Simonis: Hotel Eger Ködmön - Hotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger értékelése
4. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Eger Ködmön

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Köszönjük a szíves vendéglátást !
Nagyon kedvesek segítőkészek voltak velünk.
Az esti vacsoránál László pincérünk mindent megtett, hogy gasztronómiai kivánságaink teljesüljenek.

Személyzet:

Szeretnéd követni Simonis felhasználót?    Igen

2019. március 25. - Hotel Eger Ködmön válasza Simonis értékelésére:
Kedves István! Köszönjük értékelését, örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve. Reméljük legközelebb is Vendégeink között üdvözölhetjük majd Önöket!
Szőke Krisztina (Hotel Eger Ködmön)
Hotel Eger Ködmön Eger
3300 Eger
Szépasszony-völgy

2019. október 23.
Egy hétvégére érkeztünk. A szállás tiszta, kényelmes, a személyzet végtelenül kedves. Sajnos parkoló nincs elegendő, ha valaki későn érkezik, keresgetni kell. A reggeli választékos, mindenki találhat kedvére valót, a rántottától, a felvágottakon keresztül, a lecsóig. A wellnessrészleget időhiány...

2019. szeptember 23.
Nagyon jó az elhelyezkedése ha valaki a Szépasszonyvölgyben szeretné eltölteni az idejét. Ha a városban, akkor gyalogosan azért messze van. Bolt nincs a közelben, az éttermek dél tájékán nyitnak, erre készülni kell. A lift nyomógombjait szinte lehetetlen megnyomni, érzékelősök vagy mifene és...

2019. június 15.
Nagyon tetszett a szálloda, a szoba tiszta volt és a légkondicionáló működött is, nem csak volt. A svédasztalos reggeli bőséges volt mind választékban, mind mennyiségben. A három fogásos vacsora finom volt, elegendő, és nem menű rendszerű, bármit választhattam bármivel az étlapról. Az italokért...

Hotel Eger Ködmön, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Élmények Egerben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.456,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-20 - 2020-02-29
 - Az első egri wellness éjszaka ajándék (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22