Hosszú hétvége

Kedves Vendégház EgerKedves Vendégház Eger a térképen

2024. márciusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. március 20.
Pár napra kerestünk szállást a testvéremékkel, direkt nem szállodába, mert rokonoknál voltunk napközben, igy csak aludni jártunk a szállásra.
Egy elég meredek külső képcsőn kellett felmenni a szobákhoz, nagyon kellett figyelni, főleg bőrönddel, cuccokkal.
Nekünk volt szerencsésebb a szobánk, mert benne volt fürdőszoba, WC. A másik szobához a folyosón volt közös fürdőszoba és a WC egy másik szobával. Szerencsére nem voltak benne vendégek, igy mi voltunk csak a szinten.
Kicsi szoba, még kisebb fürdőszobával.
Sajnos egy fogas sem volt a szobába, tél lévén, a kabátot sem tudtuk felakasztani. Volt ugyan egy szobainas, arra tudtuk rakni, de kényelmesebb lett volna egy fogas a falon.
A másik hiányosság, hogy a zuhanyfülkébe sehová nem lehetett letenni a tusfürdőt, csak a zuhanytálcára, mert nem volt polc benne.
Fűtést csak a klima biztositotta, és hát a nyári paplan ami volt a szobába, elég vékony volt, még szerencse nem vagyok fázós. Az ágy viszont nagyon kényelmes volt.
Összességében elment egynek, de ha szükség lesz legközelebb szállásra, másikat keresünk.
Személyzet:
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Kedves Vendégház további értékelései

2015.08.01
Nagyon rossz tapasztalat... Jól hangzó leírás, azonban kiderül, hogy a zöldövezeti elhelyezkedés azt jelenti, hogy kb. 30 lakótelepi lakásból látnak és hallanak mindent, hiszen ezek ablakai a vendégház udvarára és magára a szobákra néznek. Emellett a szálláshely udvarának végében, egy viszonylag...
Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza