vary51

vary51 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.11
Utoljára itt2019.03.08

Szörnyű 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
2013. szept. 09. -13. között vettük igénybe barátainkkal a kuponos(RETRO csomag) lehetőséget,amit már januárban kifizettünk. Először is kikérem magamnak a RETRO szó ledegradálását,mert ez
a korunk miatt számunkra nagyon sok kellemes emléket takaró szó nem koszt,mocskot és egyáltalán negatív dolgokat jelent,mint amilyeneket mi is tapasztaltunk.
Szörnyű 2018. február 13.a párjával járt itt
Most voltunk itt 4-szer, de most UTOLJÁRA! ! ! Sajnos a tulajdonos váltás nem tett jót a hotelnek. Teljes lepusztulás felé halad. Kaptunk egy olyan szobát (111-s KERÜLJÉTEK) ami a minimális feltételeknek sem felel meg. Telefonnak csak a helye,ha vmi kell séta a recepcíóra.
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Harkany Harkány - Park Hotel Harkany Harkány -
Gyenge 2015. július 15.a párjával járt itt
Értékelhetetlen és érthetetlen ahogy ezt a jobb sorsra érdemes helyet tehetségtelen,érdektelen módon lezüllesztik. Érkezéskor minimális infó a szoba kicsi és meleg hütőszekrény nincs. A vacsora 3 féladagos menűből (egyébként izletes ) de ne hogy már a másik levest merjem kérni! Első reggeli svédasztalos , elmegy de szegényes.
Felhasználó fényképei:
Szent Hubertus Panzió Parádsasvár -