Eger és környéke
3,5
a 181 egri szállás közül
Panzió minősítés alatt, Szálloda minősítés alatt

János Vitéz Panzió Eger bemutatkozása

A János Vitéz Panzió, amely Eger Felnémeti városrészén, a település egyetlen gólyafészke mellett található, 2012 májusában nyitotta meg újra kapuit a vendégek előtt. 9 igényesen berendezett, kényelmes szobája mindenki számára remek kiindulópontot nyújthat a város és a környék felderítéséhez.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

János Vitéz Panzió Eger vélemények

Szörnyű 2020. április 23.gyerekekkel járt itt
A tulajok baratsagtalanok, minden lepest figyelnek, ki hova mikor megy, mikor jon. Bejarkalnak a szobakba, a vendeg tudta nelkul. Az etkezesnel szamlat sosem adnak. Mindenbe talalnak valami kifogast, csak hogy belekothessenek az emberbe. Ar mar erkezeskor valtozott, ami a hirdetesukben nem is szerepel. Cigaretta csikekkel van tele a parkolo resze, es kutyakakaval.
Gyenge 2015. február 6.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek! A telefonos egyeztetés nehézkes volt. Nem lehetett elérni a recepciós hölgyet. Megérkezésünkor az őrzött parkoló helyett egy eltolható motoros zárral beakasztott kapu várt minket. A recepciós hölgy kedves nagyon,de a fogápolásra sokat nem add. A vacsora finom volt,igaz kicsit jobban átsült a kelleténél.
Kiváló 2015. január 18.a párjával járt itt
2015 01. 14-én érkeztünk a panzióba a párommal. A Recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott, felkisért a szobánkba. A szoba tiszta és barátságos , A reggeli és a vacsora bőséges és finom volt ,üdvözlő italként egy üveg finom pezsgőt kaptunk. Két éjszakát töltöttünk a Panzióban.
A belvárosba busszal mentünk /a megálló közel a panzióhoz/.
Ha Egerbe megyünk akkor ismételten idejövünk.
2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Remek ár/érték arányú panzió. Félpanzióval ennyiért Egerben nem sok szálláshely van. Autóval érdemes menni, utána busszal lehet a városba jutni (buszmegálló 150 m-re), már ha borokat akarunk kóstolni. A szobák jók voltak kényelmes ággyal, külön pont, hogy fél kilenctől van reggeli, nem kell korán kelni, valamint a korlátlan borfogyasztás sem mellékes. Vissza fogunk jönni.
2014. július 15.a párjával járt itt
Két éjszakát és két napot töltöttünk a panzióban. Kedves fogadtatás tiszta kényelmes szoba remek konyha mindenek felett a személyzett profizmusa amit vendéglátás cimen összegeznék.
A panzió elhelyezkedése foglaláskor tudott volt Nálunk ez nem okozott problémát nyugalom és komfort midenért kárpótolt bennünket,ha Egerben járunk vissza térünk.
János Vitéz Panzió Eger - Külső képJános Vitéz Panzió Eger - Belső
2014. április 19.barátokkal járt itt
2014. áprilisában töltöttünk el 3 napot, egy baráti házaspárral a fogadóban. Az épület szép, az étterem, a szobák ízlésesen berendezettek, éppen olyanok voltak, mint amilyenek a honlapukon megjelenő képek alapján elnyerték a tetszésünket. Szívélyes, mosolygós személyzet kényeztetett minket választékos, kitűnő ételekkel, hatalmas adagokkal, finom borokkal, pezsgővel, masszázzsal. Családias hangulatú fogadó, szolgáltatásuk megéri az árát.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Az első rossz benyomások után, (a szoba a zajos főútra néz, kissé megvárakoztattak )pár kellemes napot töltöttünk Egerben ahova ugyan busszal jártunk be de elég jó volt a közlekedés. A személyzet kedvességgel pótolta a szállás hiányait. Őszeségében egy jó ár/értékarányos turista szállás. Innen minden elérhető.
2013. május 17.a párjával járt itt
Azért adtam ezt címet,mert egy kicsit félrevezetően egri szálláshelyként szerepel minden ajánlatban ,viszont nem Egerben van ,hanem Felnémetiben! Az étteremben nem mindég volt kellő meleg. A reggeli nem valami változatos,de finom volt. A vacsora bőséges és ízletes volt. A borok finomak voltak.
Átlagos 2013. május 3.barátokkal járt itt
Első benyomásra családias hangulatú panzió, nem Egerben, mint reklámozza magát, hanem Felnémetiben! A szobákban kérés ellenére, 3 nap után sem cserélték ki a kiégett villanykörtét. A fürdőszobában is csak egy 25W-os pislákolt. Éjszaka betörtek a szobánkba. Az egész panzióban zavaró, átható zsírszag volt.