Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger a térképen

Hotel Eger Ködmön Eger értékelése:

4. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Hotel Eger Ködmön Eger képei

Hotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Egy hétvégére érkeztünk. A szállás tiszta, kényelmes, a személyzet végtelenül kedves. Sajnos parkoló nincs elegendő, ha valaki későn érkezik, keresgetni kell. A reggeli választékos, mindenki találhat kedvére valót, a rántottától, a felvágottakon keresztül, a lecsóig. A wellnessrészleget időhiány miatt nem próbáltuk ki. Összességében nekünk tetszett.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Nagyon jó az elhelyezkedése ha valaki a Szépasszonyvölgyben szeretné eltölteni az idejét. Ha a városban, akkor gyalogosan azért messze van. Bolt nincs a közelben, az éttermek dél tájékán nyitnak, erre készülni kell. A lift nyomógombjait szinte lehetetlen megnyomni, érzékelősök vagy mifene és egyszerűen nem érzékelik az ujjat. A szőnyegpadló foltos.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Nagyon tetszett a szálloda, a szoba tiszta volt és a légkondicionáló működött is, nem csak volt. A svédasztalos reggeli bőséges volt mind választékban, mind mennyiségben. A három fogásos vacsora finom volt, elegendő, és nem menű rendszerű, bármit választhattam bármivel az étlapról. Az italokért kellett fizetni de az árak a földön maradtak.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Köszönjük az értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Szeretettel várjuk vissza Önöket.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A szállás nagyon tiszta, kényelmes, nagyon jó, hogy három lépésre vannak a pincék. Viszont a wellness részleg kicsi, és a "pezsgőfürdő élményekkel"-ben nincs pezsgés és még hideg is. A reggeli választéka kicsi. Jó kis hotel, de nem négycsillagos.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Köszönjük a szíves vendéglátást !
Nagyon kedvesek segítőkészek voltak velünk.
Az esti vacsoránál László pincérünk mindent megtett, hogy gasztronómiai kivánságaink teljesüljenek.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Kedves István! Köszönjük értékelését, örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve. Reméljük legközelebb is Vendégeink között üdvözölhetjük majd Önöket!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A szálloda tisztasága nagyon jó volt. Szenteste a vacsoránál az étel választék kevés volt. Az ételek finomak voltak. A személyzet és a felszolgálok udvariasak voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. január 10.
Kedves Vendégünk!

Örömmel fogadtuk értékelését, reméljük visszatérnek hozzánk. Örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
A szálloda elhelyezkedése jó egy problémás dolog van ,hogy a parkolás nem megoldott (kevés parkoló a szálloda előtt és az udvaron).A vacsora a szemközti csárdában az étel minősége jó azonban az italok árai magasabbak mint a szálloda minibárjában szerintünk ez nem helyes.A személyzet nagyon kedves , segítőkészek maximálisan meg voltunk elégedve.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Nagyon szép helyen van a szálloda. A személyzet nagyon készséges,szépen berendezett, tiszta szálloda. Az ételek finomak és bőségesek. A szoba csendes, jól szigetelt. A légkondi benne van a szoba árában. A kinti jakusit nagy élmény volt használni. Mindenkinek nagyon ajánlom. Tökéletes kikapcsolodást nyújt. Ha tehetem máskor is foglalok szállást náluk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
A szállás remek volt, személyzet kedves és segítőkész! A hozzá tartozó étterem fogásai nagyon ízletesek és kiadós adagok voltak. Elhelyezkedése a legjobb helyen!
Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Köszönjük az értékelést .

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Másodszor szálltunk meg itt a a feleségemmel. Most is a maximális kiszolgálást kaptuk, semmi fennakadás vagy egyéb bosszantó dolgok. A személyzet kedves udvarias és készséges! A szobánk kényelmes volt. A Szálloda Szépasszonyvölgy közvetlen szomszédságában fekszik, így a pincék karnyújtásnyira vannak!

Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger Ködmön
2 nap/1 éjszaka 12.456,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Eger környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX