melon
222021
Felfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

melon adatlapja

Regisztráció2014.05.28
Utoljára itt2017.09.03

Átlagos 2014. július 25.családjával járt itt
Már sokszor jártunk itt, de igyekszem az utolsóra szorítkozni. Tipikusan a külföldiek vendéglátására épülő, őket preferáló, pénzre hajtó hely, ahol a központi vendégcsalogató téma a középkor. Évente cserélődő fiatal felszolgálókkal. Évente más a felszolgálás jellege, az alkalmazott érdekességek, még talán az ételek íze is, és összetétele.
Felhasználó fényképei:
Camelot Középkori Étterem Siófok -
Szörnyű 2014. július 25.családjával járt itt
Colorado Steak House? Mai írogatásom közepette ezt hagytam utoljára. A hely igényesen berendezett. A kinti lapozható tábla lapjai után kezet kellett volna mosnom, olyan koszosak voltak. Az étlap sem volt egy higiénikus. Net cím nem működik. Egy Colorado étterem állítólag elköltözött Siófokról, de mégis van egy a Petőfi sétányon, ami szinte utánajárhatatlan a neten.
Felhasználó fényképei:
Colorado Steak House Siófok -
2014. július 25.családjával járt itt
Minőségi étterem a kedvencünk, a Fehér Ló szomszédságában. 2x voltunk a nyitott részében. Először 2 éve talán. Túlságosan finomkodóak voltak akkor nekünk, úgy éreztük, "lejjebb" a helyünk. Magasabb árak, kisebb adagok, külföldiek. . . Amíg ott voltunk végig vmi borzalmas román zene bömbölt az étterem felett lévő szállóhelyről.