monikakeszthely

monikakeszthely adatlapja

Regisztráció2015.08.27
Utoljára itt2016.11.02

Szörnyű 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Ennyi szörnyűséggel még sehol nem találkoztam. Kosz (állítólag ki volt takarítva, de azt mondták, hogy az ajtónyitás miatt szállt be a por), goromba házigazdák, félkész tákolmány az apartmannak nevezett épület, az ablakok nem nyithatók, wifi csak álmainkban. Tele balesetveszélyes dolgokkal: mozgó korlát, villanykapcsoló mellett falon kívüli vezeték, fedél nélküli lefolyó.
Felhasználó fényképei:
Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc -
Kastély Villa válasza
Tisztelt vendegek.
Az apartmanhaz 2015 majusaban lett felújítva.
Tehat amit onok leirtak, mind nem fedi a valósagot! !
Vagy nem is szaltak meg a szallason csak konkurencia leírása mind? ?
A megerkezesuk utan az apartman atvetelelekor nem jeleztek semmit sem.
Minden megfelelt, nem volt semmi kivetni valojuk.
2015. október 24., Kastély Villa, üzemeltető
2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Második emeleti lakás, kedves, készséges házinénivel. A lakás kényelmes, szép, a képeknek megfelelő. Bármit kértünk-kérdeztünk, Marika néni mindig segített, amúgy "láthatatlan" volt. Egyszer még vacsorát is kaptunk grátiszban. Parkolóhely zárt udvarban van. Minden a közelben található. Aki nem luxus szállodára vágyik, annak szívesen ajánlom.
Átlagos 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Mi a B részen voltunk. Nem álomhotel, de két éjszakát ki lehet bírni. Teljesen a központban van. A felhőszakadások miatt sajnos csatornaszag jelent meg, kicsi az ablak a szellőztetéshez. Az ágy túl puha volt, persze biztos valaki azt szereti. Az előtéri bútorokra ráférne a felújítás, az ágyneműre a csere (mármint a paplanra és a párnára, a huzatok tiszták).