Veronika1125: A legjobb Apartman - Mini Apartman Eger

49. helyezett a 161 egri szállás közül

A legjobb Apartman

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
2 éjjelt töltöttünk el az apartmanban . Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk . Az apartman jól felszerelt, tiszta, és hangulatos szállás . Nagyon közel van hozzá a vár és a többi nevezetesség . Ha legközelebb megyünk biztos, hogy újra itt fogunk megszállni . A tulajdonos hölgy nagyon kedves, figyelmes , segítőkész . Csokoládéval, cukorkával, térképpel és prospektusokkal látja el a vendégeit . Eddig ez volt a legeslegjobb szállás az országban ahol megszálltunk !! Az apartman a múlt évben elnyerte Egerben az év legjobb szállása díjat is !!! :) Gratulálunk !

Szeretnéd követni Veronika1125 felhasználót?    Igen

Mini Apartman Eger
3300 Eger
Almagyar u. 12.

2018. június 21.
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!

2017. augusztus 9.
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.

2017. július 3.
Megtaláltuk az igazit. 5 éve járunk rendszeresen Egerbe, de a Mini Apartman minden tekintetben felülmúlhatatlan. Tiszta és kényelmes. A berendezés minden igénynek megfelel. Az ágy kényelmes, van klíma és wifi, valamint garázs is. (Meg még ezer apróság, amit máshol soha nem tapasztaltunk.) A...