Minaret Vendégszoba Eger

Minaret Vendégszoba Eger
Minaret Vendégszoba EgerMinaret Vendégszoba Eger
Minaret Vendégszoba EgerMinaret Vendégszoba Eger

Minaret Vendégszoba Eger bemutatkozása

Eger belvárosában található a Minaret Vendégszoba, mely központi, mégis csendes elhelyezkedésével kitűnő kiindulópontja a város felfedezésének. Az önálló lakrészben hálószoba, nappali, fürdőszoba - külön toalettel - és étkező helyiséggel ellátott konyha található.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Minaret Vendégszoba Eger vélemények

Kiváló 2019. szeptember 27.egyedül járt itt
Nagyon szeretek itt lenni. Marika néni egy angyal!Gyönyörű a kilátás és minden közel van. Kényelmes ,csendes és tiszta környezet.!!!
Minaret Vendégszoba Eger - Egyéb
Kiváló 2018. augusztus 26.barátokkal járt itt
Mintha hazáértem volna,szívélyes, kedves vendéglátó hölgyet ismerhettünk meg Marika néni személyében,tiszta rendezett környezet várt! Az erkélyről nagyon szép a kilátás, a Minaretre néz. Öt percre van az Egri vár, és minden nagyon gyorsan megközelìthető.
Nagyon jól éreztem magam, Eger szívében. Mindenkinek csak ajánlani tudom, és nagyon kedvező az ár.
Minaret Vendégszoba Eger - Egyéb
Kiváló 2018. június 29.gyerekekkel járt itt
Még mindig a hely varázsa alatt vagyunk. Alföldi nagyvárosból érkezve egy csodálatos hely közvetlen szomszédságában pihenhettük ki a környék felfedezésének fáradalmait. Szállásadónk, a drága Marika néni nagy szakértelemmel, s családunkra szabva adott ötleteket a hely nevezetességeiről.
Gyenge 2018. június 24.a párjával járt itt
Nem azt kaptuk amire számítottunk, hisz a szállásadó is életszerűen a lakásban lakik,bár Marika néni szerint ezt értelmezhettük volna a leírásban. Sajnos a négynapos várva --várt pihenésünk rosszul sült el.Írhatnám a problémák sokaságát, de röviden csak ennyi....
Kiváló 2018. június 18.a párjával járt itt
A szállást rendezettség, harmónia, tisztaság jellemzi. Házigazdánk a nagyon kedves Marika néni volt, akinek vendégszeretete páratlan.
Az erkélyről csodás kilátás nyílik a Dobó bástyára és egy karnyújtásnyira van a Minaret. Az erkély étkezésre berendezett, reggelinket rendszeresen itt fogyasztottuk el. Szép emlék az itt eltöltött idő, biztos hogy még visszalátogatunk!
Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
Nagyon szép és jó volt a környezet. Finom volt a reggeli kávé. A szállással elégedettek voltunk, köszönjük a figyelmességet!
Nagyon tetszett, hogy a központban van a szálláshely, és így sétálva be tudtuk járni a város nevezetességeit.
Kiváló 2016. április 21.a párjával járt itt
A szállás rendkívül kedvező helyen,nagyon kedvező adottságokkal,szép kilátással ( Minaret) rendelkezik. Véleményem szerint minden igényt kielégít, akár fiatalok idősebbek, vagy baráti társaságok veszik igénybe. Közel van a Centrum minden könnyen elérhető. Nagyon kedves a vendégfogadás. Egyszóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Második emeleti lakás, kedves, készséges házinénivel. A lakás kényelmes, szép, a képeknek megfelelő. Bármit kértünk-kérdeztünk, Marika néni mindig segített, amúgy "láthatatlan" volt. Egyszer még vacsorát is kaptunk grátiszban. Parkolóhely zárt udvarban van. Minden a közelben található. Aki nem luxus szállodára vágyik, annak szívesen ajánlom.