Felújított, stílusosan az állomás kis épületében.

Lokomotív Tourist Motel EgerLokomotív Tourist Motel Eger a térképen

Kiváló 2014. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. július 28.
Lokomotív szálló stílusosan az állomás épületében. Közelben akár kiránduló buszoknak is található nagy parkoló.
Nagy része felújított, szobákban már síkképernyős TV van.
Többször voltam itt. Mivel egyedül, vagy párban járok, mindig a legszebb szobák jutottak. Szépen berendezett, folyamatosan szerzik az új bútorokat a régiek helyett. Egyszerű berendezés, de nincs elhasználódott benyomás. A szobáimban szép volt a parketta, volt tükör a szekrényen, és volt akasztós rész az ajtónál. Mosdó, zuhany szobákon belül, a WC sajnos nem :(.
Elvileg motel, azaz turistáknak kirándulóknak, munkásoknak, diákoknak. Viszont ehhez a kategóriához itt találtam a legkellemesebb berendezést. A földszinten hűtő és kávéautomata található. A hely régi vasúti tárgyakkal, képekkel van díszítve. A lépcsőház részén hatalmas festett mozdonnyal. A recepciónál nincsenek állandóan, pl éjszaka. A tisztaság makulátlan. De volt szoba, ahol nagyon büdös volt, és nem tudtam vele mit kezdeni. Szuper a szobák világítása. A legtöbb szobából az állomásra látni, ami hangulatos, egy kirándulónak. Azonban volt éjszaka, amikor valamelyik apró szerelvényt elfelejtették kikapcsolni, és egész éjszaka járatta a motort az ablak alatt kb. , mivel forróság volt, nem lehetett az ablakot sem becsukni. Durva volt. Az egyetlen fő hátrány számomra, hogy van szoba, amiben egyetlen konnektor volt, ha a lámpáét levonjuk. Ráadásul ez 2 főre, amikor nekem is min. 2 kéne.
A dolgokat intéző + recepciós srác, és a délelőttönként megjelenő takarító stb. hölgy tündér.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Átlagos