Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger a térképen

Hotel Eger Ködmön Eger értékelése:

9. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Hotel Eger Ködmön Eger képei

Hotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az esküvőnkre kaptuk a szállást lakosztályos szobával. Nagyon tiszta rendezett családias hotel. A wellness egy kicsit kicsi,de a masszás fenséges. Gazdag reggeli a hotelben,szuper bőséges 3 fogásos vacsora a csárdában. A személyzet segítőkész kedves csapat. A borpincék a hoteltől pár percre vannak,igazán jó helyen lévő hotel. Nagyon tetszett jövőre vissza megyünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Egy hétvégére érkeztünk. A szállás tiszta, kényelmes, a személyzet végtelenül kedves. Sajnos parkoló nincs elegendő, ha valaki későn érkezik, keresgetni kell. A reggeli választékos, mindenki találhat kedvére valót, a rántottától, a felvágottakon keresztül, a lecsóig. A wellnessrészleget időhiány miatt nem próbáltuk ki. Összességében nekünk tetszett.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Nagyon jó az elhelyezkedése ha valaki a Szépasszonyvölgyben szeretné eltölteni az idejét. Ha a városban, akkor gyalogosan azért messze van. Bolt nincs a közelben, az éttermek dél tájékán nyitnak, erre készülni kell. A lift nyomógombjait szinte lehetetlen megnyomni, érzékelősök vagy mifene és egyszerűen nem érzékelik az ujjat. A szőnyegpadló foltos.
Válasz az értékelésre - 2020. január 21.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését! Sajnálom, hogy nem kérte recepciós kollégáink segítségét, mert például szívesen adtak volna tájékoztatást a közelben lévő boltokról. Minden szobában a kulcskártyával működik az áram biztonsági okokból.
Az ételérzékenységet felszolgáló kollégáinknak szükséges jelezni, akik készséggel segítenek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Nagyon tetszett a szálloda, a szoba tiszta volt és a légkondicionáló működött is, nem csak volt. A svédasztalos reggeli bőséges volt mind választékban, mind mennyiségben. A három fogásos vacsora finom volt, elegendő, és nem menű rendszerű, bármit választhattam bármivel az étlapról. Az italokért kellett fizetni de az árak a földön maradtak.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Köszönjük az értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Szeretettel várjuk vissza Önöket.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A szállás nagyon tiszta, kényelmes, nagyon jó, hogy három lépésre vannak a pincék. Viszont a wellness részleg kicsi, és a "pezsgőfürdő élményekkel"-ben nincs pezsgés és még hideg is. A reggeli választéka kicsi. Jó kis hotel, de nem négycsillagos.
Válasz az értékelésre - 2020. január 21.
Köszönjük értékelését! Sajnáljuk a kellemetlenséget. Igyekszünk minden igényt kielégíteni, azonban az egyéni preferenciák eltérőek lehetnek.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Köszönjük a szíves vendéglátást !
Nagyon kedvesek segítőkészek voltak velünk.
Az esti vacsoránál László pincérünk mindent megtett, hogy gasztronómiai kivánságaink teljesüljenek.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Kedves István! Köszönjük értékelését, örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve. Reméljük legközelebb is Vendégeink között üdvözölhetjük majd Önöket!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A szálloda tisztasága nagyon jó volt. Szenteste a vacsoránál az étel választék kevés volt. Az ételek finomak voltak. A személyzet és a felszolgálok udvariasak voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. január 10.
Kedves Vendégünk!

Örömmel fogadtuk értékelését, reméljük visszatérnek hozzánk. Örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
A szálloda elhelyezkedése jó egy problémás dolog van ,hogy a parkolás nem megoldott (kevés parkoló a szálloda előtt és az udvaron).A vacsora a szemközti csárdában az étel minősége jó azonban az italok árai magasabbak mint a szálloda minibárjában szerintünk ez nem helyes.A személyzet nagyon kedves , segítőkészek maximálisan meg voltunk elégedve.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Nagyon szép helyen van a szálloda. A személyzet nagyon készséges,szépen berendezett, tiszta szálloda. Az ételek finomak és bőségesek. A szoba csendes, jól szigetelt. A légkondi benne van a szoba árában. A kinti jakusit nagy élmény volt használni. Mindenkinek nagyon ajánlom. Tökéletes kikapcsolodást nyújt. Ha tehetem máskor is foglalok szállást náluk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
A szállás remek volt, személyzet kedves és segítőkész! A hozzá tartozó étterem fogásai nagyon ízletesek és kiadós adagok voltak. Elhelyezkedése a legjobb helyen!
Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Köszönjük az értékelést .

Hotel Eger Ködmön
4 nap/3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.05.29-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel vagy borral, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.23. - 2020.12.29.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.055 - 21.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Panoráma
2-4 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

EgerX