Charlie68: Kis kikapcs a Ködmön Hotelben. - Hotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger értékelése
4. helyezett a 165 egri szállás közül

Kis kikapcs a Ködmön Hotelben.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Nagyon tetszett a szálloda, a szoba tiszta volt és a légkondicionáló működött is, nem csak volt. A svédasztalos reggeli bőséges volt mind választékban, mind mennyiségben. A három fogásos vacsora finom volt, elegendő, és nem menű rendszerű, bármit választhattam bármivel az étlapról. Az italokért kellett fizetni de az árak a földön maradtak.
A pincérek udvariasak és gyorsak voltak, a szakács igen jó, bár a leves az én ízlésemnek egy csöppet sós volt, de ez ízlés kérdése. A masszázs medence nagyon kellemes, strand helyett mi ott tartózkodtunk inkább, általában ketten, úgyhogy tömeg nem volt. Sajnos a jakuzzit nem tudták üzembe helyezni, de gondolom ez is megoldódik pár napon belül. Az ágy nagyon kényelmes volt, jó mélyen aludtam (nem a bor miatt).
Nagyon tetszett, hogy nem akartak mindenáron takarítani, megkérdezték, kérjük-e. A hotel jó helyen van, ha valaki rajong a borokért feltétlenül itt vegyen ki szobát, a minőségi pincészetek pár lépésre vannak innen, és a vendég magukkal a termelőkkel tud beszélgetni a legtöbb esetben. Ilyen borok amúgy közértbe ritkán kaphatók, itt az ár is alacsonyabb és végig lehet kóstolgatni decinként (már aki bírja). Mindenkinek tudom ajánlani, aki egy kicsit ki akar kapcsolódni és pár napra elvonulni a nyüzsgéstől.

Szeretnéd követni Charlie68 felhasználót?    Igen

2019. június 22. - Hotel Eger Ködmön válasza Charlie68 értékelésére:
Köszönjük az értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Szeretettel várjuk vissza Önöket.
Szőke Krisztina (Hotel Eger Ködmön)
Hotel Eger Ködmön Eger
3300 Eger
Szépasszony-völgy

2019. október 23.
Egy hétvégére érkeztünk. A szállás tiszta, kényelmes, a személyzet végtelenül kedves. Sajnos parkoló nincs elegendő, ha valaki későn érkezik, keresgetni kell. A reggeli választékos, mindenki találhat kedvére valót, a rántottától, a felvágottakon keresztül, a lecsóig. A wellnessrészleget időhiány...

2019. szeptember 23.
Nagyon jó az elhelyezkedése ha valaki a Szépasszonyvölgyben szeretné eltölteni az idejét. Ha a városban, akkor gyalogosan azért messze van. Bolt nincs a közelben, az éttermek dél tájékán nyitnak, erre készülni kell. A lift nyomógombjait szinte lehetetlen megnyomni, érzékelősök vagy mifene és...

2019. május 27.
A szállás nagyon tiszta, kényelmes, nagyon jó, hogy három lépésre vannak a pincék. Viszont a wellness részleg kicsi, és a "pezsgőfürdő élményekkel"-ben nincs pezsgés és még hideg is. A reggeli választéka kicsi. Jó kis hotel, de nem négycsillagos.

Hotel Eger Ködmön, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Élmények Egerben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-02-29
 - Az első egri wellness éjszaka ajándék (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22