Apartmanok Eger belvárosának közelében, olyan híres látnivalók szomszédságában található, mint a Termálfürdő, az Eger Kastély & Múzeum és az Ortodox Zsinagóga. Kényelmes, a modern kor elvárásainak megfelelő apartmanjaiban kisebb és nagyobb családok, baráti társaságok is zavartalanul pihenhetnek, de sportpályáival és fitnesztermével a mozgás szerelmeseit is messzemenőkig ki tudja szolgálni.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Invest Apartmanok Eger vélemények

2019. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Elégedett vagyok a szállással. Szép kilátás van a városra. Rendkívül kényelmes az apartman. A személyzet nagyon kedves. Meglepett a szállás felszereltsége, a tisztasága és a vendégváró bor. Csendes helyen voltunk és jó volt a főváros zajától távol eltölteni pár napot! Legközelebb a család többi tagját is magunkkal visszük.
Kiváló 2018. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Az apartman gyönyörű helyen van, este jó volt kihűlni a teraszra, nézni a várost és hallgatni a csendet. Parkolóhely bőven volt, a biztonsági őrök folyamatosan jártak egész éjjel. A szobák tiszták voltak és a konyha felszerelése is megfelelő volt.
Kiváló 2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csendes,nyugodt környezet és friss levegő,hiszen a hegy tetején helyezkedik el az apartman. Telán ami furcsa volt,hogy bolt a közelben sehol nincs,le kell menni a hegyről,ha be kell vásárolni. Szobák egyszerűek,de kellemesek. Gyerekekkel is nagyon jól el lehet ott lenni és ők is élveztek minden percet.
Bármikor vissza mennénk a családdal,reméljük lesz rá alkalom.
Kiváló 2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttem családommal Egerben. Az apartman kényelmes, szép, igényes volt. Közel van a központhoz, a fürdő is pár perces sétával elérhető. Biztonságosnak éreztem a helyet, közvetlen az apartman mellett tudtam parkolni. Minden szobában van televízió, de a wifi gyenge.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Eger gyönyörű történelmi város.A szállás jó volt,győnyörű kilátással.A várost,illetve kiemelt környékét sikerült megnéznünk.Szeretnénk jövőre újra visszatérni.
2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
Elégedett vagyok a szállással , csodás helyen van . Rendkívül kényelmes szállás. 2 zuhanyzó, tv minden szobába , szekrények amelyekbe bepakolhattunk, nem kellett az ott tartózkodás ideje alatt végig bőröndbe tartani a ruhát. A recepciós hölgy kedves, segítőkész volt velünk . Közel van a város központ.
2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Az aparman nagyon jó elrendezésű, kiváló, hogy két fürdőszoba állt rendelkezésünkre. A felszereltséggel teljesen elégedettek voltunk, a padló kicsit porosan fogadott bennünket, egy felmosással kellett kezdenünk, de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat. A sportcentrum közelsége is kedvünkre volt, és az árakkal is nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
A szoba higiéniája nagyon rossz volt. Poros volt minden, a bútorok sem voltak áttörölve. Az apartmanban a szennyszag nagyon erősen érződött nem oldották meg a problémát. A kilátás gyönyörű. Az apartman amúgy szép, jó felszereltségű csak a higiénia nagy hiánya az baj.A szobában wifi nincs pedig a hirdetésben úgy volt.
Átlagos 2015. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Az apartman elhelyezkedése nagyon jó, szép kilátással és közel a központhoz (várhoz). A személyzet segítőkész és kedves volt. A takarítással illetve tisztasággal volt némi gondunk: a padló elég koszos maradt (ehhez képest a fürdő szép volt) és a kárpitozott székeket vagy cserélni vagy takarítani kellene. . .
2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Kicsit távolabb a város nyüzsgésétől, csendes, nyugodt környezetben jól éreztük magunkat az apartmanban, a szoba tágas, a konyha is nagy és jól felszerelt, a fürdőszoba tökéletes volt. Minden tökéletesen tiszta. Szép a kilátás, a személyzet segítőkész, és barátságos. Mi az "Egri randevú" csomagot kértük, és a csomag tartalmát teljesen igénybe tudtuk venni.